"צבע אדום"..."צבע אדום"..."צבע אדום"

Shampile

New member
"צבע אדום"..."צבע אדום"..."צבע אדום"

"צבע אדום"..."צבע אדום"..."צבע אדום" נשמע ברקע. אני מתחילה בריצת עמוק לכיוון חדר האוכל. מתחתיו, בקומה 1-, יש מתחם גדול שבו אנשים מתאספים כשיש אזעקות. הדלת סגורה! אני דופקת חזק, צועקת, מנסה לעשות יותר רעש מקולות הנפילה שמתחילים להישמע. בסופו של דבר פותחים לי. אנחת רווחה. הספקתי! לרקע קולות הפיצוצים מתחילה שיחה ערה על "הפעולה". מתי? למה? איך? ואיפה? כמה חיילים לא יחזרו? האם רק חייל אויר יעשה את העבודה? כמו שכבר אמרתי, שיחה ערה. פתאום, באמצע שיחה אני מבינה ש..... הבנות בבית! לא לקחתי אותן איתי. לא שמרתי עליהן. הן בבית, בחדרן הלא ממוגן במיטות וישנות. לעומת זאת אני פה במקום ממוגן. דאגתי לעצמי ולא להן. שכחתי מקיומן. פותחת עיניים. הכרית רטובה מדמעות. השעה 03:00 בבוקר. אמא'לה , זה היה חלום! אני כולי אחוזת אימה רצה לבנות. הן אכן בחדרן ישנות. נטולות דאגה בטח חולמות להן חלומות על נסיכות ודובי פאנדה (זה הקטע החדש של ליה). ואני, אני בפעם הראשונה מרגישה אובדת עצות. מפוחדת. נותנת להן נשיקה. חוזרת למיטה. לא יכולה לישון. ככה נגמר לי הלילה

שי ז.

New member
לי לא אכפת לא לישון גם 10 לילות אבל

לא רוצה להגיע למצב הפוך שבו הבנות לא ישנות בלילה בגלל המצב.

Shampile

New member
לשמחתי הבנות ישנות טוב

במרץ השנה, אחרי יומיים מאוד קשים הגדולה בפעם הראשונה הראתה סימנים של פחד: לא רוצה לצאת מהבית, לא ללכת למגרש משחקים, לא לישון לבד... לקח לי בדיוק 5 דקות בשביל לפנות לשרות הפסיכולוגי לייעוץ ודרכי טיפול. קיבלתי יופי של עצות שהביאו תוך יומיים לתוצאות מדהימות. הילדה התחזקה, מדברת באופן חופשי על המצב, לא מביעה חשש ומתפקדת בזמן "צבע אדום" באופן מדהים. לא עוד בכי והיסטריה. ממליצה לכולם לפנות לעזרה מקצועית. זה עובד!

../images/Emo201.gif!

זה מעולה שיש עכשיו את הפורום הזה, כדי שכל הגולשים יוכלו לקרוא ממקור ראשון את הדברים האלה
. שנתעורר כבר
!

אני יודעת שלא התכוונת לרע

אבל ה"נתעורר כבר" איכשהו צורם לי. לא, אני לא פוחדת למצוא את עצמי בטווח (לפחות לא בתקופה הזאת), וגם ה"פאתי באר שבע" לא ריגש אותי. במלחמת לבנון בטח מהבחינה הזאת לא הייתה סיבה למצמץ, גם כשבמרכז ריעננו מקלטים (אצלנו לא נראה לי שיש בכלל מה לרענן...). אז מה? זה הופך אותי אוטומטית לבן אדם אדיש שחי בבועה? מה עם כל האנשים שחטאו בכך שאינם בטווח, אבל משפחה, חברים, מכרים, שייכים לגזרה הדרומית ומילואים יקרעו אותם מהחיים שלהם היישר לשם מבלי לדעת אם ישובו? שוב, אני לא מתכוונת דווקא אליך, באמת שלא, פשוט זה לחץ לי על משהו. משהו מקיץ 2006, וגם מקיץ 2002 עם מבצע בעזה שכמעט היה ובוטל. גם על משהו שנלחץ ויושב לי כנראה מאז ינואר 90, כשאמא שלי סיפרה לי שהבעל של בת דודה שלה נהרג בלבנון ו3 ילדים נשארו בלי אבא, ביניהם תינוקת ש"אבא" הייתה המילה היחידה שידעה להגיד. אני לא אומרת שצריך לעשות ככה ולא לעשות אחרת, או ההפך, אני באמת לא יודעת... אבל כל הקריאות הלוחמניות האלה (שוב, לאו דווקא שלך) גורמות לי לחשוש מכך ששוב נמצא את עצמנו במקום שאנחנו לא רוצים להיות, עם שכול מיותר, ובלי לדעת איך ומתי לצאת, ושוב אותו ציבור שקודם שש אלי קרב ישוש אלי ועדת חקירה ואלה שהלעיטו את כולנו יחפשו איך לכסות לעצמם את הת**.

נועה לביא.

קראתי מספר תגובות שלך בעבר בפייסבוק ובתפוז. שמתי לב שאת נוטה לתת לעצמך המון קרדיט... את מרצה הרצאת שמאל לפעילת שלום עכשיו כאן. אני לא קוראת למלחמה. אני מזדהה עם תושבות, אימהות לילדים, שכבר מופצצות. זאת שפתחה את השרשור צריכה ללמד את הילדים שלה להתחבא מקסאמים. מה לחץ לך בדיוק הפעם? לא ראוי שנתעורר ונחתום על הסכם שלום כלשהו? לא מתאים לך שיפסיקו להפגיז אותם? כמה סיסמאות שנכתבו על ידיך יצא לי לקרוא בפורומים וקבוצות, ילדה. הכל ותמיד מלא סיסמאות והנחות מוטעות על אנשים להם את כותבת את הדברים שלך. קחי את זה כביקורת בונה, ילדה
!

דווקא ציינתי שעליך אינני מניחה כלום

ואם זה לא היה ברור - אני מתנצלת. דיברתי, לגמרי, מהאסוציאציה שלי. בחיי... ואני בהחלט לא פעילת שלום עכשיו, ולא תכננתי שום הרצאת שמאל. סתם יש לי חום מגורמים מסויימים בהנהגת המדינה שהחליטו ערב הבחירות שהם באופוזיציה על חשבון כולנו... כמובן שגם אני מזדהה עם שמפיל, ויכולה רק לדמיין מה עובר עליה. הזדהיתי גם עם מפוני ההתנתקות (האמיתיים, לא אלה שבאו מבחוץ לעשות שואו לתקשורת). דעות פוליטיות לחוד ואנושיות לחוד.

אז בואי נשים את זה בצד,

אני חמומת מוח ידועה בעצמי
. מה גם שהיום לאור המצב הדברים כבר לא רלוונטיים, מה שחשוב זה מה שקורה בעוטף ובעזה
. רוצה להצטרף לנסיעה להדלקת נר חנוכה בשדרות מחר? יוצאים ב-16:00 מת"א, אמנם כן מטעם שלום עכשיו אבל לא חייבים להיות פעילים ע"מ להצטרף לפעילות מבורכת שמטרתה תמיכה בתושבים המופגזים
.

הייתי בטוחה שראיתי "מרכז"

בכרטיסך, אבל האינטרנט קירטע לי הבוקר ושיבש מידע משום מה ( וואירלס)
. אם כן קיימת אפשרות אולי שיש שתי "נועה לביא" ואת בכלל לא אותה אחת שראיתי בקבוצת "FREE GILAD SHALIT" בפייסבוק
?

קודם כל, כן, יש עוד נועה לביא

כתבת תרבות לילה מתל אביב. קרה לא פעם שהתבלבלו בינינו ברשת. לגבי הקבוצה הזאת... שאלה טובה. אני חברה ביותר מדי קבוצות, כבר לגמרי לא זוכרת
אבל קל לדעת - התמונה שלי בכרטיס האישי כאן היא אותה תמונה כמו בכרטיס שלי בפייסבוק.

אחת טובה:

"התנועה לגירוש מתרגמי שמות הסרטים לעברית" - מה את גם מהנפגעים של מצור ימי 2
? וההוא שכל הזמן רושם "אלוקים"
? החבר שלי משתגע מאלה. הצטרפתי ל-"מאת אמא של מיטל אהרונסון: המסר שלי...", שאר הקבוצות די חופפות אצלנו פרט ליותר "קיצוניות" שאני חברה בהן
. יש שם איזה 5 נועה לביא לפחות, וכולן חברות בקבוצות רבות הקוראות לשחרור גלעד שליט, מה שלא מפתיע. מה שכן מפתיע זו העובדה שטרם שוחרר... ומצער. אחח כפרה על פייסבוק, שבועיים לא הייתי שם האינבוקס מפוצץ, מה שחשוב עכשיו זה המצב בעוטף ובעזה בכל מקרה
.

אירישה

New member
../images/Emo201.gifאוי שמפי מתוקה! מחקבת אותך, את משפחתך

ואת כל תושבי האיזור. אתם תמיד ב
תהיו חזקים! רק שההתקפה הזאת לא תגרום לכם יותר לחץ!

נירה63

New member
מזמינה כל מיש רוצה להתארח אצלנו בחיפה.

מחזקת מחזקת אתכם מאוד. כל מילה שכתבת רק הופכת לי את הבטן.

למעלה