צ'ינו ודניאל מי יקח..???

ityleibo17

New member
צ'ינו ודניאל מי יקח..???../images/Emo47.gif

טוב...קוראים לי איתי ליבוביץ אני גר בראשון... בואו נגיד ככה שרוב ראשון לציון אוהבים את צ'ינו רק בגלל שהוא גבר ..ויש לו מין דיבור שלערס...וחוץ מהבעיות הדיבור הקשות שלו...הוא אחלה ויש לו סיכוי טוב לישאר ..כי הוא גבר לעניין...!!!! דניאל זה כבר עניין אחר, דניאל בא במטרה לזכות...כמו כולם...אבל הבן אדם אדיש ביותר...ויותר מדי רגיש ...צריך כוח כדי לשרוד בחיים ובמיוחד כוח לשרוד בתחרות קשה בווילה. דניאל צריך לאסוף כוחות שאין לו...כדי לנצח את צ'ינו...ישנן שתי דרכים לנצח את צי'נו...1)לנצל את קמילה שתעזור לו לתפוס רייטינג..2) תתחיל להשקיע יותר עם הבנים ועם שאר הבנות... ותפסיק להיות קנא אם כולם...תתחיל להיות נחש כמו כולם כי אאילו החיים האמיתיים אחי...ותתחיל לחייך כי כמו שהבאי אמר אתה חמוד..אז תן מעצמך...!!! אם אתם שואלים אותי במי אני בוחר...רק צ'ינו...מכיון שצ'ינו לא פראייר כמו אורן...במקום אורן צ'ינו היה מחטיף ליוגב כמה דברים בראש ... כולם בווילה הבינו שצ'ינו הוא מסוכן... אני חושש שדקלה חוששת ממנו למרות היותה קשוחה ורצינית...שראסמי אכלה את אליענה וגם את קמילה מול המלצמות...אבל את צ'ינו אי אפשר לנצח...ואת דניאל כן...לכן רוב הבנות שחושבות שדניאל יזכה ...שיחשבו מה יקרה אחר כך...בנתחשב שהוא ינצח את צ'ינו.. בקיצור אנשים...צ'ינו לוקח בלי להסתכל צדדים....
צ'ינו....

למעלה