פרק 29- סרט בנות

YossihNew

Well-known member
|מארוול| |X|

האם מישהו יצליח למצוא את אוקו?

איך יהיה לברוש ולליאור בסרט?

ומה אריק יעשה בנוגע למצב?

YossihNew

Well-known member
שוב שקופית!

אריק, תעלה הביתה! הטלפונים לא ממוסכים?

אה, אז הם לא יקבלו בכלל הודעות!

לא חכם, אריק. לא חכם.

כולם יאתרו אותם.

הנה, ככה. יופי, סקיי. או שלא יופי. אין לי מושג מי נגד מי פה.

ליאור בתדהמה שהיא יכולה לבחור מה היא רוצה. אין לה את הפונקציה הזאת! בדרך כלל היא נשמעת לברך של שלי. ליאור מאוד תלותית. זה היה יכול להיות יותר טוב אם במחצית הראשונה היא הייתה מתחילה לפעול יותר.

והם בלי מסכות. איזה כיף להם. עצוב לי על ליאור.

זאת הבעיה שלי עם שלי. היא לא רואה שיש בעיה עם יוני. כלומר, אוקיי, היא מבינה שיוני לא אוהב אותה. אבל היא פשוט רואה את האישיות שלו כמשהו נורמלי שהיא רוצה. כלומר הבעיה היא לא יוני. הבעיה היא שיוני לא רוצה אותה.

ואני חשבתי שהשם מתייחס לברוש וליאור... עכשיו בגלל זה הכול ישתבש.

אני רק מזכיר שיש לי טראומה מהפעם הקודמת שליאור הייתה בקולנוע. זה היה נוראי, אני מדחיק את הסצנה הזאת. למה ברוש דיבר כמו עודד? ברוש, תיזהר שלא יהיה לך גרניום בחולצה. על שלך לא עמדת כשאודי ביקש ממך להיות עם מיטל. לא, אמרת בסדר. את ההתגלמות של השיר "אני לא יודע מה אני רוצה" של אלה לי!

הם זוג מקרינג'.

הם שם.

קומוניסט, אריק! קומוניסט! אריק, זאת נשמעת שיחה חיובית מאוד.

אודי או ברוש? רגע, אבל ברוש, אם מקס מבשר לך שמישהו עבר תאונה, לספר לליאור! אני לא מאמין, זה יותר מסובך משעת נעילה. סגור ת'טלפון, חוצפן אחד! מסכנה ליאור.

יוני זאת הדמות הכי מעצבנת. בעולם.

בטח שלא ימצאו.

ורק אני אתמול ראיתי את הדמות של איריס בחצויה מתה. מפחיד יוני.

אני לא יודע בעד מי אני. אין מחיקה מליפיקית שאפשר לעשות?

מזכיר את איך שאוקו חטף את איריס. נו... לא היה מפחיד.

למה יש לי ביג'יז ברקע?​

שיר m

Well-known member
כמה דרמה... בסך הכל אריק ואיריס צריכים לדבר קצת.
ומקס צריך להביא את הסודה שלו
והכל ייפתר.

ליאור נהדרת.

Roei152

Well-known member
מנהל
היו לנו דמויות שהן שפוטות , אבל ליאור , זה שיא, ואני לא אוהב את הכיוון... כאילו אני אוהב אותה ואת ברוש , אפילו יותר ממתינה ...
אבל לא אהבתי את העלילה הזאת שלא הייתה בכלל בגובה העיניים של הצופים. גיורא ממש ירד לשפל חדש .. פופקרן עם מלח או בלי ~Q?, יאללה קחו שניכם פופקרן עם מלח , ותתוסיפו שוקולד מריר, כמו שליאור אוהבת בעצמה!!!!!

YossihNew

Well-known member
כן, אתה יודע על מה חשבתי? על קטי מאליפים.

היא הייתה שפוטה, אבל גם אמרו לנו "ואתם יודעים למה? כי שירי הגנה עליה מבריונים והיא חייבת לה".

אז העלילה שלה הייתה יותר טובה. בשום שלב לא אומרים לנו למה ליאור שפוטה.

ליאור שפוטה ברמה קומית (ולא סתם אני מזכיר את עודד פז כל פעם).

וגם שלי, היא דומה לדפני משוברי גלים, אבל דפני פי אלף עדיפה.

Roei152

Well-known member
מנהל
קטי לפחות הייתה דמות שבנויה טוב יותר.. נראה לי שקטנצ,יק גם ניסה ללמד אותה לעמוד על שלה, אבל העלילה שלהם הייתה מתוקה וחביבה ובנויה יותר טוב ..
בכלל כל המשולש הזה של יוני , מילי, שלי זה משולש שלא ככ מיחסים לו חשיבות... קשה להתחבר אליו .. כי הם מוצגים בצורה נורא פרודית...

למעלה