צהריים טובים......

אני נמצא כאן......./images/Emo8.gif

למזלך "הרע"
והודעתך הראשית הזו עם תגובתי , תחפשנה להן שרשור להסתפח אליו, כי לא פעם אחת הבהרתי כי יש רק מקום ל-20 הודעות ראשיות בדף ומוטב שתהיינה מוקצות עבור כתיבה יוצרת ואילו הכתיבה הצ´טית תמיד תצטרף כשרשור להודעות האיכותיות וכך הן תגרומנה להן תמיד לצוף כלפי מעלה במקום לשקוע לדף אחורי.
שהתעלקתי דווקא על הודעתך , אך הכוונה שבפנייה היא כללית ולכולם

ארבל.....

תעשה מה שאתה רואה לנכון לעשות..... למזלי הרע????? לאאאאאאאאאאא, לי ממש אין השבוע מזל רע...... טפו טפו טפו....

ארבל המנהל.......

שמתי לב שלאחרונה יש התעלמות מוחלטת מצידך לדברים שאני כותב אני מקווה מאוד שהסיבה לכך היא שאתה לא מוצא עניין בדברים שאני כותב ולא בגלל העובדה שהעזתי לכתוב כמה דברים גם בפורום אחר שבת שלום

בולשיט../images/Emo70.gif../images/Emo2.gif

נפגשנו רק אתמול בשרשור ספינת האהבה....ובכלל לא היה ראוי לכתוב בפורום מה שכתבת...
א.טבעי שגבר יתייחס יותר להודעות של נשים ולהיפך...ואעפ"כ מגיב אני לכולםםםםם כמיטב יכולתי, גם בימים שאני עובד ( גם זה קורה לפעמים). ב. קל היה עבורי יותר לצ´טט ולהגיב כאן מלערוך את כתבותיכם במאמרים- דבר שלוקח המון זמן אך אינני מתכוון לוותר עליו. ג.גם התייחסותך לשירי האהבה והזימה שלי מועטה ואינני מתלונן כי רק טבעי שלא תוכל להזדהות עם משהו שלא מופנה אליך... ד.הרגלי הגלישה של חברי הפורום בפורומים אחרים אינם מענייני- את נאמנותך הוכחת בעבר בימים שבאמת היו ימי מבחן...והתרשמותי ממך כבר טבועה בתוכי ולא תשתנה. אז תפסיק להיות מודאג, סוס אציל!

טשטושה

New member
ארבל.......!!!../images/Emo24.gif

כל הכבוד על התשובה כל שנותר הוא שתוכיח שאכן כך הם פני הדברים !!! תיסלם ילד טש

סוס שחור.....

אני קוראת את דברייך..... ואוהבת את מה שאתה כותב... שיהיה לך יום כחול... או תרצה גם לילה... איך הגורל עוד לא זימן אותנו יחד

שמח ששברת את קשר השתיקה../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה לעולם הכותבים/ות. אולי עד ה-9/5 יגבר התיאבון?

למעלה