פרק 14- חיילת בודדה

YossihNew

Well-known member
|חייל| |ארהב|

איך יוני יגיב לסרטון?

האם סקיי תזרום עם התכנית של אריק?

ומה יקרה לרונה בתפקיד החדש?

אה, ובאיזו סדרה אריק צופה בזמנו הפנוי? ובאיזה זוג נפלא שכבר פגשנו פה בפורום?

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
איזה מעצבן הטמבל הזה. אז בעצם סקיי רצתה. גיורא משתמש יותר מדי בסצנות שמסבירות על הסוף של הפרק הקודם מזווית אחרת... לא יודע אם כדאי להשתמש בזה כל כך הרבה.

אבל זה ערוך? כן, זה ערוך.

קטטת אחים! קטטת אחים! קטטת אחים!

זה מה שאיריס עושה? וכמה זמן לקח לדניאל גד להגיע? מצד שני הוא אולי היה עסוק בפענוח התקרית של ההתאבדות של מוקי... שתכל'ס חי... אה, אלימות שם.

למה את היסטרית כל הזמן? היא תמיד היסטרית.

אבל למה לזרוק?

למה לכל החיילות האתיופיות קוראים עדן? ולמה רונה מקבלת יותר זמן מסך מרוב הדמויות הראשיות? וממתי רונה אמריקנית? מה שיער פזור, המפקדת שלה היא לא שרי.

פשוט קרה, מסתבר. למה יוני מרעיש? את עובדת קשה מדי והיסטרית מדי. היא סומכת על שיקול הדעת שלו? הוא דקר את סקיי... צא לשעה שעתיים. משפחה של פסיכים.

למה עברנו לדרמות סגנון תאג"ד? שתי וערב...? מכבסה 51. לא צירוף מקרים. העדן הזאת נראית לי חשודה וערמומית.

למה לעידו טאקו יש צוואר אדום מאוד כאילו הוא נעקץ? זה לא מתאים למכות. קצת חשוד, סקיי... קצת חשוד... אז מה אם היא יודעת, גם לילה יודעת. היא לא אוהבת להתנשק.

ריבונו של עולם, שמישהו ייקח אותו מפה כבר. והפסקול הזוי.

אני כמעט בטוח שמילי תחזור בסוף המחצית ויחשבו שהיא החייזרית, כי ראיתי תמונה של יוני חוקר את מילי בבסיס. איך זה עבד בדיוק? הוא מת מהריצה הזאת. תכל'ס זה לא אוקו שהרג אותו, זה הכושר הגופני האיום והנורא הזה.

בסוף רונה תהיה רעה בטח. למה הפכנו לקומדיה צבאית?

היי! איזה קטע! רגע, אבל אריק, אל תיקשרו אליהם. כי מישהו פה לא אוהב אותם משום מה ומפריד ביניהם בדם קר. אבל אולי הדיאלוגיסטית שלו יותר מבינה עניין בזוגות. אגב, כש-YES העלו את זה ליוטיוב הם קיצצו את הקטע של שכונה. חייב לבדוק את הקטע הזה ב-VOD בדירה שלי. אולי גם שם קיצצו... ברור שהם משונים, עוד לא הגעת לעונה השנייה, סקיי. זה יהיה יותר מוזר. את לא תאמיני, אבל יש אנשים שחושבים שזוגיות בין אחים חורגים זה בסדר. ואז גם תראי מישהי שדומה באופן מוזר לליאור.

ברוש, אתה סתם מפריע. יוני, נו, חשבתי שגמרנו עם זה. ולמה היא היסטרית כזאת?!

למה קוראים לו על שם כתב חדשות? ולמה רונה הייתה חייבת לפלוט מילים?!

תברחי חזרה לארה"ב, רונה. וביי, עדן. נוהל דמשק? מה זה אומר? ברחה.

אפשר שהפעם יוני ימות מהריצה? אפשר? מילי וחייזר זה בסדר.

תכל'ס רונה תמות בסוף מהריצה. או מהחיילים...​

Roei152

Well-known member
מנהל
אגב, כש-YES העלו את זה ליוטיוב הם קיצצו את הקטע של שכונה.
מה? צפיתי בקטע של שכונה ביס , שיש לי בדירה ולא הרגשתי קיצוץ , הגעתי לתיאור של הזוגיות של אגמודיי , יש קטע שפיספסתי?

Roei152

Well-known member
מנהל
הבנתי, עכAשיו צפיתי בגרסת הוט לפרק ושם רואים ממש קטעים משכונה ....

לא צריך לצפות , ביס הורידו לגמרי את הקטיחם של שכונה , היה צריך לצלם גרסה עם החממה לפרק...

Roei152

Well-known member
מנהל
אני צפיתי בפרק של יס , וצרחתי בלי שהראו את הקטעים , כי גיוורא עשה קישוור ישיר לסדרה שלו ...
רק חבל שלא עשו גרסה מקבילה עם החממה, למשל קטע של דינה ומתי .. שאריק מסביר על פושעת וחנון ...
פרק טוב ...

Johyboy26

Member
מסכנה רונה מקווה שהיא תהיי בסדר וזה די מוכיח שפינטו רע ושאולי הוא אבא של שלי

שיר m

Well-known member
אהההההההה רונההההה
איריס תעשי משהוווווו
איך גידלת ילד מעצבן כזה הא איריס?
ת'כלס הוא מסכן אבל הוא עדיין אדיוט

אריק וסקיי חוגגים כאילו יש מה לחגוג, חכו חכו לבי"ס

למעלה