צריבה

Turner1

New member
צריבה

היי לי! לאחר שאני והחבר מקיימים יחסים והוא גומר בתוכי, ללא קונדום (אני על גלולות), כמה שניות לאחר מכן אני מרגישה מין צריבה בנרתיק. הצריבה חולפת לאחר מספר דקות אבל התחושה לא נעימה ואף כואבת... יש לציין שאני מקפידה על היגיינה ולאחר הגמירה הולכת לשירותים (שמעתי שאם עושים פיפי לאחר מין, נמנעות דלקות בשתן) כמו כן, בעת קיום היחסים ישנם כאבים קלים (לצד הנאה, יש לציין) מה דעתך? אשמח לשמוע... תןדה! :)

הרבה אפשרויות

שלום לך, הרבה פעמים מתקיימת תחושת צריבה שהיא לא ברורה ומעיקה. צריך ללכת לרופא טוב, אני תמיד אומרת שעדיף מישהו עם רקע סקסולוגי, ולהתייעץ איתו מה העניין. כלומר, לנסות ולשלול פטריות או דלקות למיניהן. כמו כן, יתכן שתוך כדי יחסים בתנוחות מסוימות מופעל לחץ על שלפוחית השתן או הבטן בצורה שאיננה נעימה וכואבת. צריך פשוט להחליף תנוחה או לנסות שהחדירה לא תהיה בעומק כל כך. לצורך העניין, צריך תקשורת זוגית מינית טובה שבה אפשר לבקש בקשות ולהגדיר מה את רוצה. בהצלחה

בדיוק בגלל זה הלכתי אתמול לגניקולוגית שלי

על הניסיון הנוסף שלי כתבתי כאן (הודעה שלא זכתה לתגובות) ומאז ניסינו קצת עוד פעם, ניסיון שנגדע באיבו (דווקא לא בגללי) אבל גם במעט שהספקנו הרגשתי צריבה קלה בחדירה (אין לי מושג אם היא הייתה עוברת או מתעצמת, כיוון שהפסקנו מהר מאוד). החיכוכים והכאבים פחות הטרידו אותי, הבנתי שזה חלק מהעניין בשלב הזה, אבל הצריבה הייתה מטרידה גם פיזית וגם חששתי שהיא תסמין של משהו לא טוב; כיוון שהייתה לי הזדמנות להגיע אליה (לרוב לוקח זמן לקבוע תור וכו') ניצלתי אותה. לא היו לה בשורות גדולות מדי לומר לי; לגבי כאבים וכו' (שציינתי בקצרה) היא אמרה שזה נורמלי ורגיל בהתחלה, ושרק בסרטים זה לא ככה (נו, את זה אני כבר יודעת...). לגבי הצריבה, לא הייתה לה תשובה נחרצת; היא אמרה שזה יכול להיות יובש, או תוצאה של הפעלת לחץ / גירוי על השופכה, שנמצאת (כידוע) בסמיכות. היא אמרה שבמקרים כאלה לפעמים עושים בדיקות (אם זה ממשיך) כי לפעמים זה יכול להיות דלקת באזור (אמרתי לה שלא נראה לי כיוון שזה היה רק אז ולא המשיך הרבה אח"כ, וגם אין לי היסטוריה של דלקת בדרכי השתן, טפו טפו טפו). אז היא אמרה שלפעמים אם כלום לא עוזר אז רושמים אנטיביוטיקה ולוקחים כדור לפני קיום יחסי מין
(הרעיון הזה נשמע לי רע מאוד...). אח"כ היא בדקה אותי ולא מצאה כלום, אמרה שהכול רגיל, ושבשלב זה אני מאוד צרה ושזה הגיוני, מאחר שרק לאחרונה התחלתי לקיים יחסי מין. היא הכניסה לי כזה מפלסטיק (מרחיב?) שמאפשר לה להסתכל בקלות פנימה, ושאלה אותי אם זה כואב לי (היא ציפתה שכן) אבל זה דווקא לא כאב בכלל, למעשה בקושי הרגשתי אותו... אבל היא אמרה שהיא כן הרגישה את הלחץ של השרירים שלי (באופן נורמלי). אח"כ היא כן הפעילה קצת לחץ, לבדוק, ואז זה באמת כאב. היא גם אמרה שבחדירה מלאה, אז לפעמים בנקודות מסוימות זה יכול להפעיל קצת לחץ על צוואר הרחם ואז זה גם יכול לכאוב. באופן כללי היא אמרה שאני בסדר גמור ושאני "בנויה טוב" (יש "לא טוב"?
) וכנראה שרוב התופעות יעברו עם הזמן (במהרה, בימינו, אמן!). אם לא, אז אני אחפש שוב עזרה מקצועית (ואולי לא אצלה אלא אצל מישהו שיותר מתמחה בתחום?).

למעלה