צואת כלבים ברחבי הנווה.

צואת כלבים ברחבי הנווה.

חשבתי להעלות נושא שקצת מטריד אותי. כמעט לכל תושב בנווה יש חיית מחמד (ככה זה כשיש גינה וזו אחת הסיבות בגללן עברנו לפה) אבל למה שהטיפול בעניין יהיה שונה מאשר בערים אחרות? למה אנשים פה מסתובבים בלי שקית ולא דואגים לנקות אחרי חיית המחמד שלהם? וזה מביא אותי לעוד בעיה, הכלבים שמסתובבים חופשי בנווה. לפני חצי שנה, כלב כזה תפס את הכלבה הקטנה שלנו וטלטל אותה כמעט למוות. שלא לדבר על החתול שלנו שנעלם יום אחד כאילו בלעה אותו האדמה... או אולי משהו אחר בלע אותו?.... מה עושים? אשמח לשמוע הצעות או אולי הפנייה לגורמים ש"אמורים" לטפל בעניינים אלו.

צואת כלבים

תודה יוסי שהעלית את הנושא הזה לדיון. אני אוהבת בעלי חיים ויש לי חיית מחמד (חתול). אחד הדברים שאני אוהבת במונוסון זה שהכל במרחק הליכה ואני משתדלת עם ילדי, כולל עגלת תינוק, ללכת כמה שיותר ברגל. מאוד חבל שהרחובות שלנו פשוט מסריחים ובמקום הליכה נעימה אנחנו מסתובבים עם אף סתום תוך זהירות לא לדרוך על איזה "מוקש". אם הייתי זורקת טיטולים מלוכלכים ברחוב, חצי מונוסון הייתה מתנפלת עליי והיו שולחים לי פקחים מהעירייה. למה זה שונה? לדעתי, מספיק שבמשך שבוע יוצבו פקחים ברחובות ויוטלו קנסות גדולים באמת (ולא רק איומים בקנסות) כדי שהבעיה תיפתר ייתכן וצריך להעלות את זה בפני העירייה, הרי אנחנו חלק מיהוד. אולי דרך המוקד העירוני? אולי בעזרת נציגי מונוסון במועצת העיר?

למעלה