צכה עזרה..

צכה עזרה..

אני בכיתה ט' ואני מאוהבת בילד מהכיתה שלי כבר בכיתה ו'.. הוא6 יודע שאני אוהבת אותו והמצב בינינו היה טוב עד שהוא גילה את זה, הוא לא ידע מה לומר לכן הפסקנו לדבר.. בזמן האחרון התחלנו לדבר וגיליתי שהוא גם אוהב אותי.. אבל אנחו מפחדים לעשות משו.. הוא מאוד ביישן וגמני.. אני מתחילה להשתגע אני ממש ממש אוהבת אותו.. אני לא יודעת מה לעשות. אני חדשה פה.. אני מצטרפת..
 

sansap

New member
לכי על זה:p

אם את אומרת שהוא אוהב אותך.. ואת גם אותו.. אז יש לך 2 אפשרויות.. או לגשת אליו בעצמך ולהציע לו לצאת=P או לחכות שהוא יעשה משו.. אני אישית הייתי בוחרת באפשרות הראשונה:) אבל תעשי מה שנראה לך.. :)
 

ורדונה2

New member
סביר להניח שהוא לא ידחה אותך.

מה הבעיה? קומי על הרגליים ותפסיקי לפחד, תציעי לו לצאת איתך. אל תחכי לאות מאלוהים, תעשי משהו בעצמך. שום דבר לא יגיע אלייך על מגש של כסף. אני מבינה שאת ביישנית, אבל לעזאזל עם הביישנות!
תעשי את זה quick and painless.
 
כנסי...

ממה בעצם אנשים חוששים ממנו הכי הרבה כשהם עושים את הצעד הראשון? מהדחיה! את כבר לא צריכה לחשוש מזה כי את יודעת מראש שהוא אוהב אותך ...ושהוא רוצה אותך!!! אז לא צריכה להיות לך בעיה בכלל!! פשוט קחי את עצמך וכל הדרך עד אליו תזכירי לעצמך שוב ושוב שאין ממה לדאוג..שהתשובה שלו תיהיה כן וזהו.. פשוט תרגיעי את עצמך...ובדרך תראי לעצמך שאת יכולה ומסוגל לצאת מהביישנות שלך!!! בהצלחה!
 
למעלה