צבי הנינג'ה: טירוף המוטנטים לצפייה ישירה - תרגום מובנה

• פותח הנושא פרק חדש המלא
  • פורסם בתאריך
פ

פרק חדש המלא

Guest
לצפייה בסרט המלא לחצו כאן!

צבי הנינג'ה: טירוף המוטנטים לצפייה ישירה או להורדה עם כתוביות בעברית / תרגום בעברית / Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem לצפייה ישירה, תקציר הסרט: כמובן, ההופעה שלי יצרה בקרב חבריי לסטודנטים. התעליתי על התעלפות במיקרוביולוגיה עם הופעה חוזרת במהלך השנה הצעירה שלי בשיעורי בריאות. בזמנו, שיעורי בריאות לשנה הצעירה כללו כמה סרטי אימה שנועדו להפחיד צעירים מלקיים יחסי מין. הסרטים האלה הסבל של אמפתיה פיזית לא פשוט נעלם, אבל למדתי שהוא נרדם אם הייתי סביר לחשוף את עצמי למצבים בסיכון גבוה. עם זאת, עם הזמן אכזבתי את השמירה שלי. מארק, בעלי לשעבר, חשב שאני צריך לעבור ניתוח לאסיק. הייתי בספק לגבי היכולת שלי להתמודד עם ההליך הזה, אבל הוא היה מתמיד. "אין בזה כלום," הוא הבטיח לי, בהתבסס על סיפורים מחבריו. מארק הציק לי מספיק כדי שהתעלמתי מהידע הפנימי שלי. דרשו תלושי אישור מההורים שלנו כי הם עוסקים במחלות מין - מחלות המועברות במגע מיני. אני לא בטוח אם צפינו בתיאור של אמן של זיבה או איזה VD אחר שנשמע רהוט, אבל ידעתי שאני צריך לתפוס את הכרטיס לאולם. אחזתי במעבר המסדרון דמוי לבני עץ ויצאתי מהחדר החשוך אל המסדרונות עטופי הארונות. כשהאולם הפך למנהרה אפורה, החלקתי לרצפה כמו בובה חסרת עמוד שדרה. היה בי משהו מביך ולא בסדר.​

למעלה