פרק 27- נקודת החולשה

YossihNew

Well-known member
|חיזר| |לב-ש|

אז האם סקיי ואריק כבר לא?

איך חגי יצא מהכלא?

והאם איריס תבין שאוקו הוא חגי?

נערך לאחרונה ב:

Roei152

Well-known member
מנהל
אחד הפרקים המותחים והטובים עד כה בסדרה. ובסדרה ההזו אין הרבה ...
איריס זו דמות. המבוגר הכי. טובה בהשוואה. לנעמי , בנדה , דדי .. מגלה תוושיה בעצמה..
מה שכן , לא ברור לי איך בסדרה. שעושים לה טיימניג. של. שבוע , כבר מגיע שבת ... יש עוד מספר לא. קטן. של פרקים שעדיין צריכים להמשיך את. עלילות השבוע של. העונה הראשונה....

YossihNew

Well-known member
למקס יש סיבה לקיום שלו? ואין בבית של ליאור גמדים. זה בבית השכן לה.

חגי ומילי. שהם לא באמת חגי ומילי.

האוכל הזה בשביל טנצר. ככה תשיגי עורך דין. לא? טוב, את הקטע הזה ראיתי בהצצה. אני חייב להגיד שאני פשוט לא מבין את הסיבה שהדמות של רונה קיימת. כאילו, היא לא חסרת תועלת, היא עושה דברים, אבל אני לא מבין למה זאת *היא* שעושה אותם.

פקודת חיסול? איזה לסמוך עליו, הבחור היה יותר גרוע מרון בחממה.

אה, סצנות מצטלבות. והקושי באהבה של שניהם. מעניין אם סקיי תסכים לחזור לגיל 10 למרות ש... אה, תסכים לנסוע הביתה למרות אריק. מישהו חושב שאריק ירוץ לחללית לצלילי "All you need is love"? ואוקו ומקס עם העצות הכי גרועות. מקס גזען.

למה כל הסצנות של יוני ושלי מלאות בשירים ממש מוזרים? סליחה, שלי, השעמום בדייט עם יוני זה לגמרי אשמתך. ככה הוא במציאות, זה לא ההיפנוזה המליפיקית!

ולמה שתחפשי את המספר בגוגל?

לרונה יש יותר מדי רעיונות. היא חמודה, אני לא אומר, אבל לא עדיף שתהיה כבר דמות מהחבורה? לא מבין את גיורא לפעמים. למה השיטה הזאת מוכרת לי...

הנקישות של רוסו, לא של חגי. רוסו, עזוב אותה. אני יודע, אתה כועס על הבת דודה המקסימה מקסימה מקסימה שלה שלא נענתה לחיזוריך ה... יצירתיים, אבל אתה לא עושה שיימינג. אם לא עשית שיימינג, בת הדודה שלה לא תרצה אותך. מה יש לו באלסקה? הוא היה אלסקאי. שלי, לא הייתי מקשיב לו בנושא מערכות יחסים. ותזכרי, כולו לב שווה לעולב.

אתם יותר מגעילים מדבק אורנים.

אוקיי, חיכיתי כל היום להגיד את זה. בחצויה עופרי שיחקה דמות מאוד דומה לאיריס- ירדן. שהיא שוטרת שרודפת אחרי העל טבעי. אבל הפעם רוחות רפאים, לא חייזרים. אבל מה מוזר? היא רדפה אחרי אקו! עכשיו, אקו נשמע דומה באופן מחשיד לאוקו או שזה רק אני?! ובואו נחשוב על זה שאקו השתלט על הגופה של מאור שוויצר ואוקו שינה צורה לדניאל גד. כאילו, רק אני רואה כאן דפוס של שחקני גאליס שעברו לשוטרים ושיחקו בני זוג של ניב סולטן באמצע?! האמת שם בחוץ, חברים, ותמיד תחשדו בהכול! אגב, בפרקים שראיתי היום היא מתה. פעמיים! ובכל פעם היא גם לא מדווחת לממונים עליה! שוטרת שחוקרת באופן פרטי, חיילת שחוקרת באופן פרטי, אני עליתי על התיאוריה הזאת! מזלנו שניב לא יצאה עם עוד גאליסים ולא היו עוד כאלו שעברו לשוטרים מגאליס.

כמות גדולה של חומר נפץ בבית הספר. ככה, בכיף. אני מבין שעוצמה למדו מאשמורת על מנהל תקין.

הם עדיין בזה?

מסכן חגי, מתכננים פה דברים.

רונה, תכתבי מסודר.

אוי לא.

למדת להיות היסטרית מאיריס?! הם יהיו זוג בסוף, נכון? כלומר, רונה ויותם. או שהיא תהיה בסוף עם חגי דווקא!

גם בשוטרים הוא היה רעב. הקונספירציה נמשכת!

לך תבדוק כבר, טמבל.

יותםםםםםםםםםםםם! תעצרווווווווווווווו! יותםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איריס חושדת. יהודה פוליקר הרס לאוקו הכול. או שמא עליי לומר... אקו? יופי, אוקו. מוח של שלושים שקל בדוגמת נמר.

למה חגב? אולי חג פורים? חג חנוכה? אם הוא מתוחכם אז הוא מוביל עליך. הוא חייזר, ואל תבכי ילדה. אוקיי, אז רונה תהיה עם יותם. זה יהיה מוזר.

מזל שאיריס תמיד חשדניסטית. דניאל גד התחשמל. מצחיק. חגי הוא החייזר והחייזר הוא חגי, הם אותו דבר! קומוניסטים!

אז הייתה לנו סצנה אחת של שלי וסצנה אחת של סקיי ואריק. מבינים למה אני מתכוון?​

נערך לאחרונה ב:

שיר m

Well-known member
מה זה זאת סדרת אימה
שמישהו יתן לאיריס להדליק משואה
על אומץ לב
וכל השאר

למעלה