פתאום

פתאום

פתאום אני מגלה ברגעים של כאב, בלבול ואפטיה. דברים חדשים. שרק עכשיו התפניתי להתבונן בהם. הם היו כאן תמיד. פתאום שמתי לב, שכשרע לי אני ישר מרימה טלפון לחברים שלי. ולמה? כדי שהם יעזרו לי. האמת היא שזה כדי שהם יעזרו לי לברוח מעצמי. כי עצם זה שאני מתקשרת אליהם אומר שאני נמנעת מלהיות לבד עם עצמי. עכשיו רע לי. לא רע לי אבל אני יודעת שמשהו לא בסדר. אני מסתכלת על חברה, שאני מרגישה שלא משתפת איתי פעולה כבר כמה חודשים, ושואלת את עצמי, למה אני עושה את זה? למה אני עדיין ממשיכה להתקשר, לנסות, ליזום... בעיקר ואפילו שאני מרגישה שזה רק עושה לי רע. ולמה ככל שזה עושה לי רע אני רודפת אחריה יותר? התשובה ברורה- אני לא מעריכה את עצמי מספיק, לא אוהבת את עצמי מספיק ובעיקר מנסה למכור את עצמי. בין אם היא מעוניינת בקשר ובין אם לא, רק עכשיו אני מבינה, מעכלת שמי שאוהב אותי ורוצה אותי כפי שאני אז הוא זוכה, מי שלא לא. וכל פעם שאני מרגישה שאני זקוקה להכרה הערכה, קבלה זה פשוט כי אני לא מוצאת את זה בעצמי? ודי לתרץ את הכל באמא, אמא הייתה, עשתה טעויות. אמא רק הדגישה בפני דברים שאני לא אוהבת בעצמי, איך אני אגיב לכך כל פעם מחדש זאת בחירה שלי. כל רגע ורגע מחיי תלוי ונתון בידיי, בבחירה שלי. איך אני בוחרת לחוות לראות לחיות ולהיות את זה. אז אני בוחרת להפסיק למכור את עצמי ולנסות להתקבל בעיני אחרים. אני בוחרת לאהוב את עצמי על כך שאני אולי שנים בתחום המיסטיקה ורק עכשיו פועלת על פי היסודות הכי בסיסיים שלה. מקבלת את עצמי על ההתעוררות שלי. בוחרת, לקבל את עצמי על פגמיי, ויתרונותיי, לפני כולם. בוחרת לשוב ולהיות עם עצמי, בעיקר ואפילו ברגעים שאין לי כוח יותר. אני בוחרת, שוב ושוב, כל רגע מחדש, להיות עם עצמי, מרוכזת ברגע עצמו, אפילו שרוב הזמן אני משחזרת רגעים אחרים, ולהיות גם מרוכזת באחרים, לקבל אותי כפי שאני, האהבה כבר תגיע, ולתת לעצמי להיות. אני יודעת שהמסע שלי הוא אינסופי, אני יודעת שרבים עוד עומדים להיכנס לתוך חיי בגלגולי הנוכחי. אני יודעת שבתקופה האחרונה למדתי מחדש לראות ולזהות את הפלא שבמובן מאליו, את האהבה סביבי. אף שיש לי המון רגעים שנמאס לי ואני שוב מעלימה עין, כמו רבים אחרים, אני גאה בעצמי שאני בכל זאת לא שוכחת לראות. כי להפסיק לראות זה ממש קל. הכי אני גאה בעצמי שאני לא מוותרת לעצמי. אני אני. ואני בסדר. למרות ואפילו. שאני יכולה תמיד להיות יותר טובה, כלפי עצמי וכלפי כולם. לתת לעצמי. ולתת לכולם. לתת להם להיות הם. לתת להם להיות לי. עוד מכתב מהלב. אם זה נגע בכם איפשהו, אז אני שמחה, אם לא, אז סתם קראתם מכתב חביב על ילדה, כמו כולם שמחפשת כל הזמן איך להתקדם הלאה במסע החיים הקסום. מגע הקסם

איל באש

New member
נכנס למאמרי הפורום, מדהים../images/Emo45.gif

איזו דרך נפלאה
כמה תובנות אדירות
יופי יופי יופי.
התרגשתי לקרוא.
המון המון בהצלחה.
לילה קסום לך ולכולנו.

אנילה1

New member
מגע הקסם. את בגיל שהחברה מאוד חשובה

כי החברה בגיל הזה מגדירה את זהותך. גם הלבוש, והמראה החיצוני חשובים. לפי זה מזהים לאן את שייכת. המערבולת הפנימית מאוד אופינית לגיל שלך, והיא נמשכת עד גיל 30 בערך. טוענים שזה בגלל הורמונים. מגיל 30 והילך יש התייצבות נפשית. לרוב בגיל הזה הבן אדם יודע מיהו ללא הגדרת החברה, יודע מה הוא רוצה, מוכן להעמיד צאצאים. ופחות או יותר מקבל את הוריו ואת הורי בת הזוג שלו. הוא מתחיל לראות בהם בני אדם ולא רק הורים. הוא גם מפסיק להאשים אותם על המחדלים שלו. זה בערך מה שמחכה לך בפינה. כרגע, אני שומעת שאת מאוד מבואסת שהחברה שאת מחזרת אחריה לא מוכנה להיות איתך בקשר. הסיבה היא שאחת מכן השתנתה, ואתן לא מתאימות יותר אחת לשניה. נראה לי שחבל לך שהחברה לא רוצה את הקשר, כי אני חושבת שהוא היה חשוב לך. האם החברה אמרה מדוע היא לא רוצה להיות יותר בקשר? אולי היא לא אוהבת "לפתור בעיות" של אחרים? תמשיכי לכתוב הגיגים, כי את כותב טוב, ונעים לי לקרוא אותך.

אנילה

אני מסכימה איתך בנוגע לחברה, למערבולת. הרבה זמן לא נתתי לזה לקרות לי כי רציתי להיות שונה, עכשיו זה קורה לי בדרך ייחודית לי. אותה חברה... חבל לי אם הקשר ילך לאיבוד, אבל אם הוא ילך לאיבוד כנראה שזה מה שצריך לקרות. היא לא אמרה שהיא לא רוצה להיות איתי בקשר. היא יודעת שאני לא מבקשת ולא מנסה לגרום לה לפתור את בעיותיי. אני די מופתעת... אני כותבת טוב? אני לפעמים מרגישה שאני כותבת ממקומות כל כך עמוקים בתוכי... פשוט זורם משהו... מגע הקסם

למעלה