צהרים טובים לכולם

צהרים טובים לכולם

שבת שלום לכולם אני התחתלי קבוצת צעדים יום רבעי 14 הנשים קצת קשה בתחלה לא מקיר את כולם מקב שאני לא הכניס היסתייגות מואד קשה לי אם ערבה הנשים

צונו123

New member
נשים וגברים ביחד בקבוצת צעדים?../images/Emo63.gif

ולמה לא? מה יש לך נגדנו?

אלין, הכל בסדר? ../images/Emo12.gif

מי צחק על מה? מה זה הריגשי הזה? את יודעת שבחיים שלי אני לא אפגע בך, או במישהו אחר, נכון? ראיתי סירטון חמוד ומצחיק, צחקתי, אמרתי תודה, זה הכל... למה לקחת את זה למקומות כל כך קשים? אני ממש מצטערת שנפגעת, את כל כך לא בכיוון... אני מתפלאת עליך

אני החבר של אייל ביטון אז..

בע"ה מי שלא מבין אייל כותב "הנשים"זה אומר אצלו אנשים . ולא התכוון לנשים וגברים באותה קבוצת צעדים זה ממש לא יפה ככה לרדת על בן אדם שלא למד הרבה וזה הכתיבה שלו מי שנוח לו שיקרא ומי שלא נוח לו שיתפוס בלמפה . זה מה שיש. עם כל הכבוד אליכם פורום יקר תבינו אנשים שהם לא למדו הרבה בחיים זאת החברה של אייל אלין טובול עונה לכם וזה ממש לא יפה אתם פתחתם פורום אז אתם עולים על פוזה? שכחתם מאיפה באתם אנשים? כולנו היינו בסמים וכו.. חלק למדו לכתוב כמוני למשל וחלק לא. אז מה אם הוא רשם הנשים במקום אנשים? למה לצחוק עליו? אתם יותר טובים ממנו? תתביישו לכם עליתם על פוזה מאז שפתחתם פורום ניראה לי זוהי הרגשתי לפי התגובה שלכם. תודה ושבת שלום גם לשופטים שביניכם.. ויש כאלו

וחוץ מזה איז סרטון הבאתם של ?....

בע"ה פריחות רוקדות בתחתון וחזיה? ממש "יצירת מופאת של אלוהים אולי נפסיק לכתוב כאן ואיתנו יעופו מפה עוד 15 אנשים לפחות שאני הבאתי לכאן אני אלין הבאתי לכאן תתביישו לכם פגעתם בי בשם אייל שלא יודע בכלל שאני רושמת כאן אילו רק ידעתם מה הוא עבר בחיים מלבד ההתמכרות הייתם בוכים ולא צוחקים ולך-אלומת האור אייל לא שפט מעולם אנשים שסובלים מאכילת יתר ולא כמוני.. רזה . אז תתחילי לקבל אנשים כפי שהם להיות מבינה ולא מובנת. זה ממש לא אופייני לך מאחר ואני מכירה אותך שנים. מקוה שהדיאטה מצליחה לך כי עוגיה אחת ואת נופלת,,
ולא כמוני שאני רק צריכה לאכול בכדי להשמין

עוגייה אחת ואני נופלת, צדקת אלין

לכן אני לא נוגעת בעוגיות ולא בשום חומר ממכר אחר כבר שלוש שנים, בחסד האל. תודה שהזכרת לי ממה אני צריכה להישמר יום יום שעה שעה. מודה לאלוהים שהביא אותי לדרך הזאת. מודה לאלוהים ששולח לי יום יום תזכורות איפה הייתי ולאן בחיים שלי אני לא רוצה לחזור. תודה לאלוהים ששלח לי אותך שהזכרת לי את זה

ועכשיו אני יתרגם מה שאייל רשם:

בע"ה תרגום : שבת שלום לכולם אני התחלתי קבוצת צעדים (זה סיבוב שני שלו נקי 4 שנים אוטוטו בלי עין רעה!!!) יום רביעי התחלתי 14 אנשים קצת קשה בהתחלה לא מכיר את כולם מקווה שאני לא יכנס להסתייגות אוד קשה לי עם הרבה אנשים מקוה שהבנתם שופטים!! אולי תלכו לכוכב נולד? נלך כולנו נציג את עצמינו כשופטים אנשים שמכורים לאוכל!! לסמים!! לשתיה!! אקסטות!! קריסטל!! וכו רק שתדעו שאני אישית מאוד ניפגעתי ממה שרשמתם לו כאן

צונו123

New member
אלין אלין, תרגעי מותק, מה קרה?

מי צחק על זה בכלל? היא צחקה על הסירטון ששמתי אני !!! חוץ מזה אם הסרטו לא נראה לך, יש קולנוע ממול ! איך היגעת למסקנה הזו בכלל......... מי צחק עליו? אם אני לא הבנתי אותו, זה אומר שצחקתי עליו? מה קרה לך, תתעוררי מותק, אני בחיים לא פגעתי באף אחד, ובטח לא היום............ אולי אתם לא הבנתם את חוש ההומור? זה כבר לא שלי........ קחי אחד אחד מהחברים שלך ותישאלי, אני התיישבתי כאן כרגע על מנת לעזור לך במסרים, ופתאום אני רואה התנפלות כזו ? ועל מה? שבת שלום אני אוהבת אותך ואת אייל !!!

תודה רבה צונו אבל תקשיבי

בע"ה חבר שלי לא יודע לכתוב כל כך טוב ואני עוזרת לו הוא אפילו לא ידע לכתוב את המילה"אסירויות" אז אייתתי לו . ואם כבר יכולם לרשו מה הכוונה הנשים? זה הכל תודה על האהבה אני אישית מאוד מוותרת

מברוכ אייל../images/Emo65.gifעם קבוצת הצעדים../images/Emo23.gif

גם אני התחלתי לא מזמן, היום תהיה הפגישה השלישית. בטח קצת קשה.. כי אני גם לא מכירה שם חלק מהבנות, אבל בהתחלה גם לא הכרתי אף אחד בקבוצה במרכז יום, ולפני כן לא הכרתי אף אחד בחדרים.. לאט לאט למדתי כמה דברים... קודם כל אני באה בשביל עצמי. אם אני יכולה לעזור למישהו על הדרך, או להיעזר בו, סבבה. לאט לאט התחלתי להיפתח, גם בצעדים וגם במרכז יום, וגם בחדר... זה אחד הקסמים שמצאתי אצל מכורים כמוני -
אהבה ללא תנאים
מקבלים אותי כמו שאני, ואוהבים אותי, גם אם אני מתביישת ומופנמת, והמטרה - הכי חשוב - היא החלמה בראש ובראשונה... יש דברים משותפים, נכון? קיצר - מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם, ויום נקי לכל החיים. "בעזרת הצעדים, הספונסר והחברותא..." איפה עוד יש דברים כאלה, הא?
תמשיך לבוא, יקרו לך רק דברים טובים. אוהבת

למעלה