פתיחת ההרשמה לחוגי ילדים

פתיחת ההרשמה לחוגי ילדים

חג שמח ושנה טובה לכל ההורים של מונוסון, רציתי לעדכנכם כי פתחנו שנה חדשה במרכז "שלבים" ואני שמחה להזמין גם את תושבי מונוסון לשיעורי ניסיון אצלנו ביהוד... אני מפרטת פה בקצרה את הפעילויות שלנו בחלוקה של חוגים לקטנטנים עד גיל שלוש, וחוגי לילדים קצת יותר גדולים - בגילאי 3 ומעלה אם אתם מעונינים לשמוע בהרחבה על שעות הפעילות של כל חוג לפי הגיל של בנכם/בתכם, אני אשמח לתת פרטים נוספים בטלפון... החוגים החלו כבר השבוע, נשמח מאוד לראותכם! עדי דוקס הראל טלפון במרכז שלבים לאה/עדי/מוריה 03-63256420 חוגים לגיל הרך - לילדים בגילאי 3 ומעלה (בלי ההורים): 1. חוג שמיניות באוויר - לגילאי 3.5-7 (מחולק לפי 3 קבוצות גיל) עם איציק עוז - שיעור התעמלות בשילוב מוזיקה עם קפיצות, דילוגים, שווי משקל, טיפוס על סולם, הליכה על קורה... פעילות שנועדה לשיפור קואורדינציה, יציבה וביטחון עצמי 2. חוג ג'ודו - ל גילאי 4-8 (מחולק לפי 2 קבוצות גיל) חוויה אתגרית וחינוכית. מקנה ביטחון עצמי, משמעת, בריאות, כבוד הדדי, מגע, ספורטיביות, הגנה עצמית. בהנהלת רשת אלרן - רשת ארצית של בתי ספר לג'ודו ובהדרכת אמיר -אלוף הארץ לשעבר בג'ודו, מדריך ותיק לגיל הרך. 3. קדם בלט - לגילאי 3.5-4.5 ולגילאי 4.5-5.5 טכניקת הבלט הקלאסי מהווה בסיס לכל סיגנונות המחול האחרים. משפר את הקורדינציה, הכוח, הזריזות, שיווי מישקל והזיכרון. מתחילים ללמוד את יסודות הבלט מגיל 3.5 ועד הלהקות הייצוגיות. חוגים לפעוטות מגיל שנה ועד גיל 3 יש לנו כרטיסית חוגים, איתה תוכלו להנות ממגוון החוגים בכל יום! 1. חוג תנועה בכיף - חוג תנועה בשילוב מוזיקה, פעילות עם אביזרים מגוונים, חיזוק הגוף וחגורת כתפיים, קואורדינציה, ושווי משקל בשילוב מתקני ג'ימבורי. 2. הצגות ילדים ושעות סיפור - מדי שבוע מגיעים אלינו לביקור מגוון הצגות פעילות לילדים עם מיטב השחקנים ומספרי הסיפורים בארץ. 3. חוג מוסיכייף - מסע מוזיקלי צבעוני ומיוחד, עם כלי נגינה, דרבוקות ושירים מהעבר וההווה, עם מגוון מפעילים. 4. חוג חיות וחיוכים - בכל מפגש נחזיק, נלטף ונלמד על חיות מוכרות: אוגרים, ארנבונים, שרקנים, נחש, תוכי, סממית מנומרת ועוד... סדנה לתינוקות ליווי התפתחותי בשיטת "צעד ראשון" - לתינוקות מגיל לידה ועד שנה וחצי בפעילות החווייתית והמהנה, בשיטת "צעד ראשון", ירכוש התינוק את אבני הדרך הראשונות להמשך דרכו. האמהות יוכלו לשאול שאלות בנושאים שונים ולקבל כלים ליצירת סביבה התפתחותית תומכת עבורו. המרכז ילווה את התפתחותו של התינוק מבחינה מוטורית וחושית וכל זאת, באמצעות תרגילים חווייתיים ומעשיים, שניתן ליישם גם בבית. לפרטים מיטל דרורי 052-2975430 ניתן גם לחגוג יום הולדת בשלבים מתחם גדול וממוזג להשכרה עם/בלי מפעיל.

למעלה