ציפי לבני בתפוז
אנשים

ציפי לבני בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

רגע לפני הפריימריז, היום בשעה 16:30, תגיע ציפי לבני לתפוז ותתארח בשידור חי בבלוג TV. זו ההזדמנות שלכם לשאול אותה כל מה שרציתם לדעת, רגע לפני הבחירות, בפורום מפלגת קדימה: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=345&MessageId=121592195
פורום רוק ישראלי מחלק לכם כרטיסים להופעות של ארז לב-ארי, דני רובס ועוד. מהרו להרשם... http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=575&MessageId=121585138

חמצמצה

New member
../images/Emo207.gifבגלל שאין אוף או משהו

פתחתי בערך מחדש את האתר
ממש שכחתי ממנו ~ עוד לא עדכנתי את הדוליז (יש שם ממש ישנות;;) אבל! הפרסים לתחרות שהייתה פעם הועלו, כי אנשים השקיעו ועשו דוליז לתחרות, ואני דפקתי אותם>< ויש תחרות חדשה פתוחה! בתקווה שהאתר יקום לתחייה
וזייהו. תודה שקראתם

חמצמצה

New member
כן הוא היה פעיל רק איזה

חודשיים, ולא היה לי יותר זמן אליו^^" אז שכחתי ממנוX:

tamaguchi girl

New member
יאיאי מגניב!D: תתחדשי על הפתיחה מחדש../images/Emo3.gif

אני מקווה להספיק להכין גם דולי לתחרות אצלך ^^

חמצמצה

New member
המותודה../images/Emo13.gif

ותספיקי תספיקי, אין דד ליין או משהו, בינתיים :]

Org289

New member
../images/Emo32.gif

ראיתי שאין שרשור אוף אבל אני רוצה שתעזרו לי.. >תודה מראש<.. הכנתי את הטופ הראשון בחיי :-O... חח בקיצור הייתי רוצה שתעזרו לי, איך אפשר לשפר? נ.ב - הכנתי לפי טיוטוריאל מהפורום פה של מישי.. (מהטאגליינס) הבייס מאתר שמרכיבים בו בובות: www.elouai.com

TheWingedPig

New member
אוף נועד לכל מה שלא קשור לדוליז

מהיותו "אוף טופיק". לא נהוג להשתמש בבייסים מדולמייקרים, כי לא תמיד ידוע מי באמת היוצר שלהם. מה גם שהבייס שהשתמשת בו לא נועד לציורי פיקסל. שלא לדבר על זה שהוא ענקי, וגרוע להתחלה :) עדיף לשמור את הדוליז ב-BMP או GIF, אחרת איכות התמונה נפגעת. את הדוליז משרשרים לשדח"ם, ושם כבר יגיבו לך.

Org289

New member
סורי... ../images/Emo3.gif

כמה דברים: 1."עדיף לשמור את הדוליז ב-BMP או GIF, אחרת איכות התמונה נפגעת. ".. באיזה קובץ שמרתי?..
2. "לא נהוג להשתמש בבייסים מדולמייקרים, כי לא תמיד ידוע מי באמת היוצר שלהם. מה גם שהבייס שהשתמשת בו לא נועד לציורי פיקסל. שלא לדבר על זה שהוא ענקי, וגרוע להתחלה" .. אממ.. תודה?
3. "את הדוליז משרשרים לשדח"ם, ושם כבר יגיבו לך.".. אופסס.. לא ידעתי
4. איזשהי תגובה?? משו.. לדעת אם לפחות יצא לי נחמד יחסית להתחלה..?

TheWingedPig

New member
אוקיי

1- בגלל שהבייס לא נועד לציורי פיקסל, הוא נראה כאילו שמרת בפורמט לא מתאים :) אין חדות של הצבעים, ויש הרבה פיקסלים וקשקושים מסביב (את תראי, אם תגדילי למקסימום). 2- יש הרבה דולמייקרים שגונבים בייסים מאתרים אחרים, ויש גם דולמייקרים שהבייסים שלהם לא לשימוש. אז הכי בטוח לקחת בייסים כשהם בייסים נטו. כמו כן, בשביל ההתחלה עדיף ללכת על בייס בגודל בינוני, כדי ללמוד את הבסיס והטכניקה. בייס גדול דורש המון עבודה, וזה סתם יוציא לך את החשק. מתחילים מדברים פשוטים. 4- אני מציעה לך לקחת בייס קטן יותר ולנסות להצליל אותו, כי ככול שהבייס גדול יותר, כך ההצללה שלו צריכה להיות יותר מפורטת. ואת השתמשת פה רק ב-3 גוונים, מה שלא מספיק לבייס כזה ענקי. וחבל לתפוס מקום בשרשור של אוף בשביל תגובה, שרשרי לשדח"ם, פתחתי אחד חדש.

למעלה