צהריים טובים

מזתים

New member
צהריים טובים

מזמן לא השתתפתי בפורם והנה אני חוזרת . יש לי שאלה בימי הביוץ שלי אני חשה באופן קבוע כאבים בבטן תחתונה ובצד שמאל או ימין האם זה נורמלי???

baffy

New member
נורמלי לחלוטין

יש נשים שמרגישות את הביוץ, ויש נשים שלא מרגישות. כמו שתארת, הכאב הוא באחד מצדי הבטן התחתונה. גם אני מרגישה את כאבי הביוץ (לרוב זה כואב יותר מכאבי מחזור) ואני רואה זאת לחיוב, מפני שכך אני יודעת בדיוק מתי לקיים את המצווה, למרות שגם לפני ואחרי, יש לקיימה...בעצם תמיד, הכי עדיף

orly p

New member
../images/Emo4.gifמה הכאבים הללו בדיוק אומרים../images/Emo35.gif

אני מרגישה את הכאבים לסירוגין- יום בצד ימין ולמחרת בצד שמאל. אז מה בדיוק הם אומרים? שהביוץ החל או שהוא בשיאו... אני לא בדיוק יודעת. מישהו????

הי אורלי

גם אני סובלת מכאבים מאוד חזקים בזמן הביוץ. בצבא אפילו הייתי מקבלת גימלים מרוב זה שלא הצלחתי לזוז עד שרופאת נשים המליצה לי להתחיל לקחת גלולות בשביל להפסיק את זה. בכל מקרה, תמיד לפני הגלולות הייתי מרגישה חודש מימין חודש משמאל אבל מאז שהפסקתי אני גם מרגישה כמוך, מתחיל בשמאל ועובר לימין. חיפשתי בזמנו מה משמעות הכאב ולא מצאתי תשובה חד משמעית. יש הטוענים שאלה כאבים בגלל גדילת הזקיק, מה שאומר שזה לפני הביוץ עצמו, יש הטוענים שאלה כאבים בגלל פקיעת הזקיק וקצת דימום בעקבות זה. מאחר שמדדתי חום בחודשים האלה, אני יכולה לומר שבהתחלה הכאבים היו יומיים לפני העלייה בחום, בחודשיים האחרונים הכאבים הם יום לפני העלייה בחום. לדעתי זה כן הביוץ עצמו. אני מציעה שתעקבי ותראי כמה זמן בסה"כ נמשכים הכאבים האלה. אם מדובר על 12-24 שעות הרי שאלו שעות קיום הביצית.

בימבונת

New member
../images/Emo41.gif עוד שאלה בנושא הכאבים:

המחזור האחרון שלי היה ב- 18.02 לפני 14 יום. 2 המחזורים האחרונים היו 30 ו-29 יום. מהצהריים יש לי כאבים בבטן התחתונה שעכשיו (אצלנו לילה) ממש התחזקו. אני בטוחה שזה לא מחזור. יכול להיות שזה כאבי ביוץ? מה אתן אומרות? לפני יומיים הרגשתי גם דקירה בצד ימין לכמה דקות. תודה רבה ושיהיה לכולכן בוקר נפלא!

מעיןבר

New member
נשמע מבטיח ../images/Emo13.gif

עושה רושם שהביוץ אצלך בהחלט קרב ובא... אנעי מציעה לך לעשות גם מעקב הפרשות קצת בימים הקרובים ואם את רוצה אינדיקציה נוספת אז זה הזמן לערכת ביוץ. שיהיה בהצלחה

בימבונת

New member
לא ציפיתי לתגובה בשעה כזו ,

תודה! סליחה על התיאור... הפרשות חלביות כאלה ביומיים האחרונים. אז זה זה הא?

פוּ

New member
../images/Emo9.gifגם אני מרגישה כאבי בטן

ואצלי זה לפני הביוץ
ולפעמים במהלכו
אני מניחה שזה משתנה מאחת לשניה
בכל אופן בהצלחה!

למעלה