פתיחת חשבון בורסה

• פותח הנושא gote
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

gote

New member
פתיחת חשבון בורסה

פתיחת חשבון בורסה
יש לי 50000 שח מעוניין לפתוח חשבון בורסה ולהרכיב לי תירק מניות מה האלטרנטיבות? ואיפה הכי משתלם מבחינת עמלות דמי ניהול וכו?

מצופלח

New member
תעשה שופינג בין בתי ההשקעות

פתיחת חשבון בורסה
יש לי 50000 שח מעוניין לפתוח חשבון בורסה ולהרכיב לי תירק מניות מה האלטרנטיבות? ואיפה הכי משתלם מבחינת עמלות דמי ניהול וכו?
תעשה שופינג בין בתי ההשקעות
אל תתפשר על יותר מ-0.1% עמלת קנייה\מכירה על ני"ע בארץ, עם עמלת מינימום קטנה או בלי מינימום כלל. בלי דמי משמרת. רוב בתי ההשקעות, לפי מה ששמעתי כאן, התחילו לגבות 10-20 ש"ח בחודש עמלה קבועה. בהצלחה.

Warren Buffett

New member
לסחור אתה כבר יודע?...

פתיחת חשבון בורסה
לסחור אתה כבר יודע?...

barisi1

New member
תנסה..

פתיחת חשבון בורסה
תנסה..
תנסה את מסטר שוקי הון www.masterltd.co.il הם זולים מאד ביחס לשאר

מצופלח

New member
אני לא מנסה להעליב, אני מעביר ביקורת

....
גבר אין צורך להעליב אפשר גם בלי.. שיהיה לך בהצלחה ויום טוב
אני לא מנסה להעליב, אני מעביר ביקורת
אתה עובד בחברה הזו? אם כן, אשמח לתת לך ביקורת מפורטת יותר בפרטי. אני הפכתי ללקוח של החברה הזו, ובגלל זה אשמח אם לא תפשטו את הרגל או את היד, ועם כרטיס ביקור כזה, לשם פניכם מועדות. בין השאר אני עוסק בבניית אתרים, ואשמח להציע לכם כמה אפשרויות לשיפור הדבר הנוראי הזה שאתם קוראים לו אתר. ולא, אני לא מציע את עצמי לעבודה, רק מציע שהיא תיעשה ומוכן לתת כמה טיפים כדי שהיא תיעשה טוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה