פרק 12- הנקמה

YossihNew

Well-known member
|חיזר| :-[

אז האם שלי תבין שמשהו מוזר קורה?

מה מסתתר בכלא של הבסיס?

ויש מצב שאריק מתאהב בסקיי?

נערך לאחרונה ב:

YossihNew

Well-known member
שקופית האזהרה...

סצנת אוריג'ין ופלאשבק. כרגיל אני אוהב את זה. מי משחק את אלי, אגב? ובן כמה אריק? על מה הפעם יוני ואריק רבו? והאם גם כילד יוני היה מעפן? פינטו היה פקוד של אלי?

אמרתי כבר שאני מת על פרקי אוריג'ין? אמרתי, נכון? וגם על פרקי רבע. זה חשוב מאוד פרקי רבע.

ידעתי שהחייזר הזה עוד נמצא פה.

שלי שלי שלי... כמה את תמיד נמצאת במקום הנכון בזמן הנכון בשבילך. ובר נהדרת, תמיד נהדרת. מילדות היא נהדרת. מהפרסומת של הקוטג' ומקופיקו. לא, סקיי, הפעם החיים שלי בלב לא מתאים.

למה איריס תמיד נשמעת היסטרית? משהו בקול שלה היסטרי. רגע, אבל יוני, בזה של הלחם חיפשת? ואריק מאוהב.

ומי משחק את החייזר השני? ואיך פינטו מתכנן בכלל לעזור לו? והאם החייזר בכלל מבין? לא נראה לי. אבל מי באמת הרג את אלי? החייזר?

למה ליאור מדברת כמו איימי? ואני לא יכול שכל פעם ליאור מנסה להיות בעד מילי ושלי בו זמנית.

אגב, שחר באמת גיימר. אריק מתאהב.

ליאור כרגיל על שני הסעיפים. שלי גם צודקת וגם טועה, אבל תלוי מה הברך של שלי חושבת על כל העניין הזה.

ברוש אל תסתום. סקיי היא ממש זולת.

מתי ליאור תפסיק להיגרר? ולמה הן צורחות? ליאור, למה את... למה? ליאור כתובה נהדר. כלומר, זה טמטום מוחלט, אבל היא אשכרה בשני הצדדים בו זמנית.

אריק...

תזרוק את הסודה, מקס. זרוק את משקה השטן, שמגג.

זה הולך להשתבש... בגדול. מאוד.

מעניין אם בעונה הבאה יגיעו עוד חייזרים. פינטו, תפסיק להאמין לשר. השר תמיד לוקח טכנולוגיות משוכללות לטובת המטרות שלו. אני לא מבין, איזו הזדמנות? ולמה הצבא לא יודע? ויש לכם מסכים שעולים משולחנות? ואיזו רוחל'ה שמטרידה אתכם והשר עוצר אותה?

לא טוב לי. ממש לא. עצוב לי מאוד. עצוב מאוד.

לרונה יש משמעות?

פיפי. ליאור, את מפטפטת. וזה לפעמים גרוע יותר מהפתגמים של סבתא.

לפחות אריק מבין. בערך. מסיימים עם וידוי אהבה. לא ממש הטעם שלי, אבל סבבה.​

Roei152

Well-known member
מנהל
טוב אז סקייי שיתפה פעולה עם שלי וליאור כדי להסווות את זהותה - הלך לי הניחוש שאריק יתאהב במילי בשלב יותר מאוחר של הסדרה , אבל ברור שמילי לא תשאר לנצח באלסקה, היא חייבת לחזור לאררץ ולהכנס לטלנובלה שסקיי יצרה עם אריק' , יוני; ושלי ...
לפחות צדקתי ואלי גבאי באמת מת , וזה לא נעמי רשף... החייזר הזה , החבורה החייבת לעלותת עליו מתישהו , אני אומר שבסוף העונה הוא יחזור לוגה וסקיי תתלבט ...
אוקיי איך בדיוק טיקי חוזר לחיים עכשיו?

שיר m

Well-known member
לא יודעת מה לחשוב על הסדרה הזאת
הם גם מצחיקים
גם מטומטמים
וגם מפחידים

אז אלי מת? באסה. ממש קיוויתי שלא.
החייזר ההוא בטח לא יודע עברית.
איך הם השתלטו עליו בכלל?
עשר שנים השגיחו עליו? מתחת לאף של הצבא? איך? מי הביא לו אוכל? הוא מכיר מרשמלו?
טיקיי יספר לו שיש חילוץ עוד מעט.

Roei152

Well-known member
מנהל
השחקן של החייזר השני - גל בן עמיה חשף את שמו -אוקו

למעלה