ציפי רפאלי נדבקה בקורונה , חוסנה וחלתה שוב בקורונה

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה לא מעיד על כלום
תמיד יש את האחוזים הבודדים שלא מתאימים לסטטיסטיקה
איך אמר פעם רופא ידוע: יש שקרים, יש שקרים מלוכלכים ויש סטטיסטיקה.
(באנגלית זה נשמע יותר טוב)
מעניין כמה $$$ נכנסו לחשבונות של בעלי העניין שעמדו מאחורי רכישת החיסונים ההיסטרית ש-BB ניצח עליה.

סתוונית333

Well-known member
זה לא מעיד על כלום
תמיד יש את האחוזים הבודדים שלא מתאימים לסטטיסטיקה
איך אמר פעם רופא ידוע: יש שקרים, יש שקרים מלוכלכים ויש סטטיסטיקה.
(באנגלית זה נשמע יותר טוב)

לא מעיד אבל זה קורה ולכן חייבים גם אותו לציין .

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הסלב ציפי רפאלי היא לא האישיו
אלא הסיפור של הקורונה .
ולכן זו הסיבה שהחלטתי להביא את המקרה יוצא הדופן.
OK. כבר היו תלונות על מחוסנים שחטפו והיו גם לא מעט תלונות של מחוסנים שפיתחו תופעות לוואי שונות בגין החיסון. אני ביניהם. וכעת מסתבר שהחיסון גם מאבד מכוחו במהירות. נראה שכל המעשייה של החיסון, עלותו האסטרונומית, הניסוי ש-BB יזם על מדינה שלמה בעבור חברת תרופות עתירת ממון ותועלתו האמיתית כולן כרוכות בבלוף אחד גדול.

סתוונית333

Well-known member
OK. כבר היו תלונות על מחוסנים שחטפו והיו גם לא מעט תלונות של מחוסנים שפיתחו תופעות לוואי שונות בגין החיסון. אני ביניהם. וכעת מסתבר שהחיסון גם מאבד מכוחו במהירות. נראה שכל המעשייה של החיסון, עלותו האסטרונומית, הניסוי ש-BB יזם על מדינה שלמה בעבור חברת תרופות עתירת ממון ותועלתו האמיתית כולן כרוכות בבלוף אחד גדול.

אתה שוכח שהיא חלתה פעמיים כשהפעם השנייה הייתה לאחר שחוסנה.
המקרה שלה הרבה יותר קשה משלך ונדיר.

אלפיני

Well-known member
אין שום בלוף. כל העולם המערבי התחסן ובכל המדינות חלה ירידה בקורונה.
גם בגל הנוכחי בישראל התמותה הרבה יותר קטנה יחסית לאותה כמות מאומתים משני הגלים הקודמים.

evglev1

Well-known member
מנהל
הסלב ציפי רפאלי היא לא האישיו
אלא הסיפור של הקורונה .
ולכן זו הסיבה שהחלטתי להביא את המקרה יוצא הדופן.
אז את מודה שמדובר במקרה יוצא דופן ולא הבאת את זה כהוכחה חותכת לחוסר יעילות החיסונים?

סתוונית333

Well-known member
אז את מודה שמדובר במקרה יוצא דופן ולא הבאת את זה כהוכחה חותכת לחוסר יעילות החיסונים?

לא , אני לא מודה בכלום.
ואל תמציא / תעוות דברים שלא אמרתי.
לא הבאתי את המקרה שלה כהוכחה גורפת לאי יעילותם של החיסונים אלא כדוגמא לכך שהוא יוצא דופן .
והאמת שלפי מס' המחוסנים שנדבקים , עולה החשד שיעילותם מוטלת בספק.

נערך לאחרונה ב:

אלפיני

Well-known member
לא , אני לא מודה בכלום.
ואל תמציא / תעוות דברים שלא אמרתי.
לא הבאתי את המקרה שלה כהוכחה גורפת לאי יעילותם של החיסונים אלא כדוגמא לכך שהוא יוצא דופן .
אז מתברר שבניגוד לחיסון טטנוס לא לעולם חוסן והגוף מפסיק לייצר נוגדנים הרבה יותר מהר.

זו לא כל האמת. צריך לבדוק לא רק את מספר הנדבקים אלא להשוות את נתוני התמותה היחסיים לשתי הגלים הקודמים באותו שלב עליה ועם אותה כמות מאומתים, ואז רואים באופן מובהק שהתמותה היומית בגל הנוכחי קטנה לאין שיעור. את זה , אף אחד לא סיפור והאכיל אותי אלא טרחתי לבדוק בעצמי על מנת להגיע למסקנה הזו אותה אפשר לגבות בנתונים.

סתוונית333

Well-known member
אז מתברר שבניגוד לחיסון טטנוס לא לעולם חוסן והגוף מפסיק לייצר נוגדנים הרבה יותר מהר.

זו לא כל האמת. צריך לבדוק לא רק את מספר הנדבקים אלא להשוות את נתוני התמותה היחסיים לשתי הגלים הקודמים באותו שלב עליה ועם אותה כמות מאומתים, ואז רואים באופן מובהק שהתמותה היומית בגל הנוכחי קטנה לאין שיעור. את זה , אף אחד לא סיפור והאכיל אותי אלא טרחתי לבדוק בעצמי על מנת להגיע למסקנה הזו אותה אפשר לגבות בנתונים.

1. חיסון הקורונה שונה מחיסון של מחלות נגיפיות אחרות (למעט השפעת ) בכך שכמות הנוגדנים יורדת אחרי החיסון . הדוגמא של חיסון הטטנוס שנתת איננה מתאימה .
2. בניגוד לחיסון קורונה ,כל החיסונים האחרים שניתנים מונעים הידבקות במחלה אצל המחוסנים (כולל השפעת) . חיסון הקורונה לא מונע הידבקות במחלה ולכן גם אין חיסון עדר ןזו האמת שחשוב לציין.
3. זריקת אנטי טטנוס היא לא לכל החיים. צריך לתת חיסון דחף לפי הנדרש.

רוב הזמן נח

Well-known member
אז איך היא לא תקפה את ביבי או את אשתו המופרעת?

חיסון טטנוס זאת הונאה בפני עצמה. אדם בריא לא יחלה במחלה גם אם יפצע. ומי שמחוסן או לא מחוסן ויש חשד שחלה במחלה, נותנים לו חיסון נוגדנים נגד המחלה. ככה שהחיסון הרגיל לאנשים בריאים זה ממש סתם.

סתוונית333

Well-known member
חיסון טטנוס זאת הונאה בפני עצמה. אדם בריא לא יחלה במחלה גם אם יפצע. ומי שמחוסן או לא מחוסן ויש חשד שחלה במחלה, נותנים לו חיסון נוגדנים נגד המחלה. ככה שהחיסון הרגיל לאנשים בריאים זה ממש סתם.
חיסון אנטי טטנוס הוא לא הונאה, אבל הוא לא לעולמים וזריקת דחף ניתנת לפי הצורך.

דיברגנט חדש

Well-known member
תילמד את הנושא כי אתה לוקה בבורות בלתי מנוצחת.
גם בטטנוס צריך לקבל מנת דחף כל עשר שנים, אומנם זה לא כל 4 חודשים כמו בחיסון הקורונה, אך אתה לא יכול לכתוב שהוא תקף לכל החיים.

רוב הזמן נח

Well-known member
איך יודעים שנדבקה במחלה? היתה לה מחלה? או בגלל שהיא סתם כל הזמן עושה בדיקות?

למעלה