צבעים

פרטיזן

New member
צבעים

וצהוב של שמש וכחול של ים ואדום של לב ולבן של אמת וקוצים כתער יבשים כולם מקיפים אותך פרח קטן ואת בשלך חזקה כסערה חזקה כסופה וחלשה כמו טיפה אל תפלי עכשיו על רצפת השקרים ותעלמי בין סדקים בין שקט רב וזהב של עושר וכחול של שמחה ואדום של מלחמה ולבן של כניעה ואחרי הרעש המראות והבכי תפלי אל ידיי ותרדמי וכך אזכור אותך חזקה כסערה...........

הצופה

New member
היי רעות

שיר בישבילך אתמול בצהריים היינו שניים החזקנו ידיים והבטנו בעניים הבטן רעדה והפופיק קפץ והרגש כמו יהלום נצץ ואז ללא תירוץ העבירו לי ערוץ ואת לא באת הלום כי זה לי רק חלום אוףף שתי השורות האחרונות משיר אחר כל הזמן נדחפות בכח לכל שיר עלק רעות 27

פרטיזן

New member
בוגי

גם אם לא לגאלית או דמות וירטואלית היא פה זו עובדה קבל זאת נשמה

Purple Mushroom

New member
מתכננים לנגן רוק מיתקדם

כמו פינק פלויד וג`טרו טל . אבל השירים שחבר שלי כותב דומים לשירה , כמו של מיכל1 .

מיכל 1

New member
פנייך כצבעים

שיערה הזוהר לאור קרן יחידה חיוכה הבישני ובעינה דמעה צבעי פנייך כה יפים בשבילה רק הסגול של ליבה שקפא בדממה לבן של עניה בשכרון החושים כפרח קטן בין אלף קוצים וורוד של שפתיה נשיקות מופלאות מחבקת באור את אותן השניות זהב שיערה בשמש קייצית שקרים מחפשת לאהבה אמיתית סדקים של טרוף סדקים של שברון ובכל זאת הלב מביט לשעון צבעים צבעים...הכל מעורפל חלומות אדומים מול שמיים כחולים בכי נפילות ידיים מורמות אשה חזקה לא שורדת סערות.. מיכל 1

פרטיזן

New member
מיכל זה פשוט מקסים

כשאני מסתכל על זה מנקודת מבט אובייקטיבית לשם שינוי הכל נכון כתבתי את השיר למישהי מיוחדת מישהי שכל הצבעים שבעולם לא יספיקו כדי להגדירה נכון אהבתי את שכתבת שלך פרטיזן

Purple Mushroom

New member
סגול

סגול זהו ציבעי . ליבי הקפוא מנסה לצאת החוצה . קרן אור יחידה נופלת על פני . דמעותי שוטפים את מורד הרחובות כמו בשיר של שפיות זמנית הקיץ האחרון . שערי השחור מיתבדר ברוח . והשמש מסנוורת את פני הלא מגולחים . סדקים של טירוף הופכים לשיגעון מיתמשך . הכל מעורפל ניצבע בשחור . ואני הולך לי לישון . כל הפורום מיתערבל לי מול העיניים . ואני הולך לישון . הכל שחור . נירדם .

Purple Mushroom

New member
צבעים

אדום של שושן אדום של דם . שמיים כחולים . שמש ירוקה וצהובה כאחד עץ חום ירוקים עליו . כך ציירתי תמונה על הדף הלבן . לך שלא אפגוש מעולם .

פרטיזן

New member
יפה

אהבתי במיוחד את השורה האחרונה דרך אגב אני מנגן על אקוסטית וקלאסית היתה לי להקה לפני הצבא אבל לא משהו רציני

Purple Mushroom

New member
אז רוצה להיצטרף ?

חבל שאי אפשר לפרסם כאן מיספרי טלפון . אולי תישלח לי מייל ?

פרטיזן

New member
פטרי

אני כרגע עמוס בעבודה לא מאמין שאמצא זמן לזה אבל תודה על ההצעה בכל אופן נ.ב לא אמרת לי איזה סוג מוזיקה אתם מנגנים

למעלה