צו ראשון

LileySilva

New member
צו ראשון

שלום, קוראים לי דיאנה ואני בת 19 וחצי, נולדתי בקולומביה ובאתי לארץ עם אמא שלי ואח שלי שעכשיו בן 17 לפני 7 שנים. לפני כחודשיים אני ואחי קיבלנו ת''ז כחולה (תושב קיבע) ואמא שלי קיבלה ת''ז כתומה (של תושב ארעי). השאלה שלי היא: מה אני צריכה לעשות ע''מ שישלחו לי ולאח שלי (שעכשיו לומד בי''א) צו ראשון. כי משרד הפנים אמרו לנו שיפנו אלינו מהצבא, אבל עד עכשיו לא יצרו איתנו קשר וגם כששלחתי להם פקס וסיפרתי להם את כל הסיפור שלנו, לא ענו לי. אני ואחי מאוד רוצים להתגייס ואני בינתיים עובדת ולא יודעת אם להתחיל ללמוד או לא, כי מצד אחד אני מאוד רוצה להתגייס אבל מצד שני, אף אחד לא יוצר אתי קשר , הזמן עובר ואני לא יודעת מה לעשות בקשר לעתיד שלי. אני אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי או לברר מה אני יכולה לעשות ע''מ שיגייסו אותי או יתנו לי להתנדב לצבא. אם מישהו יודע איך לעזור לי ורוצה לפנות אליי: אי מייל : [email protected] מסנג'ר: [email protected] תודה מראש, דיאנה.
 

purple rose

New member
נסי למצוא את מס' הטל' של לשכת הגיוס שלך

זה תלוי איפה את גרה.. חפשי באינטרנט או בקשי מחברים ותתקשרי אליהם.
 

סעמעמק

New member
נסי גם פה

מדור מתנדבים טלפון: 03-5699445 אחראית מתנדבים במנהל הגיוס: 03-5699446
 

Itamarro

New member
שלום לדיאנה

הרבה פעמים, ביחס למקרים כאלו, מפרסם הצבא פוסטרים שקוראים לאנשים להתייצב... לא שזה עוזר למישהו, אבל ניחא. העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך, היא לשלוח פקס ללשכת הגיוס הקרובה למקום מגורך (ואם את לא יודעת, אז לתל-השומר), בה את מפרטת את מצבך, את מצב אחיך, ואת רצונך לשרת בצה"ל. תדאגי לכלול בפקס גם כתובת, טלפון, תאריכי לידה, שם מלא ומספר תעודת זהות של שניכם. וגם אני רוצה להגיד לשניכם כל הכבוד על הרצון, ראוי להערצה.
 

LileySilva

New member
ממש תודה רבה לכולם!!!! מילה שהפורום הזה טוב!

האמת הייתי אתמול בגיוס של חברה שלי והלכתיל שאול במודיעין שם בלשכת גיוס מה אני יכולה לעשות כדי לקבל צו ראשון ומתברר שכבר שלחו לנו צו ראשון וכנראה לא הגיעה אלינו עדיין.. קיצרר יש לנו יום ראשון הבא.. אז תודה רבהההההההההה לכולם על העזרההה! ומקווה שיהיה טוב!! מווואההה
 
ממ

תתפלא הפוסטרים האלו עוזרים כי יש אנשים שחושבים שהם חיים בתוך בועה לא מקבלים צו ראשון כי הם לא עידכנו כתובת חדשה במשהפ, כל החברים סביבם כבר ממלאים שאלוני יחש-והם כלום. בחלל. ואז מגיעים הפוסטרים ולפעמים נופל להם האסימון...אז הם יוצרים קשר עם הלשכה. ואתה לא מתאר לעצמך כמה אנשים כאלו יש.
 
למעלה