צמחונות ונטייה פוליטית.

אונגי2

New member
בגלל זה אני שוקל לאמץ ילדים

גם לא להוסיף עוד בני אדם לכוכב הזה, וגם לגדל ילד (אחד או יותר) על בסיס הערכים שלי...
אני לא תומך בניסויים באף אחד, גם אם מישהו רצח/אנס וכו', זה עדיין לא מוריד אותו לדרגה של מכונה שאני יכול לעשות בגוף שלו כל מה שאני רוצה...
וכן - אם היה לי כוח הייתי מוציא את תעשיית הבשר מחוץ לחוק... אבל לא הייתי רודף אחרי מי שהולך לטבע וצד בעלי חיים או מגדל תרנגולת בבית (למרות שהדברים האלה גם לא לגיטימיים מבחינתי, אבל זה עדיף פי 100 על השואה שיש עכשיו, וגם ככה רק אנשים מעטים ועם המון מוטיבציה היו הולכים אשכרה לצוד בעלי חיים כשיש להם אוכל טבעוני בסופר ליד הבית)...

dogwomen

New member
אז אתה בעצם בעד מלחמת אזרחים

אתה רוצה לכפות את האג'נדה המיליטנטית שלך על החברה כולה

I am Cornholio

New member
וואו, אני מה זה לא ליברלית...

אני עדיין טבעונית.. מה זה קשור?

dogwomen

New member
קשור כי מערכת החינוך בישראל היא

שמאל-ליברלית. גם המסרים שמועברים במדיה, טלויזיה וכל אלה ויכול להיות שגם מהבית, מההורים ומהסביבה.

זו לא חייבת להיות "המצאה" שלך, את יכולה להיות פשוט מושפעת מאחרים שמדברים אל הרגש שלך ולא אל השכל הישר

I am Cornholio

New member
אז ככה

אחים שלי הגדולים אוכלי בשר גאים, גדלתי במשפחה ימנית-ציונית-מסורתית מינוס ואף אחד מהמעגל החברתי שלי לא צמחוני, שלא נדבר על טבעוני ואפילו מציקים לי הרבה בנושא......
אני כן תומכת בברית מילה בניגוד להרבה חברים בפורום ואני לא מטיפת מוסר בנוגע לטבעונות (אלא אם חופרים לי שאני סתם עושה שטויות)...

כך שאני לא ליברלית ממש, לא שמאלנית ועדיין טבעונית.. והגעתי לזה לבד לחלוטין, ללא שום חינוך מהבית, מסיבות בריאותיות כמו גם סיבות מוסריות..

איפה ההשפעה החיצונית פה? לקח לי בדיוק שבוע להפוך לטבעונית מהשנייה שהתחלתי להתעניין בנושא, לא תהליך ארוך במיוחד ובטח שלא כולל השפעות של הסביבה....

dogwomen

New member
זה כבר משהו אחר, את בקבוצת מיעוט

לעומת הטבעונים המיליטנטיים.

אבל יש פינה אחת שלא סגורה, אם היה לך הכוח, היית סוגרת את הלולים למשל?

dogwomen

New member
מה זאת אומרת? גם אם תנסי לעשות זאת בדרכי שלום

מישהו יבוא ויתנקש בך, אף פרט או קבוצה לא רוצה שישלטו בהם ויחליטו בשבילהם מה לאכול, מה לחשוב, איך להתנהג וכדומה.

להתחיל לקבוע מה לאכול ומה לא ברמה כזו של יסודיות אין בוטה מזה

אלב85

New member
אני שמאלנית

ומרגישה שזה קשור. אצלי גם הטיבעונות וגם השמאלנות (וגם עוד הרבה דברים שאני מאמינה בהם) נובעים מאותה תפיסת עולם ומדרך מחשבה מסוימת.

למעלה