פתאום יש לה תלונות....

• פותח הנושא kby
  • פורסם בתאריך

kby

New member
פתאום יש לה תלונות....

אתמול בערב, תומר בשעת היניקה הקבועה שלה, אני מניחה אותה על שד שמאל... שתי מציצות והיא מסתכלת אלי בעיניים גדולות ואומרת "אין"... אני לוחצת והפלא ופלא- בטח שיוצא חלב. מחברת אותה שוב ושוב שתי מציצות והיא אומרת "אין" הפעם בשילוב תנועת ידיים שתבהיר לי, חוזרת על זה שוב עם מבט מרוכז ומודאג. אני מעבירה אותה לצד השני והיא כמובן יונקת עשרים דקות ונרדמת לה. בצד שמאל בינתיים- למיטב בדיקתי יש בהחלט חלב. הבוקר היא ינקה משני הצדדים בלי בעיה. למה היא מפחידה אותי ככה, ועוד אחרי הסיפור של טובי????

לא הבנת אותה../images/Emo163.gif

היא התכוונה לאמר שאין שוקו, אין נס קפה, אין משקה בננה. יש רקקקק חלב.

kby

New member
רוצה לשמוע קטע?

על קפה היא דווקא מתה... לפני כמה ימים חזרנו הביתה מן החום ולאבא של תומר התחשק לפנק אותה, אז הוא הוסיף למים מיץ פטל... הילדה טעמה ועיקמה את האף וסרבה. היא דרשה מים שקופים וצלולים בלי שום דבר אדום בפנים... ילדה מוזרה, לא????

דלית 3

New member
../images/Emo6.gif נהדרת - ממש כמו האמצעית שלי

הולכים לאחת הבורגריות ובארוחת ילדים היא רוצה מים. את הגדולה קילקלו בגן ועל הקטנה עוד נראה אם נצליח לשמר. ד"א, מה את שותה? אצלנו זה בפירוש בא ממני כי אני שותה כמעט אך ורק מים. חוטאת לפעמים במיץ טבעי אך לעולם לא תוססים ודומיהם.

לאה_מ

New member
לי יש אחד מימן מושבע ../images/Emo6.gif

ושני קולאים קטנים. עומר מעדיף מים. לפעמים שותה מיץ תפוחים או ענבים, אבל ההעדפה המובהקת שלו היא למים. מוגזים למיניהם הוא בכלל לא סובל. שירה ואורי שותים מים בשמחה, אבל מעדיפים קולה (או מיץ) אם יש להם את האלטרנטיבה. אצלנו בבית על פי רוב אין שתיה קלה - רק מים. כשכבר יש - לא אכפת לי מה הם בוחרים.

kby

New member
אנחנו שנינו שותים מים...

מעדיפים ממותק אבל שותים כמעט רק מים... והמון המון המון חלב (כשפותחים את המקרר שלנו, לפי כמות החלב, חושבים שאנחנו משפחה עם 7 ילדים לפחות...)

אנחנו משפחות תאומות כנראה

גם אצלנו קנייה שבועית של חלב היא כ10 שקיות. שותים המון מים. בשבתות וחגי ישראל
מיצים טיבעיים.

מאיטאי

New member
אתן יודעות שחלב../images/Emo80.gif

הוא לא במקום מים נכון ? הרבה אנשים טועים וחלב (לא אם) הוא אוכל ולא שתיה.

kby

New member
אצלנו הוא לא אוכל ולא שתיה....

יותר כמו סם, או כמו תחליף דם... אי אפשר בלי כמה כוסות ליום... והנוזלים שבו עדיין מהווים נוזלים, לא?

עמית@

New member
דווקא לא רע ../images/Emo13.gif

יוצאים בלילות (פורום יונקים) ונושכים את שדי האמהות הבתולות (מה לא?) התמימות
|אייקון של דם וחלב לא כשרים בעליל|

justmom

New member
אמהות

בתולות זה לא אוקסימורון? למיטב ידיעתי היתה רק אחת כזו, וזה גם רק מה שהיא סיפרה ליוסף הנגר...

עמית@

New member
זה הרעיון ../images/Emo3.gif

אם כי בשיטה שאני נכנסתי להריון (IVF) בהחלת יכלתי לשמור על תומתי

מאיטאי

New member
וואללה ?

לא חשבתי על זה...... אפשר להוסיף את זה כפרק ב"מרכבות האלים" לא ?

הילהל

New member
אשמתך לגמרי ../images/Emo8.gif

את ערכת לה היכרות עם פורום יונקים? לימדת אותה את רזי הגלישה? אז אל תתפלאי שהיא קוראת את מה שאת כותבת ונהנית להתעלל בך בהתאם.

kby

New member
זו הייתה המחשבה הראשונה שחלפה

לי בראש (וככה הצלחתי לשמור על איזשהוא חיוך...)

למעלה