צהריים טובים לכל המכורבלות,

צהריים טובים לכל המכורבלות,

וגם לכל אלו שהיו רוצות להיות עכשיו בתוך הפוך... שאלה (או אולי בעצם יותר "בקשה"): בניגוד לכל נימוס אינטרנטי התפרצתי אליכן לכאן אתמול, מבלי להציג את עצמי, כך שבתור התנצלות על חוסר הנימוס שלי, אני מתכננת לסנג'ר את המתבגרת לצלם היום את התכשיטים שעשיתי בחודש האחרון, בשביל "להציג" את עצמי בפניכן "כראוי"... מאחר ויש לה הרבה ניסיון בצילום אנשים, בעלי חיים וגם מעט דוממים, אבל 0 נסיון בצילום תכשיטים, אשמח לכל עצה אפשרית (רקע, צילום צמיד פתוח או סגור?)...
תודה מראש לכל מי שתתרום מנסיונה

adyka

New member
שלום

אז גם אני חדשה כאן. צילום תכשיטים הוא עניין מורכב ומסובך שגם אני בתור צלמת לעיתים מתסבכת איתו. כדי לא להרפות את ידייך אנסה בקצרה לתת כמה עצות: 1. הבעיה הרצינית היא השתקפויות- קאפה(מוקצף) לבנה מחזירה אור ופותחת מקומות שחסר בהם אור. קאפה שחורה- בולעת אור. 2.הכי כדאי אוהל- לא השקעה רצינית ואפשר גם לבנות לבד. 3. בנוגע לתאורה בימי חורף אלו זה קצת בעייתי, אבל תאורת חלון מהצד עוזרת מאוד ומפשטת דברים. אם אין אור יום מתאים בחוץ, תשתדלי לא לכוון תאורה ישירה, אלה לכיוון קיר או לכיוון קאפה לבנה. פלורסנטים- או כחול ירוק- להימנע או לקחת בחשבון בעיבוד פוטושופי מאוחר יותר. צל בחוץ- אור כחול- לשים לב. 4. רקעים- בעידן הפוטושופ זה לא ממש משנה, אבל אם כבר עדיף ללכת על הכי פשוט. או בריסטול שאת פורשת על שולחן או כיסא, דלת מעץ, שולחן יפה, כמעט הכל הולך רק מומלץ שיהיה פשוט ומינימליסטי. זהו לבנתיים. מקווה שעזרתי. ady www.shebuyshe.com

../images/Emo140.gif תודה, עדי... העברתי את העצות

למתבגרת ועכשיו נותר רק לשכנע אותה ליישם אותן... (איפה הימים בהם "שיחדתי" אותה בבמבה? :)) )

Rainbow Cookie

New member
וואו../images/Emo2.gif

עצות מעולות
אולי גם אני אשתמש בזה מתישהו
תודה

למעלה