צ'ק אפ

Metal_F

New member
צ'ק אפ

אהלן פורום., לא נכנסתי לפה כמה שנים.. ופתאם נזכרתי, אז החלטתי לבדוק אם עדיין חי.. והופתעתי לגלות שחי [ובועט?] ובמצב הרבה יותר מרנין מכפי שהיה פעם אחרונה שנכנסתי.. מעלה חיוך ממש! אז החלטתי לנצל את הסדר הרגעי ולבדוק מה בכלל קורה בעולם המטאל בשנים האחרונות.. אני עדיין שומעת את הדברים הבאמת אהובים [אופת', דייסקשן, ארקטורוס, אדג' אוף סנטי, קטטוניה, אפילו סונטה ארקטיקה.. וכמובן פנתרה, מטאליקה..יש לאחרונה מצבי רוח לספליק קרנייג' ומשוגע.. ואתם יודעים.. שירים פה, שירים שם]. הנקודה היא שעברו כמה שנים טובות מאז עדכנתי / רעננתי את סקציית המטאל. אז מה הפסדתי? מה שווה בדיקה? [אבל באמת, באמת שווה בדיקה - זמני יקר :p]

Seraphim

New member
ברוכה הבאה (השבה יותר נכון)

מנהלת העבר של הפורום
אני ממליץ לך לבדוק את הבחירות שלי ל10 האלבומים של 2006, יש שם כמה דברים ששווים בדיקה. בין היתר הייתי בהחלט ממליץ לך על Dionysus החדש, Fairytales And Reality, אלבום חזק אם את בקטע של פאוור ומטאל מלודי.

זה מוזר

כל מי שקצת מתרחק מהמטאל פתאום מתחבר לספאליק קרנייג'? זאת להקה שלא סבלתי לפני שנה-שנתיים, ועכשיו פתאום הם עושים טוב. מה התעדכן? כולם מתלהבים מ-Mastodon ואין לי מושג למה, את מוזמנת לנסות, אולי תחלקי עלי. אני לא יודע אם יצא לך לשמוע את Miss Machine של Dillinger's Escape Plan, אני מניח שכן, ואם לא - את חייבת את זה לעצמך. בכיוון קצת אחר, Moonsorrow הוציאו כמה דברים נחמדים. אני מניח שעוד הספקת לשמוע את Kivenkantaja, יצא מאז גם Verisaaekit, או משהו כזה, תראי כבר בסולסיק אם תחפשי אותם. יש גם איזו להקה ממש מצחיקה וחמודה בשם Trollfest, שנשמעים כמו גרסת האורגניות ל-Finntroll. סלייר הוציאו איזה אלבום חדש, Christ Illusion, והביקורות טוענות שהוא משחזר את תקופות הזוהר שלהם. עוד לא הספקתי לשמוע, אבל נראה לי ששווה לתת צ'אנס. אם כבר הכיוון של ארקטורוס וכאלה, אני מניח שגם Vintersorg כלול בדיל. הספקת לשמוע את The Focusing Blur? אלבום חזק גם כן. אין לי מושג מה דעתך על Dark Tranquillity, אבל הם הוציאו (יחסית) לא מזמן את Character, בעיני אחד האלבומים היותר חזקים שלהם. שווה לבדוק. Samael נתנו הופעת בת אלף זונות בארץ, במסגרת סיבוב ההופעות של Reign Of Light, אלבום שהוא סוג של אינדסטריאל-מטאל מרקיד וממש ממש טוב. אח"כ הם הוציאו עוד אלבום, אלקטרוני לחלוטין. זה מה שאני יכול לחשוב עליו כרגע, אין לי מושג מאיפה הפסקת להתעדכן, אז יש מצב שנתתי לך כמה דברים ששמעתי מזמן ויגרמו לך לגחך בבוז כשתיתקלי בהם. שוין. שבוע טוב!

The Lethe River

New member
המ,

Lamb of God - Sacrament Opeth - Ghost Reveries Nevermore - This Godless Endeavor Meshuggah - Catch 33 Cannibal Corpse - Kill Hypocrisy - Virus Dark Tranquillity - Character כמו שהמליצו לך כבר Tool - 10,000 Days Kataklysm - In the Arms Of Devastation אם את בקטע.. Agalloch - Ashes Against the Grain Arch Enemy - Doomsday Machine Subterranean Masquerade - Suspended Animation Dreams אלבום חובה! Demonoid - Riders of the Apocalypse כנ"ל
אלו האלבומים היותר טובים של הזמן האחרון, לדעתי. תהני.

Metal_F

New member
קטקליזם ע-נ-ק-י-י-ם!

הקטע שכל כך הרבה זמן לא שמעתי ברצינות דת' אמיתי... ועכשיו משאני כן שומעת... זה מתקבל אחרת. נגיד, אני שומעת עכשיו קריפטופסי.., ואין ספק שהם טובים[!].. אבל לא יודעת.. זה דיון ענק בפני עצמו. זה לא נצל"ש עצמי אלא עשיקה ממש. כאילו, אני שומעת פובופיל.. וזה שיר שתמיד אהבתי, אבל היום, שאני מאד אחרת מכפי איך שהייתי כששמעתי את השיר הזה לראשונה, התגובה האינסטינקטיבית והבלתי נשלטת היא.. למה? למה בזעם, כשאפשר בנועם.. המטאל נוטף זעם, ואני לא. אבל זה עוד נתון לויכוח פילוסופי ביני לבין עצמי, הקטע שמעצבן הוא הנהימות הגראוליות הלא קשורות, כאילו, מה אתה נוהם?! רוצה בגראול? שיהיה בגראול, אבל למה אתה נוהם?! תשיר, קיבינימט.. ועכשיו אני שומעת קארקס - בלאק סטאר. איזה שיר גדול. אני לא חושבת שבנאדם שאוהב מכל הלב מטאל, כמו שאני אוהבת, יכול 'לצאת ממנו'. חלקים מהמטאל פשוט יוצאים ממך.

DeathlessOne

New member
אממ...

mourning beloveth - a murderous circle draconian - arcane rain fell haggard - awaking the centuries epica - the phatom agony necare - ruin

Necromancer1

New member
עזבו שטויות

שמעי את Abed! התותחים האלה הוציאו EP מטורף! (שלא לדבר על ההופעות שלהם) ואם בא לך משהו טיפה יותר כבד, כמובן יש את Whorecore... פשוט חולי נפש! (במובן הטוב כמובן!)

The Lethe River

New member
../images/Emo45.gif

ולא לשכוח את Consolidated Reality Fragments של Dissonant. אחד האלבומים (ספק EP) היותר טובים שיצאו מארץ הקודש.

Metal_F

New member
וואלה... מנסה לבחור מאיפה להתחיל..

תודה רבה לכולם:) כמובן שחצי מהדברים אני מכירה ומיודעת.. ספליק קרנייג' תמיד מאד אהבתי. פעם אפילו פרסמתי סקירה אוהדת מאד על אקספלויטינג דיספאנקשן בפורום זה ממש! [צריך לבדוק אם הוא עוד פה]. ועבד / הורקור - כל מה שקשור לריקמה האנושית הישראלית חמימה, מן הסתם אני מיודעת, כי דואגים להזריק את זה לוריד גם אם ההשפעה חולפת ולו במעט... והכל בסדר:) זורמים עם החיים.. האההא האמוטיקון העומו הזה מעלה פלאשבקי על... מה איתך? איפה כולם!:)

HellsAngel

New member
כשאת מציגה את הנוסטלגיה ככה....../images/Emo123.gif

שאלך לי לדרכי ואשאיר לך להפוך את הפורום אל מה שהוא היה פעם? אורבת זיונים זולים לילדים בני 16 עם ילדות בנות 14 חובבי מטאל?

למעלה