פרק 30- לאבי דאבי

YossihNew

Well-known member
|לב| |לב אדום|

האם המזימה של אוקו וסקיי תצליח?

מה איריס תעשה עם הילדים החוקרים שלה?

והאם ליאור תמצא דעה?

YossihNew

Well-known member
איזה צבא של אפסים. פינטו, היא דווקא מנוסה בעל טבעי. מאבטח שקצת השתגע? אפילו בחממה יותם לא החליט כלום. פינטו תמיד מאיים במעצרים, נמאס לי מזה כבר.

כבר היינו בקטע שחייזר קשור לעץ. תכל'ס אוקו צודק. וסקיי חכמה. יופי, עכשיו יוני הגיע.

יופי, אריק. סתום, יוני. למה אתה עברת טראומה ולא השתנית?!

הברך של ברוש לא נהנתה. או הבטן. אגב, גם מעיין העלתה את הקטע שלה עם אודי בקולנוע. ברוש לא רואה הישרדות, הוא רואה שעת נעילה. אם לברוש יש בעיה עם הדעות של ליאור, יש לה אחרות. לא כדאי לך, ברוש, היא מסכימה עם כל אחד. ברוש, טמבל.

הוא בטראומה כי הוא גילה שהשר לא באמת התאבד ועוד חי. אני לא הייתי סומך על אוקו. בכלל. הלב שלו טוב? או שסקיי טיפשה או שאין לנו רעים בסדרה וזה חבל. חוץ מהשר שהוא תמיד רע. תמיד רע. אבל איך הם מקבלים כל כך בקלות את תיאוריית החייזרים?

כשיעשה טעות, כשיעשה טעות. בינתיים רק פינטו עם טעויות.

למה אי אפשר פשוט לרדת על יוני שהוא אידיוט?! נכנס? יוני, אתה ראית הנפילים. זה משבש את המוח. וחוץ מזה, הדבר היחיד שנכנס באנשים זה אקו. לא אוקו. רואים, סיפור של מלחמת "הם או אנחנו" תמיד עובד.

הוא אמר, אמר. וזה היה אמור לשמור על הסודות שלנו מול הסורים. אריק, ברוש פלט דברים. זאת שיחת וידיאו? כי אז היה מוזר שברוש קטוע.

שלי, הוא באמת כזה אידיוט. יוני, אתה ראית הנפילים. אני הבנתי שראית הנפילים. זה לא בסדר.

מה הוא רוצה...

יוני מעצבן את כולם. זה בסדר, מילי יודעת הכול. הכול!

ככה שלי לבושה בבית? הזוי. למה, שלי, שתדברי עם יוני?

לא נכנס לגוף, זה לא אקו! זה אוקו, הוא משתנה לגוף שלו. אני לא טועה וכבר היה פרק שהסתיים עם "חללית" של גזוז, נכון? כי זה הסיפור של הסדרה. בוא'נה, חייבים לעשות פתיח של סקיי עם השיר הזה. כן, זה נראה לי אי-טי. מה עם סצנת האופניים, אגב? והנה אריק מגלה משהו. אגב, זה מבחינתי צריך להיות סוף הפרק.

בסדר, אבל יוני ואת זה בכוכבים. לפחות בר עושה תפקיד מצוין. או או. לא טוב. ממש לא טוב. אבל לא יכלו לשים מוזיקת רקע יפה?​

שיר m

Well-known member
סודות מתחילים להתגלות!

עדיין מחכה לסודה.

נראה לכם שתהיה סצנה שבה ייפגשו מילי האמיתית ומילי-סקיי?

אני אוהבת את הדמות של ליאור.

Roei152

Well-known member
מנהל
הסודות מתגלים ... כולם כבר יודעים פחות או יותר את האמת , או לפחות חלקים ממנה ...

למעלה