צריך עיצה לידידה שקונה קטנוע...

alophind

New member
צריך עיצה לידידה שקונה קטנוע...

ההתלבטיות : אפריליה רייסינג. ימאהה איירוקס. הןנדה s8rx. שימושים : מסיעה העיר ולביה"ס וכו... מה המלצותיכם ומדוע....

tygger

New member
אפשר לשלול.

את האפריליה לא ממש הייתי ממליץ עקב חוסר ביבואן בארץ. ההונדה לפי שמועות (לא רכבתי) מעט חלש יחסית לקטנועים של היום. הימאהה איירוקס מאוד נחמד אבל שיגע לי את המוח על הבליטות ממסיכת החזית שנמשכות אחורה. לי זה מונע תנועה של הרגל עד כדי קושי (קל אומנם אבל עדיין) בהורדת רגל. לא לעניין. ביצועים טובים, אבל אני לא מוכן לשלם על כך שכאשר אני אצטרך להוריד רגל במצב חירום אז אני עלול ליפול. לא פיספסת כמה קטנועים טובים בדרך? NRG? אחד הקטנועים היותר אהובים עלי בתחום ה50 סמ"ק. חזק, אמין, כיפי ועם מוניטין של כמה שנים טובות (כמעט כתבתי יבואן שעומד אחריו, ואז נזכרתי שאני בארץ והיבואנים לא עומדים אחרי שום דבר). פיז´ו טראקר ROAD? גם אחלה של דבר. אולי אלמנט הפוזה טיפה פחות אבל הקטנוע נחשב לאמין מאוד. SPEED FIGHT? גם אחלה של דבר עם אלמנט פוזה גבוהה מאוד. את אלמנט הביצועים פה אני לא חושב שיש מה להכניס היות ובכל זאת הבדלים של עוד 4 קמ"ש לא ממש יעשו את שוני פה. זאת לא השוואה של DJ לNRG בכל זאת.

tygger

New member
אחלה של קטנוע! איך שכחתי אותו!!!

איזה קטנוע פצצה. ס22ה של קטנוע. חזק, מגניב לאללה. ברקסים שממש אהבתי. עדיין ה NRG יותר קל ולכן מרגיש טיפה יותר חזק. אבל הגילרה נותן איזה מגע נוסף. פשוט כלי מאוד חביב. שווה לאללה. ביחוד במחירים שלהם.

למעלה