צריך להפיל את האתר mooma!

• פותח הנושא LAEME
  • פורסם בתאריך

LAEME

New member
צריך להפיל את האתר mooma!

אז אתם בטח שואלים איך זה קשור לפורום מייקל ג´קסון? טוב אז ככה, כנסו באתר תרשמו במנוע חיפוש שלהם "מייקל ג´קסון" , לאחר מכן תקבלו כתבות שכתובות ברוח עויינת ושמים לב שמי שכתב את הכתבות האלה לא ממש מחבב את מייקל. הם לא משמיצים רק את האלבום האחרון אלא את הקריירה המצליחה הבלתי מעוערת שלו אפשר לראות זאת ישר גם לפי הכותרות הבאים שלקחתי מתוך האתר: -מייקל ג´קסון- הסוף? -מייקל ג´קסון מוחרם מטקס פרסי המוזיקה -מייקל ג´קסון נבדק מחשש לאנטרקס -לראשונה בחייו, ג´קסון מפרסם עצמו בחנויות תקליטים -מייקל ג´קסון מודה : אני אוהב לטפס על העצים. -אתה מזעזע (את עולמי) -פרטים מינימליים על אלבומו החדש של ג´קסון -מייקל ג´קסון אוהב לישון עם הבובות שלו -מייקל ג´קסון מת? הכותרות מדברות בעד עצמם, מי שכתב את הכתבות הללו בוודאי לא מעריץ נלהב של מייקל. במצבים כאלה הייתי מת להיות האקר, אז הייתי מוריד את האתר לאלתר, מכיוון שאני עדיין לא ורחוק מלהיות האקר אז הייתי בוחר לפעול אחרת. מה שכן, אני קורא לכם! אתם יכולים לעזור בכך שתפעילו לחץ! אני לא מאמין שהם ישנו את הכתבות האלה, בגלל זה מה שצריך זה לחץ, לחץ ועוד לחץ. תיכנסו לפרומים שלהם ותביעו את עצמכם, תגדפו את הנהלת מומה על זה שהם משכילים להשאיר כתבות מסוג כזה בארכיון שלהם, תציפו הכל... ומי שיכול להפעיל קשרים שיפעיל! בעבר הלא רחוק רדיו מומה היה על סף סגירה ואני זוכר את זה, אני לא יכול לאמר לכם שאני גרמתי לכך כי זה יהיה שקר גדול וגס אבל מה שכן אני יכול לאמר לכם בבטחה שהאצתי את התהליך של ההורדה של הרדיו, על אותה הסיבה בדיוק. פשוט מאוד שלחתי אי- מיילים רבים להנהלת מומה וגייסתי אנשים שגם יעשו זאת ואף פרסמתי הודעות בפורומים שונים בעניין הזה, וככל הנראה זה השפיע! אני באופן אישי נפגע כאשר מעליבים את מייקל ולדעתי לכל מעריץ נאמן אמרו להיות התכונה הזאתי, אז שוב אם אתם באמת קוראים לעצמכם מעריצים תפעלו!

gabi16

New member
הוא צודק!!!!1

גם גסטין מאן סינק מת!!!!! אייך תסבירו את זה שבbye bye bye היה לו שיער ארוך בלונד מטולטל וב פופ יש לו קרחת? נו באמת.........

למעלה