פשוט מזעזע

Fightingirl

New member
פשוט מזעזע

היחס של אנשים מסויימים בחברה לאנשים שמתגייסים לצבא ומגנים עליהם - ואני לא מדברת רק על המשתמטים המבחילים שמסתכלים על החיילים בהתנשאות ומתייחסים אליהם כאל פרייארים אלא אני מתכוונת ליצורים (אני לא אכתוב אנשים כי ההתנהגות שלהם לא אנושית לדעתי) שמתנהגים בצורה חולנית כמו אחת שבזמן אמירת שמותיהם של חללי צה``ל ביום הזיכרון אמרה: ``איזה חפירה`` , אני אומרת לכם - ביום הזיכרון האחרון הייתה לי סיבה נוספת לבכות

אישה כזאת לא ראויה להיות אזרחית המדינה

אנשים כאלה הייתי מעיף מהמדינה הזאת ושולל מהם את האזרחות .

smailie

New member
ומה עם התושבים היהודים * בחברון

שהיו מכנים את חיילי צה"ל, שבאו לשמור עליהם בעיר מגוריהם: "נאצים"? אחד האבסורדים הוא מדוע צה"ל בכלל נשאר שם אחרי שהחיילים ספגו - לעתים קרובות - עלבונות מהסוג הזה. האנשים שבחרו להתגורר שם יכלו להגן על עצמם לבד ולא היה צריך שם את הצבא (כמה מטווחי ירי בהדרכת "הרב" משה לווינגר - והחיילים היו יכולים לעזוב את קרית - ארבע ולהתרכז במשימות אחרות, חשובות יותר מלרצוֹת אידיאולוגים שאינם קונצנזוס). * אני פשוט חולק על המונח "מתנחלים". מתנחל הוא מי שפלש בכוחניוּת למקום שאיננו שייך לו ומתכוון להשתקע שם. אני לא מאלה שסבורים שצריך לפנוֹת בכל מחיר את הישובים היהודים באיזורים מסויימים (או כפי שיש אנשים שיקראו לזה: "התנחלויות").

לכנות את חיילי צבא ההגנה לישראל נאצים זה

פשוט ביזיון שאין כדוגמתו . לולא החיילים שמחרפים את נפשם למען המדינה כולנו כבר היינו מתים . אני לא מבין לא נותנים כבוד לחיילי ולחללי מערכות ישראל , פשוט לא מבין לאיזה מדינה נהפכנו . אולי תאיר את פניי משה?

Dizzy Doop

New member
"בו נעיף מהמדינה את כל האנשים הרעים,

ואת הטובים נשאיר. כך שבסופו של דבר יהיו פה רק אנשים טובים"; המפשט הזה בעל אותה קורולציה כמו זה שאתה אמרת. בחייך, בועז, אתה לא חושב שזו אמירה ילדותית?!

אנשים שלא יודעים לכבד את חללי צה"ל שנהרגו

כדי שאותם אנשים יוכלו לחיות בשלום במדינתם , מגיע להם שיעיפו אותם לכל הרוחות . זו בושה שאין כדוגמתה שלא לכבד את חללי צה"ל ואותי זה מקומם ביותר . אם לדעתך זה ילדותי , זכותך לחשוב כך . זכותי לא...

smailie

New member
תסכים איתי

שאנשים מסויימים שהפכו את ההתנגחות בצה"ל לאידיאולוגיה ועשו מזה קריירה (עו"ד לאה צמל, לדוגמא) זו תופעה שהיא הרבה יותר מזעזעת, מאשר אזרחית "מן השורה" שפלטה איזושהי הערת ביניים אומללה.

Fightingirl

New member
``אמירת ביניים אומללה``

זאת לא ההגדרה לאמירה כל כך מגעילה ומזלזלת בחללי צה``ל ואני חושבת שזה פשוט מזעזע לבחור להגיע לטקס יום הזיכרון בשביל להתבטא ככה כי זה ממש לא נראה כאילו היא הגיעה לשם מתוך כבוד כלשהו לחללי צה``ל.

lionsheart

New member
הכל מתחיל בחינוך בבית

משום מה ניראה לי שהקשר היחיד שלה לגולני זה פלוגה שעשתה שמונה שמונה במיטה שלה. אני לא צריכ לפרט מה דעתי על אנשים מהסוג הזה.

למעלה