צהרים טובים חברים
סקר קצר

צהרים טובים חברים../images/Emo39.gifסקר קצר

אני מעט "שקטה" מנסה ללמוד לעדכן ולהכניס הודעות לוחות וכו' אבל אוטוטו מפציצה אתכם. לעת עתה אספר שבתכנית להכין לוח מודעות שבו ארשום את המוצרים שנתרמו ומצפים לבית חם אכין במקביל הודעות על מי שזקוק לתרומה כלשהי. יוצרת קשר עם עו"ד שתסייע מעל דפי הפורום בתשובות לשאלות וכמובן דיווחים על ארוחות כאלו ואחרות שנתרמות על ידי חברי הפורום הזה ופורומים אחרים בתפוז, ובכלל אשמח לשמוע דעות רעיונות הערות והארות. שלכם פנינה

cv

New member
דרכים לתרום לקהילה ../images/Emo140.gif

פנינוש שיהיה לכולנו בשעה טובה, מקום חם שיאפשר לנו לתת הלאה... מעבר לתרומות של ציוד, מבצעים של תרומות אוכל (חגים וארועים מיוחדים אחרים) או קניית והכנת האוכל שכבר רצים ברקע... אני חושבת שיהיה נהדר אם תהיה במה לדרכים נוספות לתרומה לקהילה. אמא של שירי 9 העלתה את נושא ההתנדבות. הייתי שמחה לדעת עוד על הנושא, מהם תחומי ההתנדבות האפשרים על בסיס קבוע, היכן, עם מי ניתן ליצור קשר וכו'. בעבר פניתי לויצו ונעמת מתוך כוונה להתנדב על בסיס קבוע ולעזור לנשים ונערות במצוקה ונתקלתי בטריקת דלת שהגיע ממקום של חשדנות רבה כלפי מי שמבחוץ... נסיון להתנדב לעזרה כלשהי בטיפת חלב שליד הבית שלי בתקופה שהייתי מובטלת נענת ב"צריך ביטוח מיוחד" ושכאלה. חברה שלי שפנתה להתנדבות במועצה לילד החוסה מצאה את עצמה בעיקר מביילת דואר (שזה חשוב אך רחוק מהתרומה אותה רצה באמת לתת). כך שנושא ההתנדבות בקהילה בצורה שוטפת נתפס אצלי כבעייתי. אני אשמח אם הפורום ישמש במה לעניינים האלה ויעלו "דרישות" באמצעותך מהמוסדות / מועונות/ ושאר הגורמים שבים בקשר איתך ולא רק באזור ירושלים. בתקווה שנפתח עוד ועוד את רוח הנתינה

../images/Emo45.gifניגשתי לא מזמן לסניפי טיפת חלב

מעונות ויצ"ו ונעמ"ת עם מכונית עמוסה בגדים שפיניתי מהארון וביקשתי לתרום, וגם אני נתקלתי בעיניים חשדניות...

מושית32

New member
אתן צודקות- אני הצלחתי להתנדב

בויצ"ו והם צריכים הרבה עזרה, חבל שהם לא מוכנים לקבל אותה. אירגון אחר שתמיד צריך עזרה ומקבל מתנדבים הינו אירגון לתת שמתחיל בימים אלו בהקמת מחסני מזון במס' ערים גדולות וזקוק למתנדבים. ניתן לפנות ל:רונן הרשקוביץ רכז מתנדבים ארצי ארגון לתת- סיוע הומניטרי ישראלי חומה ומגדל 16 ,בית יואל, תל-אביב טלפון - 6881616-03 (שלוחה 3) פקס - 6880033-03 סלולרי - 644007-066 mailto: [email protected] אני תורם מזון באתר http://www.latetmazon.org.il/ עוד ניתן ליצור קשר גם עם "יד שרה".

dusa

New member
אני מכירה המו מקומות בחיפה שישמחו

למתנדבים. ואם רוצים קשר ישיר עם קהילת היעד - צריך להגיד. עדיין שמחים. מי שמעוניין שירים יד....

למעלה