צביעת עץ

sgebay

New member
צביעת עץ

אז לאחר שבניתי כמה דברים פשוטים בבית ( בעיקר מדפים וכוורות) גיליתי שאני מאוד נהנה מכל נושא תכנון הרהיט והבניה שלו, אך מה שאני ממש לא נהנה ממנו זה עניין הצביעה. עץ אורן למשל: לשייף, לצבוע, לחכות שיתיבש ולקוות שאף ילד לא יחליט בינתיים לגעת (אני גר בדירה) ואז לחזור על הפעולה שוב ושוב. בקיצור, נושא הצביעה לוקח המון זמן (שאין לי) ובעיקר -לא מסב לי הנאה. אז החלטתי שמה שיכול להיות אידיאלי בשבילי זה מקום בו יסכימו לצבוע את העץ בשבילי כאשר אני אחראי לכל היתר. מחסני העץ לצערי לא מספקים את השירות הזה. מישהו יכול להמליץ על מקום או נגר באיזור השרון (או בעדיפות שניה - ת"א) שיסכים לצבוע בשבילי? תודה

train

New member
יש מקצוע שנקרא צבעי עץ.

אבל לדעתי זה לא ישתלם כלכלית. אתה יכול לנסות כאן: http://www.archijob.co.il/archijob_forums/forum_index.asp?Fnumber=15 שלח הודעה לג'באלי מאמון

sgebay

New member
נכנסתי לשם

ושלחתי הודעה עד כה ללא מענה. לא יודע עד כמה זה יוסיף בעלויות - אם יש נגר שצובע במילא הרבה ואני מביא לו את העץ ואוסף ממנו לא אתפלא אם יש כאלה שיסכימו

pricey

New member
צביעת עץ - הצעה

היי, על איזו כמות עבודה מדובר? אני מאוד אוהבת לצבוע, בעיקר עץ. אולי אוכל לסייע?

sgebay

New member
בגדול, שיוף וצביעה של עץ אורן

בד"כ העבודות שלי לא גדולות, 1-3 מ"ר. שלחתי לך מסר בפרטי

Mishu2

New member
תצבע בצבעים אקריליים

על בסיס מים - הם מתייבשים מ-א-ו-ד מהר, לא מסריחים כמו צבעי שמן ואם אתה מיישם אותם ע"ג עץ אז בסופו של תהליך תצבע בשכבת לכה לשמור על הצבע- כמובן שאקרילית. זה לא מונע את הצביעה אבל מאוד מקל ומזרז

sgebay

New member
האם צבעים על בסיס מים

לא מוציאים סיבים? אם לא באמת חסכת לי זמן אך אם הם גם מוציאים סיבים אז הזמן היחיד שחסכתי הוא חלק מזמן ההמתנה ליבוש. עדיין עלי לשייף ולצבוע שוב, וחוזר חלילה...

Mishu2

New member
לגבי הסיבים

נראה לי שגם צבעים אקריליים מוציאים סיבים, אבל אל בדקתי כך שעד שלא תנסה לא תוכל לדעת בדיוק. אפילו גם זה חסך לך משהו... לא ברור לי למה השיוף והצביעה לוקחים לך כ"כ הרבה זמן?? האם אתה צובע עץ שמלכתחילה הוא מוקצע ומשויף? האם אתה משתמש בנייר זכוכית מתאים? אם כן, אז אחרי הצביעה הראשונה יתרוממו לך מעט סיבים מן העץ שדורשים רק שיוף קל עם נייר זכוכית, נגיד מס 100, אחרי הצביעה השניה כבר כמעט לא יהיו לך סיבים וגם אותם ניתן ללטש עם נייר 0, אם אתה ממש מקפיד אז צבע שכבה שלישית שאחריה בכלל לא יתרוממו סיבית וסיים בלקה. נראה לי שאתה לא עובד בצורה נכונה כי זה לא אמור להיות כ"כ מתיש כמו שזה נשמע ממך. בהצלחה.

sgebay

New member
הכל פונקציה של זמן פנוי

אני עובד עד מאוחר כל יום ושומר שבת, אז כל מה שנשאר לי זה שישי בבוקר בין ההבאה והאיסוף של הילדים מהגן...

למעלה