פרק 37- כיכר החתולות

YossihNew

Well-known member
|חתול|

אז מה יקרה אחרי שכולם ראו את סקיי?

האם איריס תחשוד בכולם?

ומי חוזרת למרות שרועי חשב שלא?

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
היי, שקופית...

איך כולם מאמינים בקלות לחייזרים? לא, אריק לא פה. יש מבין?

אה, הוא כן פה. זה תמיד דרמטי. זאת איריס.

הייתי צריך להגיד לרועי שעד שלא נראה את הסצנה שמילי בשדה התעופה (הסצנה האחרונה שרביד צילמה) ברור שלא ראינו את הסוף של מילי. אבל הנה. העיקר רועי פקפק. הוא היה קטנטן אמונה.

שוב הפנקייקים?! תשקורת, סקיי. כאילו, היינו צריכים לחשוב שזאת מילי בדלת? מה עוד דיווחים?! מה אתם, הנפילים?!

בטח, יש לו שבב. ברור. למה אני חושב שזה רפאל מחצויה? הבדיחות עם השבב נכנסו אחרי, נכון? חודש. יפה. אני לא מבין, אם יוני גם מתחבא בצבא של המפקדת וגם עכשיו ממש בצבא, איך הוא מתכונן לסיירת? לא, די, הוא דפוק לגמרי.

יש שני אנשים מסוימים שראו אי-טי בתור ילדים. די, נו, כולנו יודעים שפורים בא לפני הוונדנדיינז וראש השנה. מה הלאה? שמועות על מצפה סודי בעזריאלי? כת סודית של חיי נצח? די עם זה.

או או. חיים שלי בלב?

השר ריסקין חזר לתפקיד שר למרות שהוא לא צריך להתקרב לשלטון. מדינה משוגעת, אכן. אני בכלל מעדיף להתקשר ל-666555. מספר יותר טוב. מירב פלדמן אמרה.

אנחנו כאילו אמורים כל פעם לחשוב שעוד רגע יפגשו את מילי וזה לא קורה, כן? ולמה כתוב "משפחת דיוואלד" ולא "משפחת שטיבל"? לפעמים יש טעויות הפקה שהורגות אותי.

הוא גם ביקש קריפטון. ביקש המון דברים. אל תדאג, כבוד השר. אתה לעולם לא תהיה ראש הממשלה.

שלי באמת כזאת שרופה עליו. זה לא יעבוד. בכלל.

בקריון אין כלום, מניסיון. במצפה התת ימי באילת אני שמעתי בכלל שיש רק את תום אבני. עכשיו, זה מפחיד, אבל לא מאז סברי מרנן. למה סודה?

אוקיי, אז המטרה היא להרחיק את יוני מהאזור כדי שלא יפגוש את מילי עדיין. אז איריס מחברת את הנקודות לבד.

לנו יש עוד שבוע. אה, גם אתה מקשר בין איריס להיסטריה! יפה! אמרתי לכם שאני לא היחיד. אריק עושה ריגשי. למה למאגר?

גם איריס?

שטיבלים צועקים ביער, אני מבין. הנה, בדיוק. כמה זמן לוקח למילי לנסוע בעוצמה?!

רגע, אבא של מילי, זה לא... אני חייב להיגמל מהבדיחה הזאת. היא יצאה במקרה.

או או.​

שיר m

Well-known member
והגענו לדבר האמיתי!!!

איריס הולכת לעזור לסקיי, ממש תכף.
רק חבל לי שהיא היתה צריכה לשמוע על זה מיוני. היא מספיק חכמה לבד.

אני לא מבינה, החלונות של המונית הזאת אטומים? פעמיים ליד יוני ומילי לא יצאה בצרחות? היא ישנה בדרך?

YossihNew

Well-known member
מה שאני לא הבנתי, ואולי תסבירי לי...

מילי השאירה את הטלפון שלה בבית וכשהיא התקשרה ליוני היא חייגה מההורים שלה?

שיר m

Well-known member
כן, היא לא לקחה את הטלפון. שים לב גם כשהיא התקשרה ליוני ולבנות זה היה ממספר בחו"ל.

YossihNew

Well-known member
אבל זה היה של ההורים שלה, מה הקשר של המספר?

שיר m

Well-known member
אה, לא חושבת שזה היה של ההורים שלה.
כששלי חייגה בחזרה היא הגיעה אל המקום עצמו.

ואולי זה כן הנייד של ההורים עם סים מקומי |טמבל|

נערך לאחרונה ב:

Roei152

Well-known member
מנהל
היא חייגה פעם אחת מטלפון ציבורי .. לא זוכר?

Roei152

Well-known member
מנהל
או הא
מילי מגיעה , אבל חשבתי שרק בעונה השלישית ... כי הכי הגיוני מבחינה עללילתית שהשיא של הצרות יגיע ...

למעלה