צהריים טובים

®Hada

New member
צהריים טובים ../images/Emo42.gif

טוב, אז אחי שהתייאשתי מטיפולי הפיזיוטרפיה החדגוניים, שאמנם עזרו קצת, אבל לא מספיק אני מחפש מעסָה מקצועית, רצוי עם ידע בעיסוי רפואי\ספורט (אם יש גם מעסֶה ממש מומלץ [חוץ מהמנהל
] אני מוכן לשקול, אבל מעדיף
). Location, location, location - איזור השפלה (גדרה, רחובות, אשדוד). אשמח להמלצותיכם. תודה * קופון במתנה להמלצה הנבחרת

0 אור 0

New member
יש לי מעסה רפואי (זכר) מעולה

בדיוק באיזור המדובר. אם אתה רוצה תשאל את מנהל הפורום שגם הוא מכיר אותו. מעונין?

®Hada

New member
מממ... זה תלוי : )

הוא עושה גם הרפיה ?
סתם סתם.. זו הייתה תגובה יותר לזה שמעלייך
אם נחום ממליץ אני בהחלט מעוניין.

ממליץ ממליץ! אבל...

אתה חייב להוקיע את ההומור הזה פה... אנשים עוד יקחו אותך ברצינות וזה נושא רגיש... מקווה שתרגיש יותר טוב :)

®Hada

New member
תודה ../images/Emo140.gif

הסיבה היחידה שהרגשתי צורך להתלוצץ היא - שלא ברור לי למה אם יש לי העדפה כלשהיא לקבל טיפול רפואי מאישה ולא מגבר, מקישים מכך שאני מעוניין בשירותי מין. ברור לי שבמקצועכם אתם נתקלים בכל מיני טיפוסים, ולא פעם אתם ואתן נתקלים גם בהצעות "מגונות"... אבל זה לא אומר שכולם כאלו. ומהמעט שאתה מכיר אותי, נראה לי שאתה יודע שאם הייתי מחפש שירות מין הייתי מצהיר על כך במפורש. רופאת המשפחה שלי היא אישה, רופאת השיניים שלי אישה, הפיזיוטרפיסטית שלי הייתה אישה, הרו"ח שלי היא אישה, וגם הסוכנת ביטוח שלי והעו"ד ואפילו בת הזוג שלי היא אישה... ואם הייתי מוצא מכונאית אופנועים אז גם היא הייתה אישה. אז זה אומ ר שגם מהן אני רוצה שירותי מין ? : )

0 אור 0

New member
אם תעבור על השרשורים של השבוע תראה שהנושא

עדיין חם, ובגלל זה כולם קפצו. חוץ מזה, זה טבעי שלפעמים רוצים להרגיש מגע נשי (לגבר) או מגע גברי (לאשה) ובלי כל כוונות מיניות, סתם האנרגיות והאיכות של המגע. רק, שאם מחפשים טיפול ספציפי כמו במקרה שלך עיסוי רפואי, או רפלקסולוגיה או רפואה סינית , אז אני אישית הולכת לפי המטפל הכי טוב לאותו נושא שאני מוצאת בלי שהמגדר שאליו הוא משתייך בכלל יכנס למשוואה.

יצאת פריג'ידר

מבת הזוג שלך אתה לא רוצה שירותי מין? חחח
סתם בא לי להיות קרציה אל תקחו אותי ביתר רצינות היום...

liorba

New member
היי ®Hada

אשמח לשמוע מדוע "נמאס" לך מהפיזיותרפיה (אפשר גם במסר אישי אם אפשר) אני פיזיו לכן זה מסקרן אותי. נ.ב- נחום עדיין לא מצאתי מישהו למטופלת שלי. אשמח להמלצות מחברי הפורום.

liorba

New member
מה אתה אומר... איפה אתה?

תשנה את החתימה
אני מחפש לרחובות עדיפות למטפלת.

אני בצ'אנג מאי כרגע

באזור רחובות?? נראה לי שיש פה בפורום כמה וכמה מטפלות מצויינות מהאזור לא?

למעלה