ציונות

tomernayer

New member
ציונות

מה עם קצת ציונות,לא עדיף לשלם קצת יותר לאל על מאשר 650 דולר לשונאינו?

Tolki

New member
מה שכן אל על גם מספקים שרות מעולה

אני אישית נהנה הרבה יותר לטוס עם אל על. כנראה שהמטלית הקרה הזאתי בסוף הטיסה עושה את כל ההבדל
אבל זאת לא זכותנו להיכנס לאנשים לכיס, שכל אחד יעשה את מה שנראה לי כבחירה הכי טובה.

xsnow1979

New member
לא לא ולא !!

אני טס מגיל 3 חודשים !! טסתי אלעל עם נבחרת ישראל בסקי וכול פעם שאני טס איתם השירות שלהם ח ר א! טסתי עם אלעל לתאילנד וזה היה מגעיל! הדיילת הניחה עלי תרמיל של נוסע אחר בכלל ואמרה לי עוד דקה הוא יגיעה! אני לא מרגיש טוב אני מבקש מים היא עושה לי פרצוף כמו ביקשתי את אמא שלה. ועוד דבר טיסה של אלעל עולה משהו כמו 1000$ וזמן הטיסה הוא 11 שעות. טיסה של הירדנים עולה 650$ ועם אתה ממתין שעתיים בירדן סה"כ טיסה מת"א המתנה בירדן ועצירה של שעה בהודו ואז נחיתה בבנקוק 10 שעות. וחוץ מזה מועדון הנוסעים של הירדנים נותן לי טיסה חינם הלוך חזור אחרי 4 טיסות
וגם השירות שלהם אחלה יש להם גם בעיות אבל לא כמו אלעל !!

xsnow1979

New member
ועוד דבר

הטיסה של הירדנים הכי זולה לתאילנד והכי מהירה!!

syair

New member
ציונות?

אם הייתי בעד ציונות, אז כנראה הייתי מקים את פורום ציונות. מטרת פורום זה הוא למצא את הדרך הטובה ביותר, בזול ביותר. אני לא אומר שאני לא טס באל על, להיפך, אבל רק שזה משתלם. ואיקס סנו צודק, בשום פנים ואופן אני לא הייתי משלם עוד 350 דולר לאותה טיסה. דבר אחרון למי שעוד מתעניין בטיסות תסתכלו בתגובות תחת טיסות זולות, פשוט אני ההודעה לא קפצה לראש הרשימה. דבר זה מוביל אותי גם לשני הסקרים שאעלה לאוויר בקרוב, הראשון מה הכי חושב לי בטיסה (כלומר למה אני אבחר חברה מסויימת), והשני מהי חברת התעופה האהובה עליי. הסקר השני יעלה בעוד כשבוע.

למעלה