צהריים טובים חברים יקרים!

רינה 30

New member
צהריים טובים חברים יקרים!

צהריים טובים חברים יקרים! אין לי הרבה מה לספר לכם מה שכן יש מספר ציפורים שמצייצים לי כל בוקר כאילו מתכוננים מתי אפתח את החלון ואומר להם שלום ומה חדש ועוד כמה סודות בני לבנם. שאלה האם יצא לכם פעם לישון לאור הרדיו. רדיו שלא מוציא מילה מפיו ליד הרדיו הישן חיקתה לי צלוחית עם מטעמים שונים. פלח של מלון, אגס אחד גדול, ושלושה תפוחים. אור הרדיו מאוד צנוע כאילו מתבייש ממני עד כאן לרגע זה, אם מישהו ממתין להמשך שיגיד!

Karnaf1

New member
כשהיתי קטן....

שהיתי קטן (לפני הרבה הרבה שנים) היה לנו רדיו עם אור ירוק שהתחיל כאדום. רינה, ממש נזכרתי פתאם ברכות הסימבולית של אור זה....ובמחשבה שניה גם בריח של הבד שכיסה את הרמקול....אני רוצה לחזור להיות בן שש ולו לכמה דקות....

Lilit25

New member
לנו היה פטיפון ../images/Emo13.gif

חבל שלא שמרנו עליו..היינו מוכרים אותו כענתיקה ועושים קצת כסף

רינה 30

New member
תמיד טוב להזכר בנוסטלגיה

לי יש פטפון שקניתי כאן בארץ. בשוק הפישפישים עם "מנואלה" (אני מאוד מקווה שכך כותבים את המילה הזו) החלפתי לו את המחט ופלא ופלא הוא עובד. כך כאשר לא יהיה חשמל, נוכל לשמוע תקליטים של שנות ה-50 וה-60! חחחח מצאתי את הרדיו האבוד. לא יודעת למה אך לא מצאתי פטפון. חברים להתעורר, מה קורה היום אין קפה אין תה אין נס קפה אוןןןןןןןן

רינה 30

New member
אם את כאן כל הזמן

מה דעתך שנשתה יחד כוס קפה הפוך? את יודעת תמיד לאחר ארוחת צהריים אני מעדיפה לשתות כוס קפה. אז במקום שאשתה לבד. תצתרפי אלי!

רינה 30

New member
וואוווווווווווווווו

זה נראה "גלידה קפה". ווואוווו איזה תענוג הבאת לי עם הכוס הזו. אני מבינה שאפשר לדבר אתך על כל נושא שבעולם. נכון
לא נכון
אם אני מביה נכון הרמזור הוא ירוק!

רינה 30

New member
שאלות כלליות את לא חייבת לענות.

גם את יכולה לשאול כל שאלה שעולה בראשך? את בעד האמהות החד הוריות?

רינה 30

New member
גרמת לשאלה נוספת

האם לדעתך המאבק כדי לסחוט? לדעתי לא! מה היא דעתך?

גם לדעתי היא לא כדי לסחוט ...

אבל ...לדעתי .. כל צורת ההנהלות של הדברים בארץ קצת
לא רק במאבקים לזכויות ...אלא באופן כללי ... אבל זה דיון שיכול להמשיך על 3 דפי פורום אם לא יותר ...

רינה 30

New member
O.K נעבור לשאלות אחרות

כפי שאני התרשמתי ח"כ יעל דיין (לשעבר) היית ח"כ חרוצה. האם לדעתך הציבור דחה אותה? היא לא עשתה עבודת שטח מספיק טובה? מישהו מחבריה הכשיל אותה? אחר. אני אומרת שהיא בלויה כבר... והגיע הזמן לחדש את חברות הכנסת הוותיקות/ם מה היא דעתך?

למעלה