צבע צבע שעל הקיר....

joni4u

New member
צבע צבע שעל הקיר....

איזה צבע הכי מתאים??? שלום חברים, בהמשך לשאלתי הקודמת איזה צבעים מיוחדים מתאימים לצביעת קיר לצורך הקרנה של מקרן, הבנתי שהצבע המיוחד מחו"ל מאוד יקר ואני צריך יחסית למשטח גדול. האלטרנטיבה השניה היא לצבוע בצבע רגיל את הקיר גבס שמיועד ונבנה במיוחד לצורך כך. השאלה שלי איזה צבע יעשה את העבודה הכי טוב ויתן תוצאות הכי טובות. אני מתאר לעצמי שאני נראה קצת מצחיק שאני שואל שאלה כזו אבל בתור חובבן אני מרשה לעצמי להתפשר בקטע הזה. יש לי מקרן של אינפוקוס X1 וההקרנה בגודל של 2 מטר רוחב על 1.5 מטר בערך איזה צבע מתאים לצפיה בשביל לקבל אכות טובה???????????? הבנתי פעם שצריך אפור או לבן משהו בגוון הזה. אשמח מאוד לעזרה וטיפים לחובבן מתחיל כמוני! תודה מראש על העזרה ג'וני

joni4u

New member
אני מעדיף על קיר ככה אני לא תלוי

בגודל שיבוא לי. אני אוהב גדול ורחב ..להרגיש ממש כמו בקולנוע ויש לי חדר גדול שאני יכול לשחק בו. המקרן תלוי על פלטפורמה מיוחדת שבניתי שאני יכול לכוון אותו לרחוק ולגובה ולככון את גודל המסך בדיוק איל שמתחשמק לי :) מסך מאוד מגביל אותי בגודל ברוחב ובמיחוד שאני צופה בסרטים שאז אני מקרין בגודל 16:9 או צופה בכדורסל וכדורגל שאני אוהב 4:6 ככה שהמסך מגביל!!!

vinyl

New member
הצבע הכי מתאים

אם אתה שואל איזה צבע הכי מתאים.אז התשובה היא פשוטה מאוד קנה צבע יעודי כגון צבע של חברת goo systems יש להם צבע לבן וגם אפור אבל אם אתה מוגבל כספית.אז אתה לא יכול לצפות לקבל את הצבע הכי מתאים. הצבע שמתאים לך זה צבע לבן מט. בהצלחה

למעלה