פרק 554

../images/Emo58.gif (אין ספוילר בהודעה הראשית) תקציר

קגומה מתחילה ללמוד בתיכון, נראה שהיא ששכחה לגמרי מכל מה שהיה בשנה האחרונה וגם הסביבה שכחה. אין באר, אין בכלל ביקתה. לאחר מס' עמודים שמתארים את חיי היום-יום הרגילים של קגומה ואיך שהיא לא זוכרת כלום. קגומה מסתכלת על העץ שאינויאשה היה צמוד עליו ונזכרת. חוזרים לזמן האמיתי, הבאר נעלמה וכולם בעידן המודרני מודאגים, קגומה שם אבל הם לא שומעים אותה. היא נעלמת משם ומגיעה משום מקום, רק היא והשיקון נו טמא. האבן מדברת אליה שאין לה לאן ללכת. סוף.

../images/Emo12.gif "סוף"?

הכוונה לסוף הפרק או לסוף המנגה? אה, וסתם כי אני קטנונית, אם התיקון ל"אליו" מכוון אל המילה "עליו" בשורה הרביעית אז זה בסדר.

De-Panther

New member
../images/Emo6.gifבאמת נראה לך סוף המנגה?|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

amirking1

New member
אפשר להגיד משהו?

אני לא מבין את הגישה הזאת "וואי המנגקה הטיפשה הזאת למה היא לא גומרת את זה וזהו?" הרי תכל'ס , שהתחלתם (או המשכתם או לא יודע מה ) לקרוא את המנגה -ל-א- ידעתם שזה ימשך הרבה זמן? -ל-א- ידעת שכל עבודה של רומיקו לא נגמרת אף פעם? אז ברצינות, תפסיקו עם זה. אתם יודעים טוב מאוד שזה הסגנון של המנגקה הזאת ואם לא נאה לכם פשוט תשתקו

De-Panther

New member
../images/Emo6.gifלי לא כזה משנה... אני מזמן|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

כבר הבנתי כמה זה מסטיק אני מתייחס לזה בהומור ואני מניח שרוב האנשים כאן מי שקורא את זה, קורא את זה כי הוא נהנה. גם אם זה מסטיק
רוב התלונות זה בצחוק
אם באמת זה היה מעצבן, לא היינו קוראים

תקציר ../images/Emo58.gif ../images/Emo58.gif

קגומה בשום מקום, אינויאשה גם שם לא רוים אחד את שני וגם לא קרובים איך לשני. אינויאשה יכול לדבר עם הצד השני (העידן המודרני) ומרגיע אותם שימצא את קגומה. הוא ניתקל בשדים שעוצרים אותו מלהתקדם. האבן אומרת לקגומה שכדי לצאת מהמקום שהיא נמצאת בו היא צריכה לבקש משאלה, זאת הדרך היחידה. קגומה לא עושה כלום חוץ מלצעוק (לא הבנתי למה, אולי אם היא מבקשת לחזור הביתה היא חוזרת רק לעידן המודרני ולא יכולה לעבור יותר). מסתבר, שהם נמצאים בתוך האבן, ואם קגומה תבקש משאלה היא תשאר בכל זאת בתוך האבן(?). מקריאה חוזרת יש מצב שקגומה ואינויאשה לא נמצאים באותו מקום ואינו בתוך האבן ואם קגומה תבקש להנצל היא תגיע לאיפה שאינויאשה נמצא.

למעלה