פרק 34- חף מפשע

YossihNew

Well-known member
|מלאך|

אז מה יקרה עם פינטו ואיריס?

האם אוקו יצליח לחמוק מהצבא?

איך סקיי תעזור לליאור ולברוש?

ו... יש לי תחושה ששכחתי מאיזו מישהי... אולי היא תתחיל לרחרח?

YossihNew

Well-known member
כמה שקופיות יש…

כמה אירועי הפרקים הקודמים יש!

האמת שגם פינטו לא מרושע. ירה בטעות. נכון שיש לו אחריות (ובניגוד למישהו יש לו אשמה) אבל חוץ מטיוח… אין שם פשעים שאני רגיל אליהם. מה עם טדי? מה עם הלקוח וזאב? השר יודע דברים, זאת בדיוק הבעיה. אגב, היום בספרייה לקחו את מפריח היונים והבנות התלהבו שזה דניאל גד מגאליס על הספר.

נו, אז אין עכשיו רע. עד שמילי תחזור, כמובן. שקט, איתן. אה, יותם. הוא אחראי?! לא הספיק לך עם דפי?!

חשבתי שיוני היה כזה מורעל עד שהוא הגיע ליחידה של אלונה סער…

אז מי רע בסיפור? זה לא כתוב טוב. ואם יש דבר שאני גאה בו זה שהצלחתי לגרום לכם לבקר סדרות מהיבט הכתיבה.

אה, תרגיל עומאר?

הוא דומה מדי לאי.טי. הברדס גורם לחגי-אוקו להיראות קצת מפחיד ומסתורי. אה, אז בכל זאת?

סקיי, יש תכנית! תצפי קצת בגיורא חמיצר לפני ש… וואו, החלפות. וזה הרומן הכי מוזר שראיתי. לפחות גורי וקארין היו מבוגרים יחסית. בסדר שאתה חף מפשע, אז את מי לשנוא?! את מי אני אמור לשנוא?! גם פינטו לא כזה רע! כמו אז באילת. אוי, אוקו, בחייך. בוא תגזים.

היישוב השלו עוצמה. ולעוד חדשות: היישוב השלו אשמורת פונה היום מתושביו בגלל גזים מסתוריים שגרמו למגפה המונית בתוכו. והיישוב השלו בית אהרון פונה היום מתושביו בגלל סדרת התקפות מסתוריות. ולתחזית, נעבור לכתבתנו ריטה, שתהיה בעונה הרביעית של נעלמים ביישוב השלו תל אביב. הוא רגיל לשקר לכתבים. הוא משקר שש עשרה שנה. השר הזה נושא באחריות אבל לא אשם. אתה מאיים, אתה מאיים. כולנו מכירים אותך. מוזר מאוד הקטע הזה עם האסון והרשלנות. לפחות הוא התפטר כשהיה אשם. האמת שאם הוא היה מתפטר עכשיו אז גיורא היה חושף שסקיי זאת באמת סדרת מדע בדיוני.

כן, חבר'ה, תשלימו פרקים. חכי חכי, סקיי, תכף מסתבכים עוד יותר. פדיחונת. אה, הם לא ביחד? טוב, אולי ליאור תתחרט בעוד שעה.

מסכן שלי גיבור? יופי, דביל. העיקר רועי אמר שאין מצב שמילי חוזרת. ברור שהיא כן.

היי ואיכס.

והנה זה משתבש. ומישהי תיחקר. השאלה היא מי. חכי חכי. בסוף ליאור תנתק אותך. היא לא עם אותם בגדים!

כן?! וכמה זמן לקח לך להבין שזאת לא נינה האמיתית אלא אנה?! אה?! להודו? אתה אדם מוזר, חגי. ואתה צעיר ממנה בתשע שנים! אתמול היא חגגה ארבעים! או שהיא סתם נראית מבוגרת יחסית.

זה בסדר, סקיי, היא תשנה את דעתה עוד כמה דקות ממילא. היפנוזה מליפיקית זה דבר מפחיד. ואולי שטפו להם את המוח כך שהם יחשבו ששטפו לה את המוח ששטפו את מוחם? קצת מוזר לי שסקיי כל כך מהר התחילה להבין באהבה. Stairway to heaven?

היי, מי זה? אז הוא לא משחרר מרונה, אני מבין. חייב בנות בשם רונה. מצד שני- זה עדיף מהבנות עם השמות של חודשי השנה. תכף הוא היה הולך לתמוז.

איריס לא התגברה בסוף.

אל תעשו שום דבר על המיטה, יוני ושלי. היי! איך הוא פתאום נזכר?! זה טוויסט קצת לא הגיוני.​

YossihNew

Well-known member
זה מעולם לא נאמר לנו שכשחייזר מת גם ההשפעות שלו.

אם ככה, אולי פיצוץ זה מה שהיה צריך לעשות לשמינייה...

שיר m

Well-known member
נראה לי שאריק שאל את סקיי אם זה לתמיד או מתי זה יעבור והיא אמרה שהיא לא יודעת...

YossihNew

Well-known member
אז היה צריך להסביר לנו.

לעזאזל עם גיורא וחוסר התכנון הזה!!!!!!!!!

שיר m

Well-known member
לשווא חיכיתי לסודה.

אבל אני לא מבינה, הרי האש החזירה לסקיי את הצורה של היד. אז איך היא הרגה את אוקו?

אתה רואה יוסי, אוקו טוב.

חגי ורונה בהחלט היו צריכים להיות. מקווה שאיריס בסדר עם זה |טמבל|

מחכה שאיריס תדע על סקיי.

טוב החבר'ה כבר יטפלו ביוני.

ליאור חמודה.

Roei152

Well-known member
מנהל
עוד לא צפיתי בפרק, אבל כבר הבנתי שאוקו מת , ואיתו הבלגן שעשה.. יוני נזכר , וחגי חוזר לגופו..
ואני מבין ששוב יש עלילה רומנטית שנכנסה פתאום- רונה וחגי- מה קורה פה ?- נראה שגיורא מתאים את הסדרב לפי מה שמתאים לו .. זה ייותר מוזר מבנדה ואילנה ..... בפרק הראשון הוצג כאילו חגי בקטע של איריס בכללל.... ואת מי זה מעניין , הקטע הרומנטי של חגי ? כן , יודע שמדובר בדניאל גד , שמעריצות גאליס שצופות בסדרה , רוצות שתהיה לו עלילה רומנטית , אבל פה , הוא לא המרכז ....

נערך לאחרונה ב:

שיר m

Well-known member
רועי רועי, אין פה שום דבר, קודם תצפה ואז תגיב... בסך הכל סצנה קטנה. ואל תדאג הוא נפרד יפה מאיריס.

למעלה