צ´אט עם הקונסוליה בניו יורק

צ´אט עם הקונסוליה בניו יורק

היום בתפוז יתארח דובר הקונסוליה בניו יורק, ידווח על המצב ויענה על שאלות הגולשים. פרטים נוספים ניתן לקבל בחדר המצב בתפוז. הצ´אט יתחיל בדקות הקרובות. אתם מוזמנים.

נועם@בת

New member
לא רצו לקחת ממני דם ../images/Emo101.gif

אמרו שסוג דם O דרוש להם לתרומות דם. טרחתי ונסעתי עד חיפה (לא ידעתי שגם במוצקין יש התרמת דם). בדרך עצרתח לארוחה מלאה כדי שלא יעשו לי פדיחות עם לחץ דם וכאלה. בבית מד"א בחיפה תור ארוך ולחץ. אזרחים ושוטרים צעירים עומדים בתור לתרום דם. מתחילים עם בדיקת המוגלובין, ואני כמו בבטא- נכשלת בבדיקת הדם
המוגלובין 11.6 . האחות חייכה ושלחה אותי הביתה ביחד עם עוד כמה מאוכזבים. אחרי ליטרים של דם ששאבו ממני במשך השנה, לא יכלו לקחת ליטר שלם למטרות יעילות יותר
מה ל´שות, לא רוצים את הדם שלי
אז בעלי ובעלות סוג דם O, במד"א מקבלים תרומות דם, ושולחים לארה"ב. אנחנו למודי דקירות ומחטים- אז זה קטן עלינו. נועם

אולה *

New member
הי, נועם

קראתי עכשיו באתר ynet כי משלחת סיוע ישראלית לא תצא לארה"ב (הם רמזו כי לא זקוקים לעזרה כרגע). אז אני לא יודעת מה יקרה עם מנות הדם שנתרמו.

TWEETY =^.^=

New member
אני מניחה שהם יהיו לעזר בארץ -

לצערי עם ריבוי הארועים אצלנו, גם לנו תמיד חסר

נועם@בת

New member
את הדם מטיים לחוד, סביר להניח

שיזדקקו לכמות אינסופית של מנות דם. מן הסתם יקחו דם שכבר עבר עיבוד והכנה בבנק הדם. התרומות של היום נועדו למלא את מחסני החרום. הרי לא מעבירים דם ישירות. הוא עובר קודם תהליכי הכנה מינימליים. חלקם מופרדים לפלסמה ולטסיות. מקרים מסויימים עוברים חימום- אם יש חדש לזיהום וכו´. נועם

עמית@

New member
היה תכנון להעביר עם מטוס הסיוע מנות

דם שעברו בדיקות ראשוניות (אותו סט מוכר של 6 בדיקות ויראליות כמו לפני הIVF) הדם שנתרם יישאר כרגע בארץ, וכאמור לצערנו יימצא בו שימוש.

נועם סתם שאלה אני בעלת דם ...

A- שלילי האם בעתיד במיקרה חרום לא עלינו יהיה בעיה לאתר דם בשבילי בגלל שאני מינוס ?זה פשוט מעינין אותי הרי אני לא יכולה לתרום לבעלי דם חיובי אני חושבת ?

אפרת**

New member
יונית,

את יכולה לתרום למישהו שהוא A+ או לכאלה שהם A-. לעומת זאת A+ לא יכול לתרום לך. ונועם לעומת זאת בגלל שהיא O היא יכולה לתרום להרבה קבוצות של אנשים (תלוי אם היא + או -). גם אני אגב O, אבל מי יקח דם ממישהי ששוקלת בקושי 50 ק"ג?!

תודה אפרתי היום קיבלתי תוצאות ש..

אני A-ובלי O+ ממש סבבה אה... לא מספיק הבעיות שיש עכשיו צריכים גם להזהר בהריון בבדיקות חודרניות

הרמוניה

New member
אני לא יכולתי הפעם אפילו לנסות לתרו

כל כך מתסכל לשבת לראות את התמונות הנוראיות האלה לדמיין מה עבר על האנשים בדקות ובשעות האחרונות לחייהם ולדעת שאני לא יכולה לעשות שום דבר על מנת לעזור קורע את ליבי הרמוניה

TWEETY =^.^=

New member
טוב נו אין לי סוג דם-O אשמח לתרום

את מה שיש גם אם הוא מהול בניקוטין והורמונים. הבעיה שלא היה לי איך להגיע לאותם מוקדים

מרב.

New member
תקנו אותי אם אני טועה-

אבל עד כמה שאני יודעת אי אפשר לתרום דם במהלך טיפולי פוריות. מרב

עכשיו עם החסינות החדשה שלי

לדקירות (אני עדיין מתעלפת, אבל כבר לא איכפת לי מזה
) באמת רציתי לתרום דם, אבל האחות אצלנו במחלקה ששמעה על כוונותי התחילה לצחוק, ואמרה שעם הל"ד הנמוך והאנמיה שלי (רמת ברזל 24, כשטווח הנורמה נע בין 50 ל-150) יעיפו אותי משם
בהצלחה לכל התורמות והתורמים!

לא רוצה לפתוח הודעה חדשה, אבל...

היכן הצ´אט של פוריות?
האם רק אני לא מוצאת אותו...? ולגבי תרומת דם...הממממ...אם אני אגש לשם, יצחקו עלי..... נשיקות לכולם, סיגל

יפית@

New member
תשובה לסיגל

את נכנסת לצאט של תפוז 1.מקלידה את שמך בשורה למטה(השורה הארוכה) לוחצת ENTER ואז הוא רושם לך נא להמתין 2. אחרי שהתחברת לרשת את צריכה לרשום - פוריות - במשבצת תחת הכותרת פתיחה/כניסה לחדר . ובהצלחה תתחילי לשוחח עם החברות. שיהיה שנה טובה ובהצלחה!

הלינק לצ,אט פוריות נמצא למעלה מימין

בתוך הפס האפור. יכול להיות שתצטרכי לשנות את שם המשתמש שלך (רק את השם שבצ´אט לא את זה של הפורום). למשל השם "שירה החדשה" הוא לא חוקי אבל אותו שם בלי רווח הוא חוקי. בהצלחה, שירההחשדה

לא מצליח לי!!!

הוא כותב נא להמתין, ואיזה חצי שעה תקוע במשפט הזה וממש ממש לא מתחבר לשום מקום. אאאאאאוף. קודם היה הרבה יותר קל.

למעלה