פרק 212

r o n i3

New member
אפחד לא ראה

כי זה משודר ביום שני הבאה באמריקה בגלל שאתמול היה יום העצמאות האמריקאי

נופר 247

New member
נכון ראיתי את זה..

אני כל שניה מחפשת באמ***ל אבל לא מוצאת.. אבל ראיתי את הטריילר של הפרק הבא..אמא!!!!!! בריידן... תראו הנה הטריילר....

Rachel47

New member
איזה טריילר יפעעעעעע../images/Emo99.gif ../images/Emo15.gif

נו אני לא יכולה לחכות עוד שבוע..

נופר 247

New member
אההההההההההההה...

הפרק סיים לי ועכשיו אני הולכת לראות.... תקציר יבוא אחר כך....

נופר 247

New member
../images/Emo58.gif ראיתי ../images/Emo58.gif......../images/Emo70.gif

ואיי..איזה פרק יפה..חמוד..למה? למה ? למה להפסיק סדרה כזו יפה? נתנחם בשידורים החוזרים והשידורים החדשים בארץ.. ועכשיו לעיניי הפרק: דאריק הגיע לשאים חדשים ברמת המעצבן...עבר את אח שלי(שזה שנורא קשה) וגנב את הסקייטבורד הכי יקר לג'יי ...!! כיאלו למה ..? למה אתה בכוונה רוצה צרות....קנאי..תסתפר כבר!!!!!!!!!!!!! אבל יצא בסדר בסוף אמר הכל.. ג'יי ואליזבת..כאלה חמודים..היא מתוקה, סוף סוף יש לג'יי בחורה נורמלית...שיצליח להם טוב שהשלימו..(למרות שלא הבנתי למה היא כעסה עליו? זה הבן שלה גנב...) בריידן...אהה סוף סוף אתה עושה משהו נכון!!! יש אלוהים בשמיים!!!! הוא הציל את החיים של המנייאק הזה ואז הוא חושב על איזה כיף היה לו להציל..איזה ריגוש היה לו מזה...וניקי באה ואומרת לו לך על זה..והוא חושב על ואז באה המנייאק הזה ואומר יאללה פ-א-ר-ט-י-! ...החיים הם לא מסיבה אחת...ואז..ומי חוזרת לחייו של בריידן?.......כן כן פיית! בריידן הציל את אח שלה אז היא תציל אותו מאח שלה (הבנתם?)...ודוחפת אותו לכיון הנכון...אבל אח שלה עדיין בעיה (די רצינית) ואז הם נפגשות מדברות ומתייעצות כן כן שתי הבנות הנכונת בחיים שלו פפית וניקי. אבל הוא מבין לבד איך לעשות את הדבר הנכון ..הולך למנייאק ואומר לו שהוא לא מתכוון לבזבז את כל החיים שלו על מסיבות ואז בום! סצנה הבאה הוא לוחץ על הלב של איזה בובה ..(**
מפנטזת שזו אני ונותן הנשמה מפה לפה
**) . נושא שקצת הדחיקו לצד כיאלו לא קרה כלום אווה וג'וני ממשיכים החייהם עד שהחבר של סוזנה מזכיר איזה מקום שחשוב מאוד במערכת יחסים בעבר של אווה וג'וני אבל סוזנה רוצה לבד ושורדת איזה ריב קטן..אבל הסצנה שהכי אהבתי זה בסוף מראים את אווה וג'וני כיאלו יושבים במקום שלהם זה יענו לבד ואז פתאום מראים את הראש בלונדני של בריידן מציץ ואז את ניקי ודאריק...יפה יפה..מרגישים את הסוף..
אהה ונראה לי שהיום זה הפרק האחרון באמריקה....

lihi love jesse

New member
אחלה פרק../images/Emo8.gif

פרק חמוד...אבל הראו את הילד הקטן(שכחתי איך קוראם לו) יותר מד...אהבתי שלבריידן וניקי יש הרבה סצנות משותפות... ולא הבנתי אם בריידן הולך להיות מציל,פרמדיק או רופא....ומ זה הקטע הזה שבריידן פתאום כל כך מפורסם..חתימות,תמונות וכאלה...

למעלה