צלמים

ormik1

New member
צלמים

הי בנות, התחלנו בשעה טובה את חיפושינו אחר צלמים נשמח לקבל המלצות גם על וידאו וגם על סטילס נראה לי שעדיף מבחינתינו לעשות הכל באותו מקום- זה גם בד"כ יותר זול אבל תעזור לנו כל המלצה שהיא. הרבה תודה

קארין ב

New member
ממליצה על הצלמים שלנו

PRESS - הם נמצאים בסביון (דני ושלומי) הם צלמי עיתונות שצילמו את החתונה של אחותי ובעתיד הקרוב את שלי... כדרך אגב, הם צילמו גם את החתונה של אורי שטרק והם מאוד ייחודיים. יש להם אתר באינטרנט, כדאי להתרשם.

*מור

New member
גם אני ראיתי את הצילומי וידאו של

אורי שטרק אבל לא אצל PRESS.... יכול להיות שהיו שם כמה חברות צילום?!

Kula1

New member
יש פה המון המלצות בפורום

כדאי קצת לעשות חיפוש מתקדם ולראות לגבי ההמלצה שלי: אנחנו לקחנו את יוסי מסה, היו לו דברים מדהימים שלא ראיתי באף מקום אחר, והייתי אצל הרבה. הוא עושה את הסטילס ויש לו צלם וידאו מצויין שעובד איתו, הוא צילם וידאו אצל חברה שלי ככה שאת התוצאות שלו ראיתי ואהבתי מאוד החתונה עוד לא היתה, ככה שאין לי רשמים על עצמי. עוד צלמת שאהבתי זו נועה זיני, היא עושה רק סטילס, אבל היא ממליצה לך על צלם וידאו. גם עינב מור לא רע, אהבתי את הוידאו יותר מהסטילס.

kobi_d

New member
מקצוען בתחומו-שבי קדם "צילום אחר"

הצלם שבחרנו - שבי קדם "צילום אחר" בעל סיגנון יוצא דופן לתמונות חתונה. עוד בשלב הגישושים פגשנו אדם - עם כימיה נהדרת ויכולת להוציא ממך חיוכים ביום החתונה - היה זה שבי שהפחית את מידת הלחץ מאיתנו - תוך כדי צילומי ההכנות. בזמן צילומי ההכנות ניצפנו על ידי צלמים אחרים!!! שהופתעו מהמקוריות והדרך בה ביים הצלם אותנו בערב החתונה - ליווה אותנו שבי ובן זוגו (ווידאו) והתוצאה הסופית היא פשוט מדהימה. חשוב לי גם לציין את האמינות של צלם זה - ואת השרות הטוב שקיבלתי ממנו לאורך כל הדרך ,וגם לאחר ששילמנו. קיבלנו המון מחמאות מהמשפחה ומהחברים אודות העבודה - והכי הכי חשוב מזכרת ניפלאה לכל החיים.

cool aid

New member
המלצה מה זה חמה../images/Emo59.gif

שמי עדן ואני שוקלת להקים אתר לייעוץ לזוגות בכל הקשור לחתונה- למה אני? כי קיבלתי המון מחמאות גם על האירוע (שעשיתי כמט לבד - בח"לי מארה"ב ושם משפחתו) וגם על הקוליות שבה עברתי אותו - מכאן השם... לעניין: הצלמים שלי היו מדהימים קודם כל באירוע ואח"כ בתוצאות. הם היו אדיבים, ידעו איך לענות (גם באנגלית), חייכו, לא דחפו, בקושי ישבו, היו כמעט בלתי מורגשים ועם זאת בכל רגע חשוב. כן, הם עשו לי גם את הוידאו שיצא יפה ולא מצועצע. האמת, מה שקנה אותי אצלם בפגישה הוא שהסרטים שלהם לא מתחילים ונגמרים בפרסומת עצמית, הזוג והאירוע הם מה שחשוב, וכך גם באלבום - אווירה, אקשן, יופי של תמונות. בקיצור - ארטיק הפקות זה השם שלהם, תבקשי את עוז הצלם ותראי לבד. בהצלחה!!!

bshimoni

New member
אילן סימן-טוב

יש לי המלצות חמות על צלם מיפו (אילן סימן-טוב) שעושה ציום ווידאו וסטילס. רק מה צריך לשמור שלא ידחוף לכם תמונות נוספות לאלבום (שם כול תמונה נוסםת עולה הרבה כסף). הוא עושה עבודה מאוד מקצועית , והאלבום המעותב שלו פשוט מקסים ומיוחד. אני מקווה שהטלפונים האלו מעודכנים: 442833-052 6819003-03

dorlim

New member
אנחנו לוקחים את זוג וסיגל שגב

לכל אחד מהם יש שירות מלא, אבל אנחנו לקחנו אצל סיגל סטילס ואצל זוג וידאו.

למעלה