צ´ק מי אאוט

EyeSeeYou

New member
צ´ק מי אאוט../images/Emo70.gif ../images/Emo36.gif

לא יודע אם יצא לכם לראות את זה
, אבל בצ´אטים הדבר המוזר ממש תפס תאוצה. מה שהחל לפני כשלושה שבועות כמשהו מאוד קטן הפך במהרה לאתר עם עשרות תמונות של גייז בארץ (בעיקר גייז). אלה משום מה מפרסמים את הכתובת בצ´אטים בשמחה רבה, כאילו מדובר בתחרות "גבר השנה" להמונים, וכל פרחח נהיה דוגמן
. מדובר באתר CheckMeOut (למשל כאן) אתר ישראלי חדש יחסית המשלב בתוכו למעשה רעיונות של שני אתרים אחרים מהעולם, האחד GayDar(דוגמא) המוכר לכולנו (אני חושב) בו מפרסמיפ גייז מהעולם פרופילים שלהם עם תמונה, והשני AmIhot, אתר בו אנשים מפרסמים תמונה ושמחים לתת לקהל הרחב לקטול את תמונתם בציונים של 1-10.. באתר צ´ק מי אאוט, מפרסמים אנשים תמונה ופרופיל, ואחרים מדרגים אותם. סוג של מסחרה אינטפנטילית בתמונות... אותי התופעה מבחילה
מה אתם אומרים ילדים

DJNYC

New member
איזה מצעד זוועות...

הדבר שאנחנו הכי שונאים זה ששופטים אותנו, ועם זאת, זה הדבר שאנחנו מחפשים גם. אנחנו תמיד ננסה לגלות מה האחר חושב עלינו ועל מה שאנחנו עושים, אבל תמיד נצא בהכרזות שאנחנו לא שופטים אף אחד.... להגיד שהתופעה מבחילה זו גם שפיטה... בואו נשים תמונה קבוצתית של הפורום ונראה כמה נקבל

EyeSeeYou

New member
דווקא יש שם איזה חמוד או שניים

אבל הרעיון, אוחחחחחחחחחח הרעיון המזעזע הזההההההההה
תועבההההההה
אימהההההההה

עודד א

New member
אז אחרי מחקר מעמיק

(מה אני לא אעשה למען חבריי בפורום...
) יש כמה נחמדים דווקא וכמה...אמ...אאאה....שבשבילם שווה להמציא מכונה שמעלימה אנשים (אגב, מה קורה עם זה באמת ??). המבאס הוא שהציון הממוצע שנתתי היה 4.

Yaniv-DC

New member
אנחנו אומרים

שקודם כל תביא תמונה, נדרג אותה, ואז נענה לך

למעלה