פרק 6-בדרך לים

Roei152

Well-known member
מנהל
💦
(לא שם שכבר היה בחממה? )
איך סקייי תלמד עברית מהחייזר במחשב?
איך תתקדם חקירת השלישיה בנושא החיידר?
איך יוני יגיב למחשב המקולקל ? , האם זה ירפה אותו?
ואיך סקיי תגיב לביקור של ליאור שליי?

YossihNew

Well-known member
שמישהו יסחב את החרא הזה. ברוש, הגדילה שלך מזמן נעצרה. מישהו יגלה את זה. זה לא טוב.

והכול על חשבון הטרקטורון של רוסו. אל תקרא להם חיידקים, יא דמגוג. איריס נראתה שמחה מדי בתחילת הסצנה. יש חייזר. ואפילו שניים.

היא כבר מכירה ביטוי אחד- חיים שלי בלב. בורה! שיט בחייזרית. זה נראה לי דאוסי. מצחיקות כל המילים שרצו לה בעיניים.

מצטערת?! שלמי לו את על הטרקטורון! רק גורם לאריק לחשוד יותר. לבד בבית זה בכלל סדרה אחרת. יהיה נחמד, אריק. העיקר רועי אמר שאריק מאוהב במילי ויגשים את הפנטזיה. בטח.

נמשך הרבה זמן הלימוד הזה.

מקס, אני חושב שיש איזה משהו עם עטלפים מתים. אולי איזה מישהו מתכנן להפיץ וירוס ולסחוט איתו מנהיגים בכנס. היא נתנה לו ביד, בטח. גבעתיים אחלה עיר? ממתי? אולי היא בפתח תקווה, העיר המסתורית בעולם. אריק... אריק לא. אריק לא. שמגג!

אפשר לעשות את זה לשיעורים שלנו באוניברסיטה? מה היא צריכה לדעת? מתחילה לדבר הרבה, מסתבר.

נכון, הסתכלה בעיניים... אתם יודעים שאיתי דיברה פעם בחורה? היה לה שיער מקסים. היא דיברה איתי ממש. כלומר מרחוק. באינסטגרם. בר טובה. ממש. מעניין עם מי היא תהיה בסוף.

היא מדברת חכם מדי בשביל מילי. היא תצטרך להתנשק מתישהו.

מה היה רע בקיבוץ מעיין חיים או ברמת הגולן מול הסורים... מקס, לעזאזל. לאן? לבור ספיגה.

ליאור יותר חמודה משלי. מצד שני, עצוב לי שליאור רק חוזרת על המשפטים של שלי. זאת הדמות שלה. יפעת זאת את, לא? מעניין מי ינחם את שלי העצובה מאוד ויסביר לה שגם אם היא לא מילי, היא בסדר גמור. בן אדם הולך ליד... אני חייב להפסיק לשיר את זה כל פעם שיש אופניים.

אולי אריק יגלה שיש שם כסף מוחבא משוד. ככה זה באזורים שהכניסה אליהם אסורה.

תחפשי באינטרנט! למה למדת עברית? אוקיי, גם עובד. לא, לא עובד. כתוב על הכרית "חיים שלי"... למה היא מדברת לעצמה בעברית עכשיו?

הוא יסתדר, יסתדר. מקס, אתה צריך ללמוד לדבר יותר.

לפחות גם סקיי חווה קצת...

מסננת. לא נראה לי. הם תמיד אומרים שלושה דברים בבת אחת. אבל טי קיי יחזור, ברור שהוא יחזור, ראו שהוא מזהיר את סקיי מהחבורה והם בפנים.

חמודה מאוד, ליאור. אופס. הלך לו הבלון. אגב, תראו את הפרצוף של ליאור במהלך הסצנה. שלי צעקה לא בזמן. אבל כנראה זה נהוג אצלן.

היא פה, היא פה. ותגיע לבית שלך.

בר מאוד מצחיקה. ומעיין מאוד חמודה. לא מבין איך לא רואים ששלי מקנאה בה. עכשיו תהיי כמו אי טי.

מילי החייזרית? בחייך, ברוש.

בן א... לא, די עם זה.

כמה זמן לקח להם לצלם את הקטע הזה... ואכן. זאת היא. ככה מסיימים שבוע.​

Roei152

Well-known member
מנהל
זהו , אריק קלט מי זאת סקיי... אבל מה עם המשדר? שאמור להחזיר לחיים את טיקי?
שיטת הלימוד של סקיי מעולה ומתקדמת...

שיר m

Well-known member
פרק נחמד
יותר מדי צחוקים אבל באסה לאריק
אהבתי את הקטע של הבלונים |טמבל|

למעלה