צריכה אתכם דחוף!

צריכה אתכם דחוף!

היי , אני בחורה בת 25 ויוצאת עם בחור בן 30 , עברנו לגור יחד אחרי חודשיים הוא אוהב ומפנק והאהבה פורחת אבל... יום אחד הוא האשים אותי שאני בוגדת בו (לא קרה מעולם) והנימוק שהייתה לו הרגשה בעקבות זאת החלטתי לעזוב אותו אך ישנם רגשות והוא דיבר איתי והבין את הטעות שלו ואפילו מוכן ללכת לטיפול . אך נוצרה בעייה אחרת להורים שלי אין שום רצון לקבל אותו , לא מוכנים לשמוע עליו , לראות אותו ואפילו סימנו עליו איקס. אמרתי להורי שאני שוקלת לחזור אליו והם אמרו שאני מעל לגיל 18 ושאני יכולה לעשות מה שאני רוצה אבל אליהם לבית אנחנו לא ניכנס. אני קרועה בינו לבין ההורים שלי מה ניתן לעשות? אני אובדת עצות וגמורה נפשית , המצב מקשה על השיגרה היומיומית. אודה לכם אם תגיבו...

אז ככה

הם התרשמו ממנו לטובה ואהבו אותו מאוד , פשוט בכל מריבה שלנו פתחתי את הפה וסיפרתי כל מה שהלך אני לא יכולה להאשים אותם אבל איך אני מתקנת?

טעות לערב את ההורים בקשר שלך ושל הבנזוג. אני סיפרתי להורים שלי כמעט על כל דבר הכי קטן שהלך עם האקס...כשהיינו בזמנו ביחד. בואי נגיד-שאומנם הם לא שנאו אותו-הם ראו שהוא בחור טוב, אבל לא בדיוק נוצר רושם חיובי עליו, ואני עד היום מתחרטת...(כי יש מצב שסתם הגזמתי בתאוריות המנופחות שלי כלפיו וכלפי המריבה-כשעצבניים נוטים להגזים) ומשתדלת מלהמנע לספר על כל דבר קטן להורים, בקשר לקשר שלי ושל הבנזוג,אלא רק במידה וזה ממש חשוב וממש צריך,או שממש יש לי התבלטות גדולה לגבי הקשר.

אני מניחה שהבנת שזו היתה טעות...

ומכל טעות חשוב ללמוד
הייתי לוקחת אותם לשיחה ומסבירה להם שניפחת את העניינים, מסבירה כמה שהם חשובים לך וכמה שהיית רוצה שיתנו שוב סיכוי לקשר שחשוב לך. תסבירי שאת מבינה את הדאגה ומעריכה אותם על כך. שהיית מאוד דרמטית וחבל לך שזה הורס. ומשם תראי לאן זה מתגלגל...

צומיש

New member
פשוט וקל

חיים שלך את צריכה לעשות מה שאת אוהבת אחריז ה את חיה אותם לא ההורים. הייתי שם והורים לומדים לסלוח בנזוג לא תמיד.. ומה שבטוח לא מספרים הכל גם שכועסים...

יום טוב

לא צריך לעזוב כה מהר. הרגשה אינה סבה מספיקה לחשוד, לכן אם אין לו סבה מצדיקה לחשוד התעלמי. הוכיחי לו, שאין לו סבה מצדיקה. כמובן, אם אם אוהבת אותו, היי טובה ונעימה אליו, כדי שירגיש בזה. הקשר צריך להיות אתו ולא עם הוריך. אם ההורים לא רוצים להתערב בקשר, אל תערבי. היי אתו בחוץ או בביתו. אולי בעתיד יתרגלו אליו ויסכימו לקבלו.

omer73

New member
השאלה

שאת צריכה לשאול היא למה הם נגד הקשר, ואם יש להם סיבות אובייקטיביות ואת פשוט לא ערה להם, זה דבר אחד, אבל אם הוא סתם לא מוצא חן בעיניהם זה עניין אחר. כי יכול להיות שהם פשוט דואגים לך והם שמים לב לדברים שאולי את פשוט לא ערה להם, ואם זה ככה כדאי שה"סיבות" שלהם יהיו חלק מהשיקול שלך לחזור אליו.

למעלה