צלול במקרה !!!!!! :cool:

mazala59

New member
צלול במקרה !!!!!! :cool:

היי חברים, אני כותבת במדור זה בפעם הראשונה. לפני כ- 10 שנים חלמתי חלום צלול, אני עדיין זוכרת אותו היטב ובכלל אני חולמת הרבה חלומות שאני זוכרת את פרטי הפרטים. לחלום הצלול: אני רצה במדרגות מטה במלוא המרץ- מישהו רודף אחרי ואני פוחדת שהוא יתפוס אותי, אני מפלסת את דרכי בין כל האנשים ואני מוצאת את עצמי בשדה התעופה - לא כפי שהוא מוכר היום. אלא יש רחבה ענקית ואנשים עומדים מסביב כאשר יש מחסום שעוצר את האנשים להיכנס פנימה לתוך הכיכר. ממול אני רואה שלט פרסומת מאוד מאוד גדול אלקטרוני (כפי שרואים היום) שמחליפה תמונות. ובתמונה, פרחים גדולים צבעוניים צהובים במיוחד מהבהבים. הפרחים יפים אבל זה לא ענין אותי והחלטתי שאני רוצה להחליף, במקום פרחים רציתי לראות סקס. ידעתי שאני בחלום !!! אבל עדיין לא הצלחתי לשנות את התמונה לסקס והתעוררתי. מה גם, שבכלל נעלם ממני הענין שמישהו רודף אחרי. שימו לב זה היה לפחות לפני 10 שנים, עדיין לא דיברו על נושא כזה, אני הייתי בסביבות גיל ה- 25. האם זה נקרא חלום צלול ? והאם אפשר לפענח את החלום ? אשמח לתגובה תודה מזלה.

כן זה היה חלום צלול

מהשניה בה הבנת שאת חולמת החלום הפך לחלום צלול, חבל רק שלא כל כך ידעת מה לעשות איתו או איך להאריך אותו כך שתספיקי להנות ממני ( כן כן, יש שיטות פשוטות ויעילות להארכת חלום צלול ). חלומות צלולים, אלון

ועוד משהו ...

לגבי פיענוח חלומות אני ממש לא בעניין הזה וממש לא נראה לי שכל מיני דברים קטנים שחולמים עליהם מסמלים משהו או משמשים כמסרים או דברים בעלי משמעות או חשיבות כלשהי. מה שרציתי לשאול, האם זו פעם ראשונה שאת שומעת על הנושא הזה ? מאז החלום הצלול הזה לא היו לך עוד חלומות צלולים ? חלומות צלולים, אלון

למעלה