צהרים טובים!

צהרים טובים!

מישו יודע בטעות איך קוראים לשיר של שלום גד ואביב גדג ?כמדומני רק גד שר ואביב איפשהו בהרכב...תודה!

2 א ב י

New member
אולי הכוונה ל...

"גבר ליום אחד" מהחדש של שלום? (ה"הרכב" שאת/ה מתכוונ/ת: יוסי בבליקי, אביב, בועז כהן)

גווינת

New member
שאלה שאלתית

מה קורה עכשיו עם חברי להקת אלגיר?כאילו,אביב ברק וגיל פדידה חברים בעוד "הרכבים".גבריאל בלחסן פתח קרירה משלו ומה עם אביב גדג?

המפפ...

אינני סגורה על מה בדיוק הייתה כוונתך אז אני אגיד כל מה שאני חושבת שיוכל לענות לך. 1. כמו שאבי אמר, 'גבר ליום אחד'-שיר מהאלבום החדש של שלום גד שאביב עושה בו קולות (ביחד עם יוסי בבליקי ובועז כהן) 2. קרדיטים א' ו-ב' מתוך 'העבד'-שירים שאביב כתב ביחד עם שלום (ואלג'יר גם ביצעו בהופעות שלהם כמה פעמים) 3. אביב לא ניגן באלבומים של שלום, אבל שלום ניגן בס ב'נאמנות ותשוקה', וגם בכמה שירים ב'מנועים קדימה'. 4. 'הביאו את הנגרים'-שיר ששלום ביצע בהופעות שלו הרבה לפני ש'מנועים קדימה' יצא... זהו, נראהלי

אכן זה מה שחיפשתי...ו

יש דרך כל שהיא להשיג תביצועים הנל?ותודה ענקית!

השיר מהאלבום החדש של שלום ומה שכתבת

על העבד(שלא הבנתי כלכך מה זה...). :)

השיר מהאלבום החדש של שלום ומה שכתבת

על העבד(שלא הבנתי כלכך מה זה...). :)

ובכן...

את השיר מהאלבום החדש של שלום אפשר להשיג באלבום החדש של שלום,'אהבה' (כמה מפתיע...
). 'העבד' הוא מן פרוייקט של שלום גד ביחד עם אלי דראי, אמיר זוסקוביץ' וטלי אלבז. 'קרדיטים א' ו-'קרדיטים ב' אלו 2 קטעים מתוכו, שאביב כתב ביחד עם שלום. את הקטעים הנ"ל אלג'יר ביצעו בכמה הופעות שלהם. את הביצוע של אלג'יר לקטעים האלה אי אפשר להשיג ככל הידוע לי (אלא אם יש איפשהו איזה מבטלג אלמוני...), את הביצוע המקורי (של אלי דראי ואמיר זוסקוביץ') אפשר להשיג כמובן באלבום של 'העבד'...

למעלה