צהרים טובים

reviital

New member
צהרים טובים ../images/Emo24.gif

ושלום לכולן! זהו, נגמר פסח, נגמרו המצות... סוף סוף יש לחם, לחמניות, פיתות, בורקסים, רוגלך... פסטה ועוד ועוד... לא הייתי כאן כל החג ואני ממש מתגעגעת! נראה לי אבוד מראש להשלים כאן את כל החסר... האם יש מישהי שיכולה לסכם לי בכמה משפטים דברים משמעותיים שהיו כאן?
שיהיה לכולנו קיץ בריא ומלא ים!!

שונית 7

New member
רביטלוש../images/Emo24.gif../images/Emo140.gifהי

קודם כל אני לא יודעת ממתי את לא מעודכנת.אז נתחיל בזה שאשאל אותך אם את מודעת ונרשמת לפורום החדש של גקו? אם לא, כמה הודעות למטה יש לינק שנובה העלתה.בואי נתחיל מזה ,תכנסי לפורום תירשמי ואז נראה או קי?
'

reviital

New member
תודה שונית! ../images/Emo13.gif

אל דאגה, המצב לא עד כדי כך גרוע... נרשמתי לפורום הרשמי דיי בהתחלה, למזלי הרב אפילו השם שלי היה פנוי - בלי תוספות של מספרים או שינוי אותיות.. רק לצערי אני עדיין "ג'וניור ממבר" כי לא רשמתי הרבה הודעות, ראיתי שיש שם כאלה שהגיעו ל"סילבר ממבר" - כל הכבוד!!

שונית 7

New member
../images/Emo13.gifאל תדאגי תחסלי את הפער בזריזות

דווקא מתרגלים די מבר

קניה 1

New member
היי בנות ../images/Emo24.gif../images/Emo187.gif

מה המצב? כאן הכל בטוב, עוד שבוע ב"ה ג'קו אצלי בבית
שיהיה שבוע טוב

שונית 7

New member
../images/Emo6.gif תמסרי לו ד"ש חם קניוש../images/Emo13.gifחוץ מזה

מה המצב?למה את לא קופצת לבקר בפורום החדש?נכון אני יודעת שאת אוהבת להיות כאן ומתאים פה לשיחות אישיות ,אבל את יכולה להכנס שפ לנושאים שונים חידונים הצבעות ולראות תמונות??? מה את אומרת?

היי רויטל../images/Emo140.gif

מה העניינים? גם אני לא הייתי פה בגלל החג.. והתגעגעתי
סוף סוף נגמר פסח.. את זוכרת שאמרת לפני פסח שאת אוהבת את החג והמצות..את עדיין חושבת כך אחרי שבוע עם הדיקטים האלו?
מה היה כאן (או יותר נכון בפורום החדש)- לא ראיתי עדכונים מיוחדים רק כמה אזכורים חלק טובים, חלק קצת מרגיזים.. למשל: אזכור שלילי- השוואה בין ג'קו לאריק ברמן (השובינינסט הג'נג'י השריין) אזכור חיובי- במסגרת 4 הבנים מההגדה.. כתבה במומה 'ג'קו יצא החכם'.. נו חשבנו אחרת?
מה עוד? אה כן.. ג'קו ומאיה הקליטו כנראה את הקליפ לשיר האודישנים בזמן שהיו אודישנים בבאר שבע..נחכה שייצא
ובעיקר.. עדיין מחכים להופעה/מפגש.. משהו מהסוג ה"מוחשי" יותר..זהו בערך.. יום נעים לך ולכולם!

reviital

New member
תודה שמיים! ../images/Emo13.gif

עדיין אוהבת מצות! מצות לנצח! אבל מתגעגעת קצת לרוגלך...
שיר האודישנים הוקלט עם מאיה? איזה כייף!! ראיתי גם אזכור באתר מעריב, לגבי אירוע של קשת לכבוד החג או משהו כזה, זה הוזכר כאן? (שג'קו עלה לבמה לשיר "נרדם על החולות"...).

talytal

New member
ברוכות כל השבות! ../images/Emo13.gif

איך התגעגעתי - רויטל, שמיים ואילתי - חסרתן, וטוב שאתן שוב איתנו!
נראה לי שכל הדברים המשמעותיים קרו לפני החג, אבל האמת שאני כבר די מסוחררת מכל שגעת החתימות/ סירטונים/ סימלונים ברשמי, אז אולי אני מתבלבלת.
אח, תפוז החביב, פה המקסימום שיש להיות מוטרדים ממנו זה למה לא מקבלים מסרים.

kapit5

New member
../images/Emo46.gifטליטל-יאללה ללמוד

גם לי יש מלא דברים לעשות אבל הרבה יותר כיף כאן.

למעלה