צריך הורדה של המשחק

צריך הורדה של המשחק

אני צריך הורדה של קונטר 1.6 הפרוץ ולמה אתם לא שמים קישור להורדה באתר?

IDAN1815

New member
תשובה

אין לי מושג למה אין לינק להורדה באתר, לדעתי זה בגלל שאנחנו מעדיפים שתשחקו במקורי ולא תומכים בפרוץ .. מהסיבה הפשוטה שפרוץ זה לא חוקי . ממליץ לך לקנות את המשחק המקורי, יש מדריך לקנייה דרך האינטרנט באתר, עולה רק 9$. במקורי יש לך קלאבים , גאטרים , הרבה פחות צ'יטרים והרבה יותר שרתי משחק , רמה יותר גבוהה ובכלל אם אתה רוצה להתקדם רצוי שתקנה מקורי.

aGenCiTy

New member
חחחחחחחחחחח איזה שטויות

פתאום לא תומכים בפרוץ איזה שטויות .. אנשים חדשים שרק באים ואתה מצפה שישר יורידו מקורי? שלכולם היה פרוץ לא ראיתי תמיכה בלקנות מקורי

IDAN1815

New member
תשובה לך ולכולם ../images/Emo4.gif

לא כתבתי שפרוץ זה לא טוב :\ כתבתי שזה לא חוקי ... לא ממש שמים על החוק הזה לדעתי אבל זה באמת עבירה על החוק לעודד שימוש במשחק פרוץ ...יש זכויות יוצרים על המשחק המקורי וזה הכל מה נכנסתם בי סאמק. כתבתי לו שאם הוא אוהב את המשחק והוא רוצה להתקדם אני ממליץ לו לקנות מקורי מה הבעיה בזה? חוץ מזה בחיים לא תמכנו בפרוץ, זה שהשרתים שלנו פתוחים לפרוץ זה סתם היה בתור התחלה ובקרוב זה ישתנה

חחחח פרוץ לא חוקי

אין פה בנדם אחד שלא התחיל את המשחק דרך הפרוץ מה נהייתם צדיקים העיקר מפרסמים בFXP שאת רוצים לקדם את קהילת הקאונטר בישראל... תתחילו מהפרוץ אל תהיו גיבורים ותחשבו שאתם יכולים הכל

KillerA

New member
הרסו?

הקהילה משגשגשת,יש 10 גאטרים ביום, אנשים חדשים מצתרפים כל יום, איפה בדיוק הרסנו אותה? זה שאתה לא רוצה לשלם את ה9$ לא אומר שאתה צריך להשמיץ את כל הקהילה

הקהילה משגשגת חחחחחחחח

אם לא שמתם לב בשבוע האחרון כתבו בפורום כל יום הודעה אחת.. כאילו לא כולל ריבים שזה יש בלי סוף
ויש לי מקורי אז תפסיק לשחק אותה יודע

razaR2

New member
בקהילה מסוג זה, הפעילות לא נמדדת בפורום

אלא בשרתים.. זה לא גינדיס ששמה רוב הפעילות עוברת דרך הפורום..

KillerA

New member
יש לך מקורי?

אז למה אתה לא איתנו בוונט? למה אתה לא בגאטרים? איך אתה יכול לומר שהקהילה מדרדרת אם אתה בכלל לא משתתף בה?

אני לא איתכם כי לא כיף איתכם

פעם היה כיף להיות פה היום לא ואין לי כח להגיב פעמיים אז לרז- הפורום באמת לא פעיל וזה לא ישנה כמה אתם מתכחשים לזה

razaR2

New member
לא אמרתי שזה פעיל..

אמרתי שזה לא מדד של רמת פעילות הקהילה, כי הקהילה פעילה בוונט ובשרתים..

זה כן מדד

הוונט והשרתים זה מספרים וירטואליים אבל בתכלס האם לאנשים כיף פה? כי לפי הפורום(ואנשים שאמרו לי במסנג'ר) אני רואה שלא.. לא יודע איך בשרתים

orRRA

New member
אם לא היה להם כיף

הם לא היו ממשיכים לשחק בשרתים,להכנס לוונט ולהשתתף בגאטרים בקיצור תפסיק לנסות להוציא כל הזמן את הקהילה רע שבעצם מתחת לאף שלך הקהילה רק הולכת וגודלת

אני אומר כבר עכשיו

אולי אתם מתקדמים עם אנשים מהמקורי שאתם לא מכירים ופשוט מוסיפים עוד אחד למונה אבל עם הקהילה שהיתה פה אתם ממש לא מתקדמים.. איך אתם לא יכולים לראות את זה?! זה בדיוק כמו גינדיס והערבים

למעלה