פתחו יומנים: ה ו פ ע ה!

ayaliar

Well-known member
פתחו יומנים: ה ו פ ע ה!../images/Emo124.gif

בעוד כ-3 שבועות, ב-2.11.06, בשעה 22:30, במסגרת פסטיבל הפסנתר ב"סוזן דלל" - אוהד בהופעת פסנתר! ככל הנראה האורחת בהופעה תהיה ענת אסתר חיטמן, אחותו של אוהד. פרטים נוספים על ההופעה יגיעו בהמשך. עדכון נוסף חשוב לא פחות: הסינגל הראשון מהאלבום השני של אוהד, עתיד לצאת בדצמבר השנה.

ranch22

New member
חחחחח

לזה אני קוראת התרגשות יתר[?] מזל שיש את פסטיבל הפסנתר... :]

ranch22

New member
אממ...

מה שבטוח שבאתר שלו זה לא יעודכן. שנה וחצי כבר עברה!. איך שהזמן טס...

dabnir15

New member
איהייהיהיהי איזה כיף לשמוע:]

באמת שכיף לשמוע אני מקווה שהסינגל אכן יצא בדצמבר:] אני כל כך מקווה! ואני מקווה להגיע להופעה:] יש פרטים נוספים? כמו מחיר?

ענת 19

New member
חשבתי על זה, איזה כיף זה שהשנה

ההופעות של האלבום החדש יהיו בחורף ויהיה קר ונעים שם בתוך תיאטרון תמונע. אני מחכה לזה כ"כ

ענת 19

New member
אויי זה גם משהו שלא חשבתי עליו!

חסר לו אם הוא עושה הופעות בשישי!!!!

ranch22

New member
הדבר היחיד שאני יכולה לחשוב עליו...

זה הוא אומר:"למה מה תעשי לי?!" חחחח

clyps

New member
../images/Emo207.gifקורין אלאל בפסטיבל הפסנתר../images/Emo41.gif

במסגרת פסטיבל הפסנתר שיערך בין התאריכים 1-3.11.06, תופיע קורין אלאל באופן חד פעמי עם שירים מאלבומה האגדי "אנטארקטיקה"! בהופעה תארח קורין את יהודית רביץ שהפיקה את האלבום!! לא כדאי לפספס!!!!!! השילוב המחשמל בין קורין ויהודית זכור לכולנו היטב מתקופת ארץ טרופית יפה, אנטארקטיקה וזן נדיר... הנאה מובטחת!!! פרטים בקישור המצורף : http://www.mouse.co.il/CM.shows_item_show,408,208,4019,.aspx
.

ranch22

New member
עוד פרטים...

ראיתי כבר פרסומות... הופעה ביום חמישי,22:45-אוהד חיטמן/רגע לפני. משום מה לא כתוב איתו אף אחד אחר. עוד פרטים-go.walla.co.il/piano2006 שמשום מה לא נפתח. 03-5105656

אוקי לגבי מה שכתבת

אפשר להזמין כרטיסים דרך המספר טלפון הזה אבל רק בימי חול מהשעות 10בבוקר ל7 בערב. ולא כתוב שענת אסתר חיטמן מתארחת אבל היא מתארחת. ועולה כרטיס 60 ש"ח.

למעלה