פרק 7 : הסיום בשוודיה...,

מצב
הנושא נעול.

אלון 58

New member
כל מה שנותר מהיום-וחצי בסטוקהולם,ובהמשך שתי טיסות לילה,סטוקהולם>ריגה>תל-אביב.

אלון 58

New member
דבר נדיר בסטוקהולם : "פקק-תנועה"...,
אפילו אוטובוסים מתעכבים.

אלון 58

New member
אוטובוס עם סימול של RYANAIR(
)...,
מעניין אם זו רק פרסומת או שבאמת אוטובוס זה נועד לשרת את נוסעי חברה זו.

אלון 58

New member
הכניסה למסוף האוטובוסים של סטוקהולם...,
ה-CITY TERMINALEN,מעין "תחנה מרכזית" לנסיעות בינעירוניות ובינמדינתיות.

mrngin

New member
הכניסה למסוף האוטובוסים של סטוקהולם...,
ה-CITY TERMINALEN,מעין "תחנה מרכזית" לנסיעות בינעירוניות ובינמדינתיות.
דומה "שתי טיפות מים" ל . . .
דומה "שתי טיפות מים" ל . . . כניסה ל-ת"מ ירושלים מכיוון רחוב יפו, במיוחד הנקיון של המדרכות והסביבה. היום 25.05.09, הייתי שם, ב-ת"מ ירושלים, לא בסטוקהולם, לצערי . . . .

אלון 58

New member
דומה "שתי טיפות מים" ל . . .
דומה "שתי טיפות מים" ל . . . כניסה ל-ת"מ ירושלים מכיוון רחוב יפו, במיוחד הנקיון של המדרכות והסביבה. היום 25.05.09, הייתי שם, ב-ת"מ ירושלים, לא בסטוקהולם, לצערי . . . .
הבדל נוסף...:
בסטוקהולם הם מרגישים בטחון (עד ש...?!),לכן הכניסה והיציאה ממקומות כאלה חפשיות מבדיקות בטחוניות,כפי שזה נהוג במקומותינו.

davidlayba

New member

שלא נדע מצרות,התחנה המרכזית של באר-שבע זו תחנה שבטח מתאימה לח'אן-יונס...!!!
אתה לארג' איתם "ח'אן-יונס"

הייתי נותן לתחנה להמשיך לעבוד כרגיל ובהתאם בונה תחנה חדשה על החניון שנמצא בסמוך. נ.ב תודה על התמונות

אלון 58

New member
אתה לארג' איתם "ח'אן-יונס"

הייתי נותן לתחנה להמשיך לעבוד כרגיל ובהתאם בונה תחנה חדשה על החניון שנמצא בסמוך. נ.ב תודה על התמונות
והנה תזכורת ממקום שונה לגמרי...,
כך מה ש"נתפס" אצלי תוך כדי נסיעה באוטובוס בתוניסיה,מסוף/תחנה מרכזית בעיר תוניס (30/04/2007).

davidlayba

New member
והנה תזכורת ממקום שונה לגמרי...,
כך מה ש"נתפס" אצלי תוך כדי נסיעה באוטובוס בתוניסיה,מסוף/תחנה מרכזית בעיר תוניס (30/04/2007).
התמונה הזו מזכירה לי 3 דברים ...
1. התחנה המרכזית הישנה בתל אביב 2. החיפויים של התחנה את הצד השמאלי של שוק באר שבע צמוד לדרך אילת , החליפו את החיפויים מאזבסט לזה שדומה בתמונה 3. האוטובוס הצהוב דומה לאוטובוס צהוב בב"ש אך אני לא יודע לאן לשייך אותו הוא נראה עירוני אך לא שייך לתחבורה העירונית של מטרודן אני חושב אם אני לא טועה שראיתי לא אחד אלה 2/3 כאלו בתוך המתחם של המפעל שמייצר רעפים ביציאה מב"ש לעומר.

1. התחנה המרכזית הישנה בתל אביב 2. החיפויים של התחנה את הצד השמאלי של שוק באר שבע צמוד לדרך אילת , החליפו את החיפויים מאזבסט לזה שדומה בתמונה 3. האוטובוס הצהוב דומה לאוטובוס צהוב בב"ש אך אני לא יודע לאן לשייך אותו הוא נראה עירוני אך לא שייך לתחבורה העירונית של מטרודן אני חושב אם אני לא טועה שראיתי לא אחד אלה 2/3 כאלו בתוך המתחם של המפעל שמייצר רעפים ביציאה מב"ש לעומר.
ממש דומה לתחנה המרכזית הישנה בת"א
מי העתיק ממי?

אלון 58

New member
מזכיר את האוטובוסים של המועצות האזוריות

אלון 58

New member
רציף 2...,
רציף של Flygbuss,חברה שמקיימת תחבורה צבורית בין סטוקהולם לנמלי-התעופה שונים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה