פרק 2X22

Spidi man

New member
פרק 2X22 ../images/Emo26.gif

מישהו כבר ראה או שרק אני ?
בכל מקרה, אחלה פרק
אני נזהר לא לספר פה אודות הפרק כדי לא להרוס לאנשים

dorbr

New member
ראיתי

ראיתי לפני שעות, אבל אני חושב שהפרק הבא יהיה נושא לשיחה והפרק הזה הוא רק הקדמה.

dorbr

New member
מה מהירות האינטרנט שלך?

אני מתעצבן אם הזמן הכולל הוא שעתיים.

אין לי מושג... אבל זה כבר לא משנה, ראיתי!!!!

פרק מדהים!!! אני היחידה שחושבת שמארק ולורי יכולים להיות זוג כל כך יפה?? פוס ממש מותק, טוב לראות אותו שוב, שרה מעצבנת אותי.. ג'וש כזה מתוק... וגם לורי, כזאת חמודה שסופסוף סלחה לג'סי.. מתה לראות פרק 23, זה בטח יהיה הנשף..

adii1201

New member
../images/Emo58.gifמעליי!!!!!!!

אנשים מספיק!!!!! שימו סימון לספויילרים! יש פה כ"כ הרבה שלא רואים בקצב של ארה"ב ואני יודעת כמה זה מעצבן שהורסים לך!

adii1201

New member
../images/Emo58.gifOMG../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

איזה פרק מעולה!!!!!!!!! אני ממש מתחילה לחבב את ג'סי היא סופסוף נהייתה בנאדם! היה נחמד לראות שוב את פוס, התגעגעתי אליו
חבל שג'סי הסתפרה יפה לה הארוך! אני ממש רוצה שלורי ודקלן יהיו שוב ביחד הם ממש מתאימים ורואים שהם אוהבים
ואנדי וג'וש מתוקים
בקיצור היה פרק ממש טוב.. ממש מוזר שביום שני זה הפרק האחרון! עכשיו הם פתאום התחילו לפתוח דברים בשביל העונה הבאה... אני מקווה שיהיה מעניין

נויה XY

New member
מה?! ../images/Emo58.gif

מה פרק אחרון? אני אל מרשה להם! זה קצר מידי אני לא רוצה לחכות עוד מלאאאאאאאאא חודשים לפרקים הבאים :( זה לא פייררררררררררררר

Spidi man

New member
רגע...

מתי הצילומים של העונה השלישית מתחילים ? (הם מצלמים בקנדה לא ? בוונקובר). כנראה שאחרי פרק 23, נצטרך לראות הכל מהתחלה עד לעונה השלישית

adii1201

New member
אני לא יודעת מתי הצילומים מתחילים

אבל העונה תתחיל ככל הנראה לקראת החורף הבא..

נויה XY

New member
../images/Emo58.gif

איזה פרק מדהיםםםם מסכן קייל חמוד כזה עשה כל כך הרבה כדי לעזור לג'סי.. ועכשיו כזה מפחיד לו כי הוא לא יודע מה לעשות עם הכוחות שלו.. ועם המניאקים האלה שירדפו אחריו עכשיו.. ואיזה מותק פוס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סוף סוף הוא חזר! שישאררררררררררררררררררררר אוף וגו'ס ואנדי כרגיל כאלה חמודים וזו אחלה דרך להרוויח כסף.. יש לו ראש עיסקי מעולה D: יאי לורי ודקלן חוזרים LOL

MissPop

New member
אתם מדברים על הפרקים ששודרו בערוץ 3?

פספסתי את שני הפרקים האחרונים וגם את השידור החוזר היום

../images/Emo58.gifפרק 22

אומג מחר פרק אחרון!
אני ממש מתחילה לאהוב את ג'סי. ג'וש כזה חומד
עכשיו, אחרי שראיתי תפרק הזה, לורי ודקלן כאלה חמודים
אולי אפילו יותר מלורי ומארק
אניוואי,מאוד מאוד אהבתי את הפרק הזה, גם אהבתי שהראו בסוף את לאטנוק. (מצד שני, טוב שנזכרו להתקדם בעלילה!)

adii1201

New member
../images/Emo58.gif

גם אני מתחילה לחבב את ג'סי.. אמרתי שהיא סופסוף נהייתה בנאדם! ולורי ודקלן ממש חמודים ביחד! ובאמת טוב שנזכרו להתקדם בעלילהXD

נויה XY

New member
צודקת..../images/Emo58.gif

כשחושבים על זה.. באמת טוב שנזכרו סוף סוף! חצופים לפני הסוף הם מביאים דברים באמת מעניינים...........

למעלה